Erkek Spor Takım Elbise Kombinlerinde Tavsiyeler | Wessi

28 Kasım 2019
Erkek Spor Takım Elbise Kombinlerinde Tavsiyeler | Wessi

Erkek modası genişleyen seçenekleri ile günden güne daha tarz bir hal almaktadır. Özellikle erkeklerin kıyafet kombinlerine özen göstermesi modanın ilerlemesini sağlamaktadır. Günümüzde kombin yaparken çoğu erkek rahatsız olmaktan kaçınmaktadır. Bu nedenle spor görünümlü ve daha rahat spor takım elbise modelleri üretilmektedir. Spor takım elbise modellerinde trendlerin belirlendiği modeller göz kamaştırmaktadır. Özellikle kolları kıvrılan ceketler, kısa paça pantolonlar ve üzere tam oturan gömlekler spor takım elbise parçalarındandır.

 

 Spor takım elbise modelleri farklı bir tarz oluşturmanıza yardımcı olmaktadır. Özellikle ceketin içerisine giyilen bluz ve kazaklar takım elbise kombinlerinde havayı hem cool hem de modern yapmaktadır. Bu spor takım elbiselerde kumaş seçiminde yapısı daha elastik olan kumaşlar seçilerek tasarlanmaktadır. Spor takım elbise modellerinde aynı zamanda takım elbise kumaşında da desenli modellere yer verilmiştir. Ceketinin cep kısmında bulunan iğne detaylar ise spor havası katmaktadır.

 

 2019 Sonbahar Takım Elbise Sezonu

 

 2019 sonbahar modası erkek modasında da büyük bir yer kaplamaktadır. Özellikle yeni sezon pantolon ve ceket kombinleri, sonbahar tarzını yansıtan sezon ile uyumlu görünümü yakalamanıza yardımcı olacaktır. Yeni sonbahar sezonunda balıkçı yaka renkli kazaklar ile ceket pantolon takım elbise kombinleri sıkça tercih edilmektedir. Bu tarz kombinleri sezonun modasını yansıtırken aynı zamanda iş hayatında ve özel hayatta da şıklığınızı sürdürmenize yardımcı olacaktır.

 

 Sonbahar modasını yansıtan takım elbise modellerinden bir diğeri ise desenli gömlek ve düz pantolon ceket kombinleridir. Bu tarz kombinler hem cool ve tarz bir görünümü sağlamakta hem de yeni sezon modası ile uyumlu giyinmenize yardımcı olmaktadır. Desenli gömlek ve kısa paça kumaş pantolon takım elbiselerinde rahatlık hissini üzerinizde taşıyabilirsiniz. Pek çok lokasyon için uyumlu olan bu tarz takım elbiseler günlük hayatta da kurtarıcı parçalardan olacaktır. Özellikle ceketin cep detaylarında bulunan mendil, klasik erkek görünümünü de sağlamaktadır.

 

  Yelekli Takım Elbise Modelleri

 

 Takım elbise modellerinden biri olan yelekli modeller, özel davetlerin vazgeçilmez görünümünü size sağlamaktadır. Şıklık ve klasik görünümü bir arada tutan bu kombin takım elbiseler gece boyunca tüm gözleri üzerinizde hissetmenizi sağlayacaktır. Yelek takım elbise modellerinde yeni sezon bej ve kahve tonları tercih edilmektedir. Bej rengi yelekli takım elbiselerin içerisine giyilen mavi ya da beyaz gömlek klasik görünümü sağlamaktadır.

 

 Bunun yanı sıra kumaşın kendinden küçük desenleri olması da yeni bir hareket katmaktadır. Nişan, düğün daveti, söz ve damatlık olarak da en çok tercih edilen modellerden biri yelekli takım elbise modelleridir. Cool görünümden vazgeçemeyen kişiler için siyah yelekli takım elbise modelleri doğru bir seçim olacaktır.

 

 Lacivert Takım Elbise Modası

 

 Her lokasyon ve davet için uyumlu bir görünümü sağlayan lacivert takım elbise modelleri hem spor hem de klasik görünümü aynı anda sağlamaktadır. Erkek giyiminin en çok tercih edilen bu tarz modeller iş hayatında da sıkça kullanılmaktadır. Lacivert modelin içerisine giyilen cepli beyaz gömlek ise takım elbise görünümünü daha tarz bir hale getirmektedir.

 

 Bu takım elbiselerin ceket ceplerinde bulunan kırmızı ya da turuncu mendil ise tarz yaratmanın yanı sıra renk katmaktadır. Lacivert takım elbiselerde uzun paça kumaş pantolon ve üzere tam oturan gömlek ile sezonun doğru kombinini oluşturabilirsiniz. Bu model parçaların bir arada kullanılması erkek modasında yükselişe geçmenizi sağlayacaktır. Aynı zamanda takım elbiselerin yaka kısımlarına takacağını yaka iğneleri de kendi tarzınızı oluşturacaktır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.