Erkekler İçin Mezuniyet Balosu Stil Önerileri

07 Mayıs 2018
Erkekler İçin Mezuniyet Balosu Stil Önerileri

Eğitim sürecinin son demlerine yaklaştığımız, baharın yaz ile buluşmasına eşlik eden mezuniyet balosu serüveni başlamış bulunmaktadır. Her özel anımıza eşlik eden giyim kuşamımızın önemli seçimlerinden olan mezuniyet baloları kadınların heyecana kapılmasına sebep olurken erkekleri de es geçmiyor. Evet asıl sorumuza gelecek olursak, Ne seçmeliyiz? Neleri giymeliyiz gibi sorular kulak dolduruyor.

Öncelikle işin tüm ayrıntısı vücut tipinizi iyi tanımanızla başlıyor. Şöyle ki moda ve trend kişiye özel bir unsurdur sırf sezon trendleri diye bir kombin üzerinizde istediğiniz gibi durmayabilir. Bu yüzden kendinize uygun parçaların neler olduğunu seçiminizden önce hakim olmanız gerekmektedir.

Verdiğimiz kısa bilgiler doğrultusunda hem sezonda yerini almış hem de birçok seçeneği olan koleksiyonumuzda birbirinden farklı takım elbise, ceket, gömlek ve aksesuarlarımızdan size uygun olanına, diğer bir deyişle mezuniyet balonuza nasıl bir kombinin sizin için uygun olacağına gelelim. Görünüm olarak seçebileceğiniz romantik, formal ve rahat casual seçenekleriniz mevcut bu özel gece için.

Özellikle seçeceğiniz yelekli bir takım elbise sizi gecenin en şık erkeği yapabilir. Çok kullanışlı olması sebebiyle gece boyunca kendinizi rahat hissederken aynı zamanda şık görünmeye devam edeceksiniz. Her vücut tipine uygun olmasının yanı sıra gecenin ilerleyen saatlerinde daha özgür olmak adına ceketinizden kurtulduğunuzda şıklığınızdan taviz vermeden yeleğinizle çevrenize şıklığınızı yansıtabilirsiniz.Seçeceğiniz akseusarlarla birlikte farklı moda anlayışınızı görünüşünüze ekleyebilir ve şıklığınızı bir adım öne taşıyabilirsiniz. Bir diğer seçeneğiniz ise farklı parçalarla oluşturacağınız şık görünüm. Ceket ve gömlek kombinlerinize ekleyebileceğiniz ceket ve tüm parçaları tamamlayan aksesuarlarla gecenin hakimiyetini oluşturacağınız rahatlık alanı ile kırabilirsiniz.

Seçebileceğiniz renklere gelirsek sezonun trendleri mor ve yeşiller fakat daha soft renklerle bir yaz görünümü elde etmek istiyorsanız mavi ve bej tonları size eşlik edebilir. Daha klasik bir duruş edinmek içinse siyah, bordo ve lacivert bu süreçte sizinle olacaktır.

Verdiğimiz bilgiler dahilinde dilediğiniz kombini yaparak mezuniyetinizi ve kutlamanızı en iyi şekilde atlatabilirsiniz.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.