Erkek Modern Takım Elbise Modelleri

 Yeni sezon modasına uygun ve güncel modelleri yakından takip edip ona göre giyinmek, hem modern bir görünüm kazanmak hem de zamanın modasından geri kalmamak için önem taşır. Modern takım elbise modelleri neler? Bu takımlar nasıl kombin yapılabilir? Bütün bunların cevabı, yazımızın devamında sizleri beklemektedir.

Erkek Modern Takım Elbise Türleri

 Modern elbiseler, yaşanılan çağa ve günlere uygun olan modelleri ifade etmektedir. Günün modasına uyumlu takımları bilerek, üzerinizde taşıyabileceğiniz şık kombinler elde edebilirsiniz.

Slim fit Kalıp 

 Son zamanların en modern duruşuna sahip olan bu takımlar, dar kesimli çeşitlerdir. Standart, bol ölçülü kesimler yerine, İtalyan kesim olarak da bilinen bu modellerin kullanımı, oldukça yaygındır.

Süper Slim fit

 İsminden de anlaşılacağı gibi, fazlaca dar yapıda kesim yapılan takımlardan oluşurlar. Fit bir görünüm sağlayarak, modern duruşa olanak tanımaktadırlar.

 Regular fit Kalıplı 

 Slim fit kalıplı takımların aksine, geniş ölçülerde kesim yapılan modellerden oluşurlar. Bu türler, klasik takımları giymeyi seven erkeklerin tercihi olmaktadır. Özellikle orta yaş grupları için, modern takımlar arasında gelmektedirler.

Smokin 

 Modern takım elbiseler içinde, smokin modellerin yeri ayrı gösterilmektedir. Tam bir resmi şıklık sağlayan smokinler, damatlar tarafından da çokça aranan modellerden olmuştur. Günlük yaşam içinde de şıklık ve resmiyet aranan ortamlara girilmektedir. Özellikle, zamanın çokça geçirildiği iş yerleri buna örnek verilebilir. Spor takımlar bu noktada, günlük kullanıma imkan tanıyarak, aynı zamanda modern ve şık bir görüntü de oluşturmaktadır.

Pamuklu

  Her kıyafetin pamuklu olma özelliği, tercih edilmesi gereken bir olaydır ve insan sağlığı açısından da önem teşkil etmektedir. Bu takımlar, tende kaşıntı yapmadan, vücuda hiçbir zarar vermemesi sebebi ile çoğunlukla giyilmektedir. Bu da pamuklu takımları, modern hale getirmektedir.

Modern Takım Elbise Modelleri Nasıl Kombin Edilebilir?

 Günün şartlarına uygun çağrışımlı aksesuarlar ile yapılacak kombinler, en doğru seçim olacaktır. Klasik bir takım yerine, aynı takımın slim fit kalıplı olanlarının tercih edilmesi, daha modern bir görüntüye kavuşmaya sebep olacaktır. Bu takımlar, modern desenlere sahip kravatlar ile kullanılabilir. Klasik kundura ayakkabılar yerine, farklı duruş sergilenebilecek tarz ayakkabılar seçilebilir. Yine bu takımlara uyumlu olacak şekilde, hoş yaka mendilleri kullanılabilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.