Erkek Trend Önerileri

Spor Ceketlerle Olgun Ve Şık Bir Görünüm Yakalayın | Wessi

04 Şubat 2019
Spor Ceketlerle Olgun Ve Şık Bir Görünüm Yakalayın | Wessi

    Daha saygın ve ciddi bir görünüm yakalamak, aynı zamanda öz güveni karşı tarafa hissettirmek için spor ceket modelleri ön plana çıkmakta. Kış aylarında gidilecek farklı özel davet ve organizasyonların yanı sıra, iş yerlerindeki ofislerde de kazaklar ile sportif bir hava yakalanabilir. Özellikle boğazlı kazaklar eşliğinde çok daha havalı ve zengin bir görünüm elde etme şansını sağlayan spor ceketler, özel kumaş yapısı sayesinde rahatsızlık hissettirmeden uzun süre giyme şansı da vermektedir. Bu yüzden günümüzde erkekler pamuk tarzı ceketleri daha fazla tercih ederler.

2021'de Tercih Edilebilinecek Erkek Gömlek Modelleri | Wessi

31 Ocak 2019
2021'de Tercih Edilebilinecek Erkek Gömlek Modelleri | Wessi

      Erkek giyimin temel parçalarından olan gömlek 2021 yılı yeni sezonunda da yine erkeklerin ilgisini üzerine çekiyor. Gömlek modelleri hem tek başına hem de kombinleyerek tarzınızla dikkatleri çekebileceğiniz giyim ürünlerden biri olarak ön plana çıkıyor. 2021 gömlek modelleri ile hem günlük kıyafetlerinizi hem de iş şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Erkek gömlekleri arasında yer alan kot gömlek ile kot kombinlerinize renk katabilirsiniz. Spor gömlek modelleri ile sportif şıklığınızı güçlendirebilirsiniz. Uzun kollu gömlekler erkekler tarafından kışlık kombinler için tercih edilmektedir. Oduncu, ekose ve kareli gömlek modelleri de kış kombinleri arasında yer alıyor. İlkbahar- yaz mevsiminde özellikle kısa kollu gömlek modelleri tercih ediliyor.

İtalyan Kesim Takım Elbiseler Nerede Ve Nasıl Kullanılır? | Wessi

30 Ocak 2019
İtalyan Kesim Takım Elbiseler Nerede Ve Nasıl Kullanılır? | Wessi

  İtalyan kesim takımlar birçok kişi tarafından son yıllarda oldukça fazla tercih ediliyor. Bunun ana nedeni italyan kesim takımların vücut ile paralel bir etkiye sahip olması söylenebilir. Ancak İtalyan kesim takımların kullanılacak alanlarda önemlidir. İtalyan kesim takım seçilirken öncelikle dikkat edilecek konu renk ve desenleridir. Özellikle erkekler için İtalyan kesim takım elbiseler gardıroblarında yapacakları en önemli yatırım olarak görülüyor.

Kışa En Uygun Kaban Modellerinden Erkek Kaşe Kaban | Wessi

29 Ocak 2019
Kışa En Uygun Kaban Modellerinden Erkek Kaşe Kaban | Wessi

Bu sezon erkek kaban modelleri kendini yepyeni stillerle göstermeye başladı. Özellikle kaşe kaban modası bu kış da etkisini sürdürecek gibi duruyor. Kabanlar önceki sezonlarda koyu renklerle kendini gösteriyordu. Bu sezon taba rengi, kahve gibi renkler moda haline geldi. Bu renkler stil sahibi erkeklerde oldukça şık duruyor. Palto kabanlar, kapüşonlu ve mont kabanlar farklı tarzların beğenisine sunuluyor. Kaban konusunda farkını yansıtan Wessi, yepyeni ürünler tasarladı. Moda tasarımcıların özgün tasarımları arasında tarzınıza uygun olanı bulmak mümkün. Özellikle spor tercih edenler kapüşonlu montlarla tarz yaratıyor. Klasik ve resmi ortamda çalışanlar için uzun kaşeler ideal çizgiye sahip. Wessi ürünleri genellikle farklı ve özgün tasarımlardan oluşuyor. Tarzından ödün vermeyen erkekler, bu sezon da özgün modelleri tercih edecek.

Takım Elbiseler ile Giyilebilecek Balıkçı Yaka Triko Modelleri | Wessi

28 Ocak 2019
Takım Elbiseler ile Giyilebilecek Balıkçı Yaka Triko Modelleri | Wessi

     Günümüzde erkek modası, yükselişine tutarlı bir şekilde devam etmektedir. Erkekler, giyimlerine eskisinden daha çok özen göstermektedir. Bu sebeptendir ki hazır giyim firmaları, erkek giyime ayrı bir önem göstermektedir. Günlük hayatta kullanılmak üzere üretilen erkek giyim ürünleri, şıklık isteyen erkeklerin gözdesi olmuştur. Farklı kategorilerde, erkek müşterilerin beğenisine sunulan hazır giyim ürünleri ile ilgili bilgilendirmemize, "Balıkçı Yaka Triko Modelleri" ile aşağıda devam edeceğiz. 

Wessi'de 2021 Yılında Hangi Renk Damatlıklar Moda

25 Ocak 2019
Wessi'de 2021 Yılında Hangi Renk Damatlıklar Moda

  Ciddi ilişkilerin sonucunda birçok bireyin evlilik kararı aldığını söylemek doğru olacaktır. Bununla beraber gelin, gelinliği ile birden fazla noktaya dikkat ediyor iken erkekleri de ön plana çıkaracak olan damatlık seçimi oldukça önemlidir. Bireylerin damatlık seçiminin hangi kriterlere bağlı olduğu hakkında bilgi vermek evlenecek olan bireylere fayda sağlayabilir.

Ekose Takım Elbiseler İçin Renk Seçenekleri | Wessi

24 Ocak 2019
Ekose Takım Elbiseler İçin Renk Seçenekleri | Wessi

 Takım elbise, özellikle erkek giyiminde köklü bir geçmişe sahip trend parçalardan biridir. Kendi modasını oluşturmuş olan takım elbiseler çok sayıda kategoriye ve farklı seçeneğe sahiptir. Takım elbise slim fit, italyan kesim, kruvaze ya da yelekli olmak üzere farklı modellere sahiptir. Son sezonun en gözde trendi ise ekoseli takım elbise modelleridir.

2021Takım Elbise Modellerinde Önde Gelen Renkler | Wessi

23 Ocak 2019
2021Takım Elbise Modellerinde Önde Gelen Renkler | Wessi

Bir erkeğin vazgeçilmezleri arasında olan takım elbiseler genellikle dolapların demirbaş giysileri arasındadır. Günümüzde WSS Wessi Menswear oldukça şık ve göz alıcı tasarımlarıyla önümüze çıkmaktadır. WSS wessi her geçen yıl daha farklı tarzlarda, takım elbise tasarımlarına yenilikler katarak ürünlerini vitrinlere koymaktadır. Erkek takım elbisesi iş ve ofis ortamı için, düğün ve yemek davetleri için ya da birçok erkeğin klasik giyim tarzı olarak sıklıkla tercih edilmektedir. Asla modası geçmeyecek bir erkek giyim tarzı şeklidir. WSS Wessi takım elbise modasında gayet iddialı ve yenilikçi bir duruş sergilemektedir. Kullanmış olduğu kumaş kalitesi ile vermiş olduğu stil, tarz ve dikişlerle, erkek takım elbise modasında birçok ülke ile boy ölçüşmektedir.

Slim Fit Takım Elbise Modelleriyle Daha Şık Olma | Wessi

22 Ocak 2019
Slim Fit Takım Elbise Modelleriyle Daha Şık Olma | Wessi

Erkekler, özel zamanlarda giyecekleri takım elbiselerin vücutlarına oturması için dar olmasına dikkat etmektedir. Dar takım elbise modellerinin etkin olması, dikkat çekmesini sağlar. Şık bir görünümde veren bu takım elbise modelleri, özel gün ve gecelerde fazlasıyla tercih edilmektedir. Hafif olan bu takım elbise modelleri, erkek bireyi rahatsız etmeyecek olan kumaştan tasarlanır. Tercih edilen ortama ve bireyin mesleğiyle uyum içinde duran dar takım elbise modelleri, hayat tarzını da ortaya koyar. Erkek bireyler, dar takım elbise içinde kendilerini daha şık hissetmektedir. Belden oturan dar takım elbise modelleri, spor giyim arasında gösterilmektedir. Spor giyinmeyi seven ve spor giyinirken şık olmak isteyen erkekler için dar takım elbise modelleri vazgeçilmez olmuştur.

Yeni Takım Elbiselerle Şıklığı Yakalayın | Wessi

21 Ocak 2019
Yeni Takım Elbiselerle Şıklığı Yakalayın | Wessi

Karizmatik bir görünüm yakalamak ve karşı tarafa daha saygın bir görünüm hissettirmek adına günümüzde takım elbiseleri büyük bir önem taşımaktadır. Mutlaka modern çizgileri bulunan ama aynı zamanda klasik bir görünümde sağlayan kombin altındaki takımlar tercih edilmelidir. Elbette konsepte uygun olarak gidilecek yere göre seçilmesi gereken takımların da önemi çok büyüktür. Bu konuda iş toplantıları, günlük iş yerleri ya da özel davet ve organizasyonlar konusunda bir tercih gerçekleştirilebilir. Günümüz takım elbise modelleri ise bütün bu olanakları üstelik değişik model yapıları altında sunuyor.

1 2 3 .... 8 9 10
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.