Menü
Kapat
Sepetim
Canlı Destek
Gömlek Kullanımının Püf Noktaları
05.12.2017

Gömlek Kullanımının Püf Noktaları

Erkek giyim kuşamında önemli bir yere sahip olan gömlekler kullanım açısından rahat ve yerine göre şık ürünler olarak hayatımıza nüfus etmektedirler. Bir çok çeşit, model, kesim ve renk yelpazesine sahip parçalar olarakta dolabımızda geniş bir alana sahiptirler.
Çeşitliliği açısından ele aldığımızda pamuk saten, poplin, dacron, terikoton, oduncu, ekose, çizgili, keten, modelli, desenli, armürlü ve kısa kollu olarak kategorileşen gömlekler, seçeceğiniz çeşitle yapacağınız kombinler ile her ortama ayak uydurmaktadırlar. Oluşturmuş olduğunuz kimlik ile kendinizi en güzel şekilde temsil edebilirsiniz.
Ayrıca kesim olarak klasik ve slimfit kesime sahip olan gömlekler vücut yapınıza göre de şekillenir iken doğru şekilde kullanımları ile dış görünümünüzü çevrenize en iyi şekilde yansıtmanıza yardımcı olan parçalardır.
Özellikle her mevsim kullanım açısından uygun olan parçalar olarak hayatımızda yer eden gömlekler şık olmayı seven beylerin yaz aylarında en çok tercih ettiği ürünlerdir. Sezonda kullanım şıklığını ele aldığımızda daha çok soft renklerin hakim olduğunu görmekteyiz. Yazlık mekanların en çok kullanılan renkleri marine kombinasyonları genelde gömlek tercihi ile birlikte yapılmaktadır.
Bu yazın hitleri arasına giren old school kesim ve floral desenli gömlekler şık beylerin dolaplarını doldurmaya aday olarak görülmekte, yazın renkleri arasında yeşil, sarı, pudra ve somon renklerinin yanında vazgeçilmez olan beyaz her erkeğin dolabında muhakkak birden fazla sayıda mevcuttur.
Farklı kombinleri seven beylerin ise kullanımlarına baktığımız zaman kot ve asimetrik kesime sahip gömlekleri veya değişik kumaş türlerinden yapılmış gömlekleri ve tarz beylerin doğru kullanımları ile günlük ilham veren uyarımları görmekteyiz.
Her zaman üzerinizde rahatça kullanabileceğiniz parçalar olan gömlekler gün boyu size eşlik ederken şıklığınıza şıklık katmaya devam etmektedirler. Kendi seçiminizle oluşturacağınız kombinasyonlar ile gömlek kullanımını en doğru şekilde birleştirebilir her mevsim ve her alanda günün gözdesi olabilirsiniz. En kullanışlı parçaların doğru kullanımları gününüze rahatlık sağlarken ayrı çevrenize de güzel enerji vermenize sebep olabilir.
Hizmet ettiğimiz erkek giyim kuşam alanında tüm doğru tercihler için yanınızda olmaktan ve size her alanda eşlik etmekten WSS WESSI ailesi olarak mutluluk duymaktayız. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.