kombin-tr.jpg (31 KB)

kombin-tr-m.jpg (18 KB)

Kazak Kombinleri 

Sonbaharın kendini göstermesi ile birlikte, hem sıcak tutan hem de şıklıktan ödün vermeyen kazaklar erkek giyiminde çok tercih ediliyor. Günlük hayatta kullanılacak erkek kazak kombinleri için; rahat bir pantolon ve spor görünümlü aksesuarlar tercih edilebilir. İş hayatında kullanılacak için ise, kumaş pantolon vazgeçilmezdir. Ayrıca havalı ve şık kombinler için kazak, gömlek üstü aksesuar olarak kullanılabilir.

 Erkek Kazak Kombinleri Nasıl Yapılmalıdır?

 Balıkçı yaka kazaklar hem modern hem de şık bir görünüm elde etmek için çokça tercih edilmektedir. Siyah, toprak tonları ve yeşil rengin sıklıkla kullanıldığı balıkçı yaka erkek kazak kombinleri; genelllikle kumaş pantolonlar ile yapılmaktadır. Keten ve kot pantolonlar ile kullanıldığında ise casual ve günlük bir hava vermektedir.

 Bisiklet yaka erkek kazak kombinleri için gömlek tercih edilebilir. Kazağın rengine ve desenine göre tercih edilecek gömlekler genellikle düz renk olmaktadır. Düz renkli veya desenli bisiklet yaka kazakların içine renk uyumuna göre beyaz ve siyah renkli gömlekler giyilebilir.

 Çok Tercih Edilen Modeller

 Birbirinden şık, rahat ve kullanışlı parçalar ile oluşturulan erkek kazak kombinleri her zevke hitap etmektedir. Kombinler; pantolon ve kazak olmak üzere iki parçadan veya pantolon, kazak ve gömlek olmak üzere üç parçadan oluşmaktadır. Siyah, lacivert, taba, kahverengi, haki, bordo kazaklar ile kot, kumaş, keten pantolonların bir arada kullanıldığı erkek kazak kombinleri çokça tercih edilmektedir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.