Erkeklerin Çekiciliğini Ön Plana Çıkaran Takım Elbiseler | Wessi

18 Aralık 2018
Erkeklerin Çekiciliğini Ön Plana Çıkaran Takım Elbiseler | Wessi

Erkek Giyiminde Takım Elbisenin Yeri 

        Erkekler için giyim-kuşam son derece önemlidir. Çünkü giyim tarzı ve çeşidi kişilerin toplum içerisindeki yerini ve saygınlığını gösterir. Erkeklerin çoğu için vazgeçilmez kıyafetlerden biri de takım elbıse tarzındaki kıyafetlerdir. Erkekler için tasarlanmış olan takım elbiselerin çeşitli form, model ve kalıpları vardır. Bunlar içerisinde en çok bilinenleri slim fit takım elbise, İtalyan kesim, ekose, kaşe, kruvaze, yelekli, çizgili ve düz takım elbise modelleridir. Takım elbise erkeği daha şık ve resmi gösterdiği için özel gün ve davetlerde, resmi iş toplantılarında sıklıkla kullanılmaktadır.

 Erkek Modasının Vazgeçilmezi Slim Fit Takım Elbiseler

     Slim Fit denilen takım elbise modeli dar kesimli olup giyen kişinin vücudunu tam anlamıyla saran zarif formdaki takım elbiselerdir. Bu tarzdaki takımlar daha çok zayıf ve fit görünümlü erkekler için daha uygundur. Çizgili, kareli veya düz desenli olarak tasarlanmaktadır.

 İtalyan Kesim Takım Elbiseler

        İtalyan kesim takım elbise modelleri de tıpkı slim fit modelleri gibi vücuda tam oturan dar kalıplı ve özel bir kesime sahip olan takım elbise modelidir. Dar kalıp olduğu için genellikle zayıf ve geniş omuzlu olan erkeklerde daha şık bir görüntü oluşturmaktadır.

 Klasik Seven Erkekler İçin Düz Takım Elbiseler

            Her erkeğin vücut yapısına ve zevkine göre çeşitli takım elbiseler mevcuttur. Bunlardan biri de klasik tarzı seven ve vücut olarak hatlarını ön plana çıkarmak istemeyen erkekler için yapılmış olan düz takım elbiselerdir. Bu tarz takımların pantolon ve ceketleri daha geniş olup kilolu ya da göbekli erkeklerin giyimine daha uygun olan takım elbise modelidir.

 Yelekli Takım Elbiseler

Yelekli takım elbise modeli pantolon, gömlek ve yelekten oluşmaktadır. Bu tarzdaki takım elbiseler daha çok damatlık olarak kullanılmaktadır. Cepken olarak ta adlandırılan yelek kısmı takım elbiseye farklı bir hava kattığı ve diğer takım elbiselerden daha farklı bir görünüm kazandırdığı için yelekli takım elbiseler damatlık olarak sıklıkla kullanılmaktadır 

 Kaşe Takım Elbiseler 

            Kaşe takımlar Kış mevsiminin şıklığını, sıcaklığını ve modasını yansıtan yeni bir tarzdır. Kaşe Kumaştan üretilen ve kış modasına uygunluğu ile her erkeği cezbeden farklı bir modeldir.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.