ERKEK YELEK


Yelekleri, özelikle son yıllarda sıklıkla kullanılmaya başlanan ve oldukça popüler hale gelen bir ürün. İlk kullanım sırasında sadece klasik modeller ile kombine edilen yelekler, moda çizgisinin değişmesi ile birlikte spor olarakta kullanılabilmekte.  Yelekleri kullanılırken en çok dikkat edilmesi gereken kurallardan biri eğer takım elbise ile birlikte kullanılacaksa, takım elbisenin ceketi ile uyum sağlaması. Eğer takım elbise haricinde kullanılacaksa pantolon ile uyum halinde olmasıdır.

ERKEK YELEK MODELLERİ

Erkek yelekler birbirinden farklı onlarca modele sahip. Farklı renklerin, kumaşların hatta desenlerin kullanıldığı erkek yelek modellerinde son yıllarda en çok tercih edilen modeller kareli ve düz modeller. Erkek yeleklerinin bahar aylarında sadece gömlek ile kullanılırken, kış aylarında ise ceket ile birlikte kullanılması sizleri çok daha şık gösterecektir. Türkiye'de erkek modasına her zaman yön veren Wessi'de aradığınız tüm yelek modelerine kolayca sahip olabilirsiniz.

Erkek Yelekleri Hangi Mevsimlerde Kullanılır?

Yelekleri yaz mevsiminde çok fazla tercih edilmemektedir. Bunun dışındaki tüm sezonlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Sıcak tutmaktan ziyade şık ve karizmatik görünmek amacıyla kullanılmaktadır. Bu nedenle oldukça farklı kesim ve modellere sahip yelekler üretilmektedir. Direkt olarak gömlek ile kombinleyebileceğiniz yelek modelleri bulunurken, ceket altından kullanılabilecek düğme sayısı farklı olan  modelleri de bulunmaktadır.

Erkek yelek modelleri mevsimlere göre farklılık gösterdiği gibi kullanım alanına göre de farklılık göstermektedir. Örneğin damatlığın altında kullanılacak yelek modelleri çok daha şıkken, kot pantolonun üstünde gömlek - yelek kombinasyonlarında daha salaş erkek yelek modelleri tercih edilmektedir. Vücut tiplerine göre bakıldığında günlük kullanılan yelek modellerinin daha spor ve slimfit kesime sahip olanları tercih edilmektedir.   Wessi.com'da birbirinden şık ve farklı kesimlere sahip erkek yelekleri bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.