Haftanın Seçimi

Havalı Ve Özgürlükçü Bir Görünüm İçin Spor Takım Elbiseler | Wessi

01 Şubat 2019
Havalı Ve Özgürlükçü Bir Görünüm İçin Spor Takım Elbiseler | Wessi

Daha fazla özgürlük ve daha görsel bir şıklık yakalamak için günümüzde spor tarzı takım elbise modelleri en çok tercih edilen seçenekler arasında yer almaktadır. Özellikle hem kravatlı ya da papyon hem de sade olarak giyilebilen takım kıyafetler, daha karizmatik ve havalı bir tarz da sağlamaktadır. Özellikle gömlek kullanılmadan iç kısma giyilecek değişik kazak veya sweet shirt gibi giyim örnekleriyle, özel bir stil yakalama şansı elde edebilmektedir. Tarz bir görünüm altına girmek isteyen ve modern çağa ayak uydurmuş estetik çizgilerle hazırlanan takım elbiseleri tercih edenler için, günümüzde spor tarzı modeller ön plana çıkıyor.

Tarzınızı Ortaya Çıkaracak Kareli Takım Elbise Modelleri | Wessi

16 Ocak 2019
Tarzınızı Ortaya Çıkaracak Kareli Takım Elbise Modelleri | Wessi

Günümüzde özellikle davet ve organizasyonlar söz konusu olduğu zaman, kareli takım elbise modelleri erkekler tarafından daha fazla tercih edilir. Değişik desen işlemeleri ve farklı geometrik ölçekler altında hazırlanan kareli seçenekler, modern çağa ayak uyduran şık bir görünüm sunmaktadır. Bu sayede erkekler kendi tarzını gitmek istedikleri değişik organizasyon ve davetlerde yansıtabilir, estetik bir görseli çevresine aksettirebilir. Özellikle kaliteli kumaş yapısı ve vücudu tam olarak saran özel tasarımı sayesinde, kareli takım elbiseler erkeklerin son dönemlerde vazgeçilmez parçaları arasında yerini almış durumdadır. Değişik model yapıları ve çeşitliliğe bağlı olarak, kişisel tercihler ön plana alınmak suretiyle; keyifli tercih imkanı yeni sezon eşliğinde sunulmaktadır.

Bireyselliği Yansıtan Spor Takım Elbiseler

28 Kasım 2018
Bireyselliği Yansıtan Spor Takım Elbiseler

Özellikle belirli kesim ve model tasarımlarından çok, takım kıyafetlerde bireysel olarak ön plana çıkan seçenekler spor takım elbiselerdir. Erkeklerin kişisel zevklerini daha fazla ön plana çıkaran, onlara daha özgürlük tanıyan ve kendi tarzını en iyi şekilde yansıtacak modeller, spor takım kıyafetlerinden geçer. Aynı zamanda daha karizmatik ve saygın bir etki yaratmak adına da olanak tanıyan spor takım elbiseler, yeni sezonda erkeklerin en çok tercih ettiği tasarımlar arasında yerini almış durumdadır. Farklı motifler, değişik aksesuarlar ve birbirinden sıra dışı renkler ile hazırlanan spor tarzı takım kıyafetler, özel davet ve organizasyonların vazgeçilmez giyimleri arasında yer almaktadır.

Triko mu Kazak mı? Gündem Balıkçı Yaka Kazak

01 Kasım 2018
Triko mu Kazak mı? Gündem Balıkçı Yaka Kazak

Sezonun hit parçaları olarak gündeme gelen boğazlı kazaklar yine sezon trendi kombinler ile iyi bir uyum yakaladığı aşikar. Bu süreçte dolabınızdaki triko ürünleri revize etmenin tam zamanı.

Takım Elbisede Modern Etnik İzler

29 Ekim 2018
Takım Elbisede Modern Etnik İzler

Her şeyin gelişim sürecinde olması gibi giyim- kuşam alanında takım elbiselerde her sezonda farklı doku ve trendlerden etkilenmektedirler. Günümüz trendlerine bakacak olursak, sezonda etnik vurgular dikkat çekmektedir. Daha modernize edilmiş takım elbise kategorisi etnik unsur ve dokularla birleşerek trend akımına farklı bir bakış açısı kazandırmaktadır.

Klasik Kesim Takım Elbiseden , İtalyan Kesim Takım Elbiseye Dönüş

22 Ekim 2018
Klasik Kesim Takım Elbiseden , İtalyan Kesim Takım Elbiseye Dönüş

Klasik kesim takım elbiselerin modern revizasyonu haline gelmiş İtalyan kesim takım elbiseler son dönemlerin en çok talep gören takım elbise modellerinden bir tanesidir. Yeni koleksiyonumuzun tüm parçaları İtalyan kesim takım elbise kalıbında ilerlemekte ve ortaya çıkan ürünlerin fitliği tüm bedeninize göre olmaktadır. Bu makalemizde slim fit kalıbı yeni İtalyan kesim takım elbiseyi gündelik hayatımızda kullanma şekilleri ve tercihlerini konuşacağız.

Görevimiz Damatlık

15 Ekim 2018
Görevimiz Damatlık

Damatlık veya smokin bir erkeğin hayatında dönüm noktası sayılan ve elbet bir gün zevkine eriştiği bir erkek giyim ürünü ve takım elbise modeli olarak hayatımıza entegre olmuştur. Erkek giyim bloğumuzda yer bulan damatlık ve smokinleri daha detaylı tanımaya başlayalım.

Takım Elbisede Yenilik

08 Ekim 2018
Takım Elbisede Yenilik

Erkek giyim markaları ve erkek giyim siteleri içersinde en öne çıkan parçalardan biri takım elbiselerdir. Erkek giyim kuşamının önemli giyim tarzları arasında yerini alan takım elbiseler çeşitliliği ve tarzları ile online satış sayfamız www.wessi.com’da siz trend beylerle buluşuyor.

Kot Pantolon Uyumu

24 Eylül 2018
Kot Pantolon Uyumu

2018-2019 WSS erkek giyim koleksiyonumuzu beğeninize sunduğumuz www.wessi.com alışveriş sitemizde sık kullanımı ile dikkat çeken kot pantolon kategorimiz denim şıklığını trendler arasına getiriyor. Tarz ve algı olarak farklı kombinasyonlarınızda kullanabileceğiniz jean pantolonların detaylarını sizinle paylaşıyoruz.

Kaban En İyi Nasıl Kombinlenir?

17 Eylül 2018
Kaban En İyi Nasıl Kombinlenir?

Erkek modası ve giyim kuşamında mevsimsel olarak bize eşlik eden parçalar mevcut bildiğimiz üzere kış aylarının vazgeçilmez parçalarından olan erkek kaban ve erkek kaban modelleri dönemsel tüm kombinlerimize eşlik eden parçaların başında gelmektedir.

1 2 3 4
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.