Erkek Takım Elbise Modasına Uygun Kombinler Wessi.com'da

07 Şubat 2019
Erkek Takım Elbise Modasına Uygun Kombinler Wessi.com'da

2019 Takım Elbise Modası

 

            Bir erkeğin vazgeçilmezleri arasında olan takım elbiseler genellikle dolapların demirbaş giysileri arasındadır. Günümüzde oldukça şık ve göz alıcı tasarımlarıyla önümüze çıkmaktadır. Wessi her geçen yıl daha farklı tarzlarda, takım elbise tasarımlarına yenilikler katarak ürünlerini vitrinlere koymaktadır. Erkek takım elbisesi iş ve ofis ortamı için, düğün ve yemek davetleri için ya da birçok erkeğin klasik giyim tarzı olarak sıklıkla tercih edilmektedir. Asla modası geçmeyecek bir erkek giyim tarzı şeklidir. Wessi takım elbise modasında gayet iddialı ve yenilikçi bir duruş sergilemektedir. Kullanmış olduğu kumaş kalitesi ile vermiş olduğu stil, tarz ve dikişlerle, erkek takım elbise modasında birçok ülke ile boy ölçüşmektedir.

 

 2019 Takım Elbise Modelleri

 

            Erkeklerin günlük hayatta, özel davetlerde ve iş hayatında sık olarak tercih ettikleri takım elbiseler yeni sezon 2019 modelleri ile yine ön plana çıkmaktadır. Daha önceki sezona kıyasla 2019 takım elbise modelleri slim fit dediğimiz daha dar kalıplı tarzda karşımıza çıkmaktadır. Ancak bazı modellerde ise 2019 senesinde rahatlık ön planda durmaktadır. Duble paça pantolonlar, pileli pantolonlar bu sezonda kullanılmaya devam edecek. Bunun yanı sıra ceket etek boyları da uzamaya başlamaktadır. Özellikle tek cekette kruvaze giderek trend olmaktadır. Önceki sezonlarda tercih edilen İtalyan tarzından vazgeçilip İngiliz tarzına belirgin bir geçiş yapılacaktır. Rahatlığın ön planda olması amacıyla kumaşlar da hafifleyecektir. Yani daha düşük gramajlı ve ara malzemeleri daha az takım elbiseler tercih edilecektir. Kışın yün ve kaşmir içerikli kumaşlar, yazın ise koton, keten ve ipek karışımlı kumaşlar tercih edilebilir. Yeni sezonda en çok karşımıza çıkacak takım elbise modeli ise ekose desenli takım elbiselerdir. Ekose takımları; kuruvaze takım elbiseler ve çizgili takımlar takip etmektedir.

 

 Takım Elbise Kombin Önerileri

 

            Kullanılan takım elbisenin modeline ve rengine göre gömlek, kravat, kol düğmesi, ayakkabı gibi tamamlayıcı ayrıntılar da çok önemlidir. Gömlek seçimi takım elbiseden daha açık tonlarda olmalı, kravat ise kemer hizasını geçmemelidir. Kravatın rengi gömleğe göre daha koyu olmalıdır. Bilek hizasındaki pantolonlar ekose desenli, çizgili ve kruvaze modellerinde daha uygun duracaktır. Kullanılan çorabın çok uzun olmamasına dikkat edilmelidir. Dikkat etmek gereken önemli son konu ise kemer ve ayakkabı seçimidir. Kemer ve ayakkabının uyumlu olması gerekir. Bu kişiyi daha düzenli ve uyumlu gösterecektir.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.