Gömlek'te Çeşit

04 Aralık 2017
Gömlek'te Çeşit

Mevsim bahar olunca, şıklığın yanında rahat kombinlerin revaçta olması gömleğin popülerliği ile doğru orantıda ilerlemektedir.
Özellikle keten gömleklerin gardırobunuzda bu mevsimler yer etmesi oldukça sık görülen erkek giyim alışkanlığı olarak görülmektedir. Bir çok tarz ve kesime hitap eden değişik türlerde gömlek maddelerini de göz ardı etmemek gerekir.
Her erkeğin dolabında olması gereken gömlek modelleri siz beyleri her durumda kurtarıcı olarak eşlik ederken şıklık merdivenlerinde de üst sıralarda olmanızı sağlayacaktır. Damatlık ve smokin için özel olan gömlekler, blazer ceket ve jeanler ile kullanılabilecek slim fit kesim gömlekler, kısa kollu, yakaları farklı kesimlerde olan gömlekler diyerek listeyi uzatma şansımızda mevcut. 
WSS WESSI ailesi olarak size bu yolda eşlik etmek için tüm gömlek modellerini gardırobunuzda yer etmesi ve hayatınıza dokunmasını sağlamaya çalışıyoruz.
Kombin önerileri olarakta size sunacağımız öneriler, her daim kullanabileceğiniz doğru yerlerde doğru şekilde sizi temsil edecek olan erkek şıklığını yansıtmaktadır.
Centilmen edasını üzerinde taşıyacak olan smokin ve takım elbiselerle kullanabilceğiniz papyon ve kravat yaka gömlekleri muhakkak dolabınızda yer etmesi gereken şıklık izcilerinden biri olaraka tavsiye ediyoruz.
Günlük olarak kullanabileceğiniz hem şık hem de rahat kombinleyebileceğiniz, slim fit kesim gömlekler de olmazsa olmazlarınızdan biri olarak şıklık tablosuna geçmektedir.
Ayrıca son dönemlerde oversize kesime sahip ürünlerin hayatımıza girmesi baharın getirdiği enerji ile de birleşerek sizi bu yazın en tarz ve en rahat erkeği yapma konusunda iddialı sıradalar.
Tüm bu önerileri hayatınıza kattığınız takdir de moda algınızın ve yolunuzun daha doğr şekilde ilerleyeceğini düşünmekteyiz.
Siz moda aşığı beylerin kendileri ile uyuşacak doğru seçimler de ki gömlekler, bizim çizgimizle tanıştığında temin ediyoruz ki hayatınıza kolaylık katacaktır.
Detayların şıklık yolunda basit parçaları bile değiştirebilen özelliği tüm yorumcular tarafından kabullenilirken gömlekler ile birlikte kullanacağınız yaka iğneleri, kol düğmeleri, kravat ve papyon gibi aksesuarlar da bu yolda size eşlik edecek uygun parçalardır.
Unutmayın popüler parçalar ile her zaman şık olacağınız anlamına gelmezken, kendinizi tanıdıktan sonra ilerleyeceğiniz çizgi, sizin seçtiğiniz, size uygun ve sizinle şık olacak parçalardır sizinle olması gereken ve vücudunuza uygun ürünlerdir sizi şıklığa götüren.
Bizde WSS WESSI ailesi olarak yanınızdayız bu yolda yürürken…

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.