Görsel sunumlar ile zenginleştirilen keten gömlek kategorimizde siz beylere sunulan stil önerileri ve keyifli bir alışveriş sürecine dahil olabileceğiniz keten gömlek kategorimiz sizi bekliyor. Sizde kolay ve hızlı alışverişin rahatına ulaşmak için keten gömlek kategorimize bir göz atabilirsiniz.
...

Keten Gömlek

Keten kumaşı ile üretilen gömlekler, özellikle sıcak yaz günlerinde fazlasıyla rahatlatmaktadır.  Keten gömlek modellerinin en dikkat çekici özelliği, kumaş yapısı gereği nefes almasıdır. Bu sayede terlemenize engel olacaktır.

Erkekler ve bayanlar için tasarlanan gömlek modelleri birbirilerinden farklıdır. Erkekler için tasarlanan keten gömlek modelleri, Keten pantolon yanında, kumaş pantolonlar ile de giyilebilir. Sıcak yaz günlerinde yazlık pantolonlar ile açık renk modelleri tercih edebilirsiniz.

Konu mevsimlerden bahar olunca kullanım açısından en doğru parça olarak karşımıza çıkan keten gömlekler size bahar ve yaz aylarında en çok eşlik eden parçalardandır. Keten kumaşın yapısı gereği hafif ve sıcak havalarda kullanıma en uygun çeşit olarak gömlek ailesine girmeyi başarmaktadır. Yine ketenlerle veya spor şıklığı seven beylerin spor yorumlamalarıyla kullanılabilen uyumlu parçalar olarak tercih edilen olmaktadırlar. Bu özelliklerin ardından siz rahat, şıklığı seven beylerin izlediği yolda doğru parçalardan biri erkek keten gömlekler.

Erkek Keten Gömlek Modelleri


Özellikle marin şıklığına yakışan keten gömlekler altlarına kombinlenmiş chino pantolon veya denizci şortları ile yine kombine uygun makosen ayakkabı modelleri ile bütünü tamamlayacaktır. Birbirinden farklı model ve çeşit bulabileceğiniz keten gömlek kategorimizde, en sevdiğiniz keten gömleği seçebilir ve rahat kullanımı ile bahar ve yaz aylarının şık erkeklerinden biri olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.