Farklı takım elbise kombinleri nasıl yapılır?

25 Aralık 2020
Farklı takım elbise kombinleri nasıl yapılır?

Şık farklı takım elbise kombinleri, modern bir görünüm elde etmek ve her an farkedilmek için erkeklerin en sağlam silahıdır. Takım elbiselerinizi; kravat, gömlek, ayakkabı ile nasıl kombin edebileceğiniz oldukça önemlidir. Erkeklerin modern giyinim de takım elbiseler her zaman önemlidir. Çünkü trendler ve stiller bazı dönemler değişse bile modada ki yeri asla değişmez.

 

Erkekler bulundukları coğrafyaya ve bölgelere göre farklı stillere sahiptir. Bunun yanında erkekler, saç veya yüz stillerini değiştirdiklerinde de tarzlarında değişmeler yaşanır. Kadınların aksine, erkekler kendileri için benimsemiş oldukları moda metodolojilerini daha sade olarak geliştirmektedir. Normal zamanlar da erkekler siyahı daha çok sever ve tercih eder. Çünkü siyah renk her ortama ve şartlara uygundur. Özellikle de gece düzenlenen etkinlikler de siyah renk takım elbiseler kurtarıcı olmuştur.

 

Gün ışığında , stil olarak daha yumuşak ve daha modern görünmek için erkekler çoğunlukla açık tonlarda bulunan takım elbiseleri tercih ederler. Gece düzenlenen etkinliklerde ise daha güçlü ve keskin takım elbiseler tercih edilmektedir. Erkekler zaman zaman etkinlik boyutuna göre smokin giyimlerini de tercih etmektedir.

 

Siyah Renk Takım Kombinleri

 

Eğer bulunduğunuz ortamda klasik ve şık bir görünüm istiyorsanız iki parçalı Wessi marka takım elbiseler tercih etmelisiniz. Bunun yanında farklı renkli kombinasyonlar yapılarak çok farklı stiller elde edebilirsiniz. Daha sonra ki görünüm içinse; ikili siyah takımınızda klasik seçim olan beyaz gömlek giyerek koyu bordo renkli bir kravatla uyumlu olacak manşet düğmeleri ile kombininizi tamamlayabilirsiniz. Kravat yerine papyonda tercih edilebilir. Ama papyon tercihleri etkinliklerin düzeyine göre tercih edilmelidir.

 

BEYAZ RENK TAKIM ELBİSELER

 

Şık bir görünüm için illa siyah rengi tercih etmek zorunda değilsiniz. Şık tasarıma sahip beyaz renkli takım elbiselerde tercih edilebilir. Beyaz renkli takım elbiselerde kravat tercihi ortam düzeyine göre her hangi bir kravat tonlaması tercih edilebilir. Beyaz renkli takımların altındaysa mavi ton spor ayakkabılar genelde tasarımcıların gözdesi olmuştur. Beyaz renkli takım elbiseler çoğunlukla dikkat çekici nişan kıyafetleri arasında da yerini alır.

 

Koyu Mavi Ya Da Lacivert Renk Takım Elbiseler

 

Eğer klasik giyimden yanayım diyorsanız koyu mavi renk tonu ve lacivert sizin için vazgeçilmez olacaktır. Bu görünüm sayesin de iki parçadan oluşan bu tonlara beyaz gömlek eşlik ederek kravat rengi için koyu kırmızı tonları tercih edilebilir. Ya da takım elbisenin renginin bir ton açığı ya da koyu renk kravat tercihi yapılabilir.

 

İki parçalı tasarım takım elbiseler de ne tür bir gömlek giymeniz konusun da kesinlikle bir sınırlama söz konusu değildir. Sizi tarz gösteren her türlü gömleği takım elbiseleriniz de rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Mesela orta tonda mavi renk takım elbiseler de ceket içine ekose desenli bir gömlek giyebilirsiniz. Ekose desenli gömleğinizin üzerine ise gömlek rengine yakışır sarı tonlarda bir kravat ve ceketinizin cebine şık bir sarı mendil eşleşmesi yapabilirsiniz.

 

Mor Renkli Takımlar

 

Mor rengi, hem siyah hem de gri tonlu takım elbiseler de çok şık kombinler meydana getirir. Şık gri tonlarda kravat ve mendil mor renkli takımızın inci gibi ışıldamasını sağlayacaktır.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.