Giyimde Baharın Tonları

02 Nisan 2018
Giyimde Baharın Tonları

Hafifçe değişmeye başlayan havaların bize verdiği sıcaklığı yaşarken aynı durumu dolabımızı oluşturan kıyafetlerinde yaşaması kaçınılmaz. Yeni bitirdiğimiz fashion week döneminden sonra en alıcı renkleri ve çarpıcı parçaları hafızalara kazıdığımız ve tüm sezonda etkilerini göreceğimiz kesin.
Her gün değişen ve gelişen gelenekselcilik izlerinin modernize sunumu günümüzde kullandığımız giyim ürünlerine de imzasını atıyor. Özellikle bahar sezonunda koleksiyonunu ve dönümünü tamamlamış yeni nesil ürünler vitrinlerde ve yaşamda yerlerini almaya başlarken biz de kendi alanımız ile ilgili gelişmelerden sizi haberdar etmek isteriz.
Özellikle takım elbiselerde, ceket ve pantolonlarda, gömlek ve yapbozu oluşturan diğer parçalarda soft renkleri görmekteyiz, mavilerin marine şıklığı, krem ve bejlerin sahil ve safari esintisi, yeşil ve bejlerin toprak sıcaklığı sezonluk parçalarada yansımış durumda. Asi fakat bir o kadar da cool tavrı üzerinde taşıyan takım elbselerde özellikle yazın soft tonları belirgin bir vurgu katmaktadır.
Sonrasında detayların netleştirdiği looklar, oluşumunda basic parçalar seçerken kemer, ayakkabı, cepmendili, flar, gözlük gibi parçalarda işin tavrını etkileyerek şıklığa dönüştürüyor. Haftalık olarak önerebileceğimiz tonlarda ise somon, camel, mat yeşil ve dore uyumu sizi enerjik ve bahara uygun hissettirecek. Sıcak gri tonları ve beyazla bütünleştireceğiniz kombinler ise salon şıklığında fark yaratmanızı sağlayacak.
Bırakın özgür ruhunuz seçimlerinizi belirlemede öncü olsun ve her ne yapıyorsanız sevdiğiniz şeyler size eşlik etsin ve şıklık getirsin.
Asıl ışık sizin ile bütünleşen seçim ve tavırlarınızdır...

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.