Hakim Yaka Kaşe Kabanlar Nasıl Kombinlenmeli? | Wessi

26 Kasım 2019
Hakim Yaka Kaşe Kabanlar Nasıl Kombinlenmeli? | Wessi

Sonbahar ve kış aylarının vazgeçilmez dış giyim parçalarından olan kaşe mont ve kabanlarda yeni sezon ürünleri göz kamaştırmaktadır. Özellikle hakim yaka kaşe kabanlarda çıkan moda akımı çoğu erkeğin beğenisini kazanmaktadır. Hakim yaka kaşe kaban modellerinde bu sene lacivert ve koyu kahverengi tonları sıklıkla tercih edilmektedir. Her ortam için uygun bir görüntü sağlayan bu iki renkte tasarlanan hakim yaka kaşe kabanlar, sezonun gözde parçaları arasındadır. Bu iki renk ile yapılan kombinler ise kişiye daha modern bir görünüm sağlamaktadır.

 

 Hakim yaka kaşe kaban modellerinde bu sene büyük cepli modeller ile cepsiz modeller en çok rağbet gösterilen modellerdendir. Belinde bulunan kuşak genellikle cepsiz modellerde daha çok seçilmektedir. Kaşe kabanda hareket sağlayan bu kuşak detayı, kabanı sadelikten çıkarmaktadır. Modern görünümün en sağlam modellerinden olan kaşe kaban modellerinde bu sezon bedene tam oturan modeller bulunmaktadır. Kişinin kendi bedenine tam oturan modelleri tercih etmesi fiziğini daha net bir şekilde göstermesine yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda fit görünüm kazandırmaktadır.

 

 Hakim Yaka Kaşe Kaban Kombinleri

 

 Hakim yaka kaşe kaban modelleri iş kombinleri başta olmak üzere, davet, organizasyon ve günlük hayatta yapılan kombinler için uyum sağlamaktadır. Kaşe kabanlardaki hakim yaka detayı görünümü bambaşka bir havaya soktuğundan yapılan kombinlerde de dikkat çekilmesine neden olmaktadır. Boğazlı kazak ya da bisiklet yaka koyu renk kazaklar ile altına giyilen kısa paça kumaş pantolon kombinlerinin üzerine hakim yaka kaşe kaban modern bir görünüm kazandırmaktadır. Özellikle pantolonun kemer detayı ile kaban renginin aynı olması görünümü daha iyi yapacaktır.

 

 Hakim yaka ile günlük koşturmaca ile yapılan kombinlerden bir diğeri ise kot pantolon ve üzerine giyilen beyaz gömlek kombinidir. Bu kombin günlük hayatta en sık yapılan kombinlerden biridir. Özellikle kombinin sadelikten çıkıp modern bir hal almasını isteyen kişilerin tercih ettiği hakim yaka kaşe kaban modelleri de dış giyim parçaları arasında en güzel görünümü kombine kazandıracaktır. Bu kombinlerde kullanılan atkı ise aksesuar seçimleri arasında en doğru tercihi yapmanızı sağlayacaktır.

 

 Modern Ve Şıklığın Göstergesi

 

 Modern görünüm isteyen kişilerin en çok tercih ettiği dış giyim modellerinden biri olan hakim yaka kaşe kabanlar ile aynı zamanda şık ortam kombini yapabilirsiniz. Şık ortamlar için yapacağınız kombinlerde tercih edeceğini kaban rengi siyah ya da bej rengi olmalıdır. Bu iki renkte yapacağınız kombinler daha gösterişli ve şık duracaktır. Özellikle bej ve krem renginde olan hakim yaka kabanlar yapılan kıyafet kombinlerinde en şık ve zarif halini ortaya çıkarmaktadır.

 

 Şık görünüm elde etmek isteyen kişiler siyah kaşe kabanın içerisine tamamen siyah renk kıyafet parçaları tercih etmelidir. Siyahın hakim olduğu bu kombinde parça seçimleri daha ön plana çıkmaktadır. Özellikle siyah şık kumaş gömlek ile aynı şık kumaştan tasarlanan pantolon modelleri görünümü şık hale getirmektedir. Bu kombinin üzerine giyilen siyah hakim yaka kaşe kaban ise görünümü ve kombini tamamlayıcı dış giyim ürünlerinden olacaktır.

 

 Nasıl Tercih Edilmelidir?

 

 Hakim yaka kaşe kaban modellerinden birisini satın almadan önce dikkat etmeniz gereken bazı detaylar bulunmaktadır. İlk olarak modelin diğer sezonlar ile uyumlu olmasına dikkat ederek seçim yapmalısınız. Beden seçimi ise bu tarz kabanlarda oldukça önemlidir. Bedeni kendi beden numaranızda tercih etmeniz daha fit görünüm yakalamanıza yardımcı olacaktır. Aynı zamanda kabanda renk seçimini de yapacağınız kombinler ile uyumlu bir şekilde gerçekleştirmelisiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.