Erkek Trendinde Yazın Rengi

10 Mayıs 2018
Erkek Trendinde Yazın Rengi

Tam zamanı şimdi evrenin bize sunduğu güzelliklerin verdiği canlılıkla hayatımıza dahil olan bahar ve yaz renklerinin dolabımızla buluşmasının. Hayatı yaşanılabilir hale getiren renklerin önemi kıyafet seçimlerimizde de etkileri büyük ölçüde görülüyor.

O halde gelin hep birlikte bu sezonun erkek giyim koleksiyonunda olan renk hakimiyetini, hangi temel kategorilerde hangi renklerin daha çok kullanıldığını, hangi erkek giyim ürünlerinin hangi renk tonlarıyla birleşebileceğini ve dahasını bloğumuzda konuşalım. Özellikle bu sezon tüm ürünlerde mor ve yeşil hakimiyeti mevcutken ara ara soft tonların kendini gösterdiği ve standart olarak değişmeyen siyah, beyaz ve mavi tonlarıda vazgeçilmezler arasında yerlerini alıyor. 

Erkek giyimin şık tarafını oluşturan takım elbiselerin sezon trendlerinde soft maviler, bej ve kahve tonları ön plandayken klasikten vazgeçmeyen beyler için siyah, lacivert ve bordolar yine hakim. Damatlıktan bahsedecek olursak sezon bebek mavisi ve beyazın etkilerini taşıyor. Ceket kategorisinde yine maviler ön planda yer alıyor. Gömlek kategorisiyse renk cümbüşünde buluşuyor birbirinden soft ve uyumlu gömlekleri özellikle düz kumaşa sahip olanları sezondaki tüm parçalarınızla çok rahat kombinleyebilirsiniz.

Kendi renginizi seçtikten sonra doğru parçalar ile oluşturacağınız kombinleri tüm sezon boyunca kullanabilir ve kullanacağınız aksesularlar ile kombininizi bir adım öne çıkarabilirsiniz. Unutmayın ki trend dahi olsa asıl stil tarzınıza uygun seçilmiş parçaların doğru uygulamasıyla ortaya çıkar. Kendinize uygun kıyafetleri siz belirlersiniz.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.