Erkek Yaşamında Smokin

09 Temmuz 2018
Erkek Yaşamında Smokin
Erkeklerin belkide en önemli anlarından birine eşlik eden ve erkek giyim kuşamında takım elbise, ceket, gömlek ve pantolonu bile geride bırakabilen star parçalardan olan bir çeşit takım elbise modeldir smokin.
Öyleki düğün sezonlarında damatlık yerine kullanılabilen ve özel davetlerde beyleri şıklaştıran smokin kesim, modelleri ve tarzı ile elit ve özel anların bekçisi olarak dolaplarımızda yer almaktadır.
#En çok tercih edilen renk; Siyah olmakla birlkte yaz aylarında beyaz, mavi ve bordo ile de karşılaştığımız smokin düğün ve kokteyllerin en çok terch edilen modelidir.
#En çok tercih edlen model; Burada yelekli smokinleri baz alarak kruvaze yeleğin daha çok tercih edildiğini belirterek model olarak tek düğmeli, çift yırtmaçlı ve geniş sivri yaka modellerini ve şal yaka modellerini daha çok görmekteyiz.
#Tamamlayıcıları; Öncelikle en büyük tamamlayıcısı ata yaka beyaz manşetli gömlek alırken, rugan ayakkabı, papyon-kuşak set ve bir yaka aksesuarı ile tüm şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.
Tüm özelliklerini belirttikten sonra kullanım açısından da değerlendirmek gerekir. Şöyle ki moda algısına bakıldığı taktirde bir giyim-kuşam parçası ne kadar rahatsızsa o kadar iyi duracağı söylenmekte, biz de WSS Wessi Menswear ailesi olarak sizin rahatlığınızın olduğu kadar enerjinizi yani şıklığınızı çevreye yansıtabileceğinizi savunuyoruz. Smokin içinde kendinizi rahat hissedebilir, gecenin ilerleyen saatlerine doğru ceketten kurtularak , kruvaze yelek ve papyondan kurtulmuş tek düğme açılmış gömlek ile coolluk seviyenizi üst düzeylere taşıyabilirsiniz.
Tüm bu bilgiler ışığında edindiğiniz şeyleri uygularken kendi tarz ve duruşunuz ile birleştirdiğinizde şıklığınızı bir adım öne çıkarmış olacaksınız. Her şey istediğiniz kadar gerçekleşir yeterki seçimlerinizi ve tarzınızı birleştirmekten vazgeçmeyin.
Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.