Erkek Moda Takım Elbise Modelleri

 Modayı yakından takip ederek ona göre giyinmek, hem günün modasına ayak uydurabilmek için hem de son dönem trendlerini zevkle taşıyabilmek adına önemlidir. Hangi takımlar moda? Bu takımlar nasıl kombin yapılmalı? Tüm bunların cevabı ise, yazımızın devamında yer almaktadır.

Erkek Moda Takım Elbise Çeşitleri  

 Son dönem moda ve trendlerini oluşturan birçok sayıda, erkek moda takım elbise çeşitleri bulunmaktadır. Bu çeşitler öğrenilerek, güncel modaya uygun giyimler sağlanabilir.

Slim fit Kesim Takımlar 

 Özellikle son zamanlarda adını sıkça duyuran slim fit takımlar, günümüz modasında trend haline gelmiş dar kesimli modellerdir. Vücuda tam oturarak sarar ve fit bir görünüm sergilenmesini sağlar.

Süper Slim fit Kesim Takımlar

 Adından da anlaşılacağı üzere, ekstra dar yapıda üretilen takımlardır. Çok zayıf yapılı erkelerin tercihi olabilir. Vücudu, ekstra fit bir görünüme kavuşturacaktır.

 Regular fit Kesim Takımlar

 Relax kesim olarak da adlandırılan bu takımlar, standart ölçülerde üretilen modellerdir. Özellikle, kilo problemi yaşayan erkelerin tercihi bu takımlardan yana olmaktadır. 

 Pamuklu Takımlar

 Modası hiç geçmeyecek olan pamuklu takımlar, doğal kumaş olan pamuktan üretilir ve sağlık için tercih edilmesi gereken takımların başında gelmektedir. Yaz aylarında da hava alarak terletme yapmaması, pamuklu takımların kullanımını ön plana çıkarmaktadır.

 Keten Takımlar

 Yaz aylarında giyilen ve kumaşının terletmeyen yapısı ile tercih edilen bir başka model ise, keten takımlardır. Bu takımlar kullanışlı olmasından dolayı, yaz mevsiminin trendi haline gelmiştir. Fakat kumaşının kırışma özelliği nedeniyle, spor kullanıma elverişlidir. Günlük hayatta salaş görünüm ortaya çıkarır.

 Spor Modeller

 Gündelik olarak hem rahat hem de şık görüntü oluşturan ve modası her dönem devam eden modeller, spor takımlardır. Resmi olmayan yerlerde kullanımı daha uygundur. Rahatlığın ön plana çıktığı bu takımlar, her mevsim tercih edilerek giyilebilir.

Smokin 

 Damatların, düğünlerinde giydikleri takımların başında gelen smokinler, resmi mekanların vazgeçilmezidir. Bu nedenle, giyim örneklerine sıkça rastlanılmaktadır. Tercih meselesi olmakla birlikte, seçilecek şık bir smokin takımı ile modaya uyum sağlanmış olunacaktır. 

Moda Takım Elbise Modelleri Nasıl Kombin Yapılmalı? 

 Keten ve spor takımlar, gündelik kullanıma uygun olduklarından, sade ayakkabı ve aksesuarlar ile kombin edilmelidir. Diğer takımlar ise, daha şık ve resmidir. Bu nedenle, kombin seçimleri şık, gösterişli aksesuar ve ayakkabılardan seçilmelidir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.