Gündem Şıklığı

10 Nisan 2018
Gündem Şıklığı

Baharın esintisini yaşattığı bu aralar gündem şıklığına yansıyan etkilerinide konuşmak gerek, öyle ki sezonluk değişimler her noktayı etkilediği gibi gibi dolabımızada hareket katmakta. Özellikle takım elbise, ceket, pantolon ve gömlek kategorilerinin etkilendiği bu süreç, sezonluk renklerin desenlerin ve tasarımların harmanlanması ile devam ediyor.
Özellikle Mor ve grilerin varlığını gösterdiği sezon, vazgeçilmez beyaz ve siyahın etkisinide üzerinde taşıyor. Yeşilin farklı bir tonunu daha kumaşlar ile buluşturan tasarmcılar takım elbise, ceket, kaban, gömlek ve daha bir çok ufak ayrıntıyı kombinlerde buluşturuyor.
Takım elbiseleri konu aldığımızda sezon parçaları vücuda oturan italyan kalıp kesimlere sahip geniş yaka ve kruvazelerin daha çok görüldüğü kendinden desenli kumaşların sunulduğu bir koleksiyona sahipken, takım elbiseyi oluşturan pantolonlarda plise detayları geniş kesim bilekte biten modeller tüm kombini oluşturmaktadır.
Kaban ve montlar oversized akımdan etkilenmiş daha çok eskilerin revizasyonu denilebilecek hale gelmiş, yün dokunuşlar plise detayları, apoletler ve iri cep detayların buluştuğu, spor tarzdaki mont ve kabanların ise futuristik bir yapıda olduğu gözlemlenmektedir.
Gömleklere geldiğimizde ise dökümlü gömlekler sezonun hit parçaları iken minimal desenlerin kumaştaa uygulanışı kusursuz bütünlüğü tamamlıyor. Özellikle 70' lerhavvasını içinde bulunduran ve modern desenlerin işlediği gömlekler sade şıklığıda dolabınıza taşıyor. Jeanleriniz ile bile kullanabileceğiniz parçalar olarak, yeni sezon esintisi kombinlerinizde vazgeçemeyeceğiniz parçalar haline geliyor.
En çok göreceğimiz desen ise ekose hakimiyetinde, farklı bir çok çeşidi olan ekose kumaşın takım elbise, ceket ve pantolonda uygulanışı son derece şık ve kendini gösteren parçalar haline gelmelerini sağlıyor. Bunun yanı sıra çizgili desenler ve floral desenlerde yine bu sezonun erkek giyim koleksiyonunda yerlerini almaktadırlar.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.