Hava Şartlarına Stil Önerileri

05 Aralık 2017
Hava Şartlarına Stil Önerileri

Bahar aylarının en zorlu süreçlerini atlattığımız bu günler de özellikle havaların dengesizliği hem ruh halimize hem de giyinişimize yansımaktadır. Yine de şık olmayı seven siz beylerin her daim bu durumlara yönelik hazır olmasını istediğimiz için takım elbise giyim kuşamında ufak detayların kullanımıyla size bazı tüyolar sunuyoruz.
Öncelikle havalardan bahsettiğimiz için bir soğuk bir sıcak karması maalesef ki aklımızın karışmasına sebebiyet verirken aynı anda ne giyeceğimize karar aşamasında da sorun olarak yansımaktadır. Şöyle ki sabah ve akşamları soğuyan bir mevsimsel süreçten geçmekteyiz bu da bize günün sıcaklığını enerjiye dönüştürebilirken sabah ve akşamları enerjimizin hava ayarları yüzünden etkilendiğini göstermektedir.
Stil önerileri olarak sunacağımız bu başlıkta bu tür mevsimlerde şıklığınıza şıklık katabilecek öneriler hem sizi havalardan koruyacak hem de şıklığınızdan ödün vermemenizi sağlayacaktır. Bu ayların kuralı ise ‘ Kat kat giyinme’ kuralıdır. Nasıl mı diye soracak olursanız eğer öncelikle takım elbise kullanımı hayatınızda yer ettiğiyse ve çok fazla seçenek bulamıyorsanız size önerebileceğimiz yelek, süveter, trençkot, kot ceket ve yelek gibi parçalar bu ayların ve havaların kurtarıcısı olarak hayatınıza ve tarzınıza ışık tutacaktır.
Gömlek ve ceket arasına veya dış giyim olarak kullanabileceğiniz bu parçalar ile sabah ve akşamları günün biriktirdiğiniz enerjisini saklamanıza yardımcı olurken sizi havalardan koruyarak hem tarz hem de sağlıklı yaşamanıza devam edebilmenizi sağlayacaklardır. 
Gömlek ceket ve süveter birleşimi sizi daha olgun ve asil gösterirken, günümüzde denim kumaşlarla birleştirilebilinen takım elbise veya ceketler daha tarz olmayı seven beyler için kullanım alanı oluşturmaktadır. Onun haricinde kullanmış olduğunuz takım elbiselerinizin üzerine alacağınız bir trençkot tüm moda izlenimlerinin de belirttiği gibi sizi şık bir beye dönüştürürken, yelekli birleşimlerin oluşturduğu takım elbiseler tam bir İtalyan çizgisiyle gününüze ve duruşunuza yansıyacaktır.
Tüm bu detayların ışığında görsel olarak da size sunduğumuz kombinler hissettiğiniz gibi tarzınıza göre seçenekleriyle kullanabileceğiniz ve hava şartlarına göre üzerinde oynayabileceğiniz veya ekleyip çıkarabileceğiniz parçalar oldukları için hem kullanım açısından hem de moda algısı oluşturmasından yerlerinin önemi yadsınamaz…

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.