Erkek Kot Pantolon Modelleri ve Fiyatları

24 Nisan 2019
Erkek Kot Pantolon Modelleri ve Fiyatları

Yılların geçmeyen modası olan kot pantolonlar günün her anında giyilebilecek en garanti giyim parçalarından biri olarak görülmektedir. Her beden yapısına uygun olarak modelleri bulunan kot pantolonlar skinny, regular, boot kesim gibi farklı tarzlarda üretilerek beğeniye sunulmaktadır. Zamansız şıklık yaratabilen kot pantolonlar, sezona göre ince ya da daha kalın tercih edilebilmekte ve bu sayede hem yaz hem de kış aylarında rahatlıkla kullanılmaktadır. Kombin edilmesi son derece kolay olan erkek kot pantolon modelleri ve fiyatları ile ilgili bilgi ve fikir sahibi olmak için sitemizi inceleyebilirsiniz.

 

 Erkek Kot Pantolon Modelleri ile Kombin Yapma

 

 Herkesin giyim zevkine göre tercihleri de değişiklik göstermektedir. Kot pantolon seçimi ise kişinin vücut yapısı ile birlikte yaşam tarzına göre de belirlenmektedir. Kot pantolonlar en kolay kombin edilebilen giyim parçaları olarak neredeyse tüm üstlerle uyum sağlamaktadır. En şık kot pantolon kombinleri ise gömlekler ile elde edilmektedir.

 

 Pantolonun tarzına uygun olarak seçilmiş gömlekler ile her ortama uyum sağlayabilecek şıklık sağlanabilmektedir. Hatta koyu renk kot pantolon ile gömlek kombinleri iş hayatında bile tercih edilebilmektedir. Tişört ile yapılan kombinler de kot pantolon şıklığını pekiştirmektedir. Yakalı tişörtler ile daha klasik, bisiklet yaka tişörtler ile daha günlük, spor tarzı yakalamak mümkün olmaktadır.

 

 En Çok Tercih Edilen Erkek Kotları

 Kot pantolonun rengi ve modeli de kişinin tarzını yansıtması açısından önem taşımaktadır. Yıllardır klasikleşmiş regular kot pantolonlar her zaman tercih edilir olmakla birlikte, son zamanlarda skinny tabir edilen dar kot pantolonlar da oldukça ilgi görmektedir.

 Dar Paçalar Nasıl Kullanılması

 Dar paçalar katlanarak da kullanılmakta ve değişik tarzlar yaratmak mümkün olmaktadır. Renk konusunda ise mavi, lacivert ve siyah renkler en fazla tercih edilen renkler olarak ilk sırada yer almaktadır. Dümdüz bir renge sahip olan kot pantolonlar kadar yıkamalı pantolonlar da rağbet görmektedir. Hem spor hem de klasik tarza sahip olan erkekler için çok sayıda alternatifi bulunan erkek kot pantolon modelleri, uzun yıllar formunu kaybetmeyerek kullanım kolaylığı ve avantajlı alışveriş imkanı sağlamaktadır.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.