Erkek Giyimin Vazgeçilmezi Ceket Modelleri | WSS

13 Aralık 2018
Erkek Giyimin Vazgeçilmezi Ceket Modelleri | WSS

 Yıllardır erkek giyiminin en önemli parçası olan ceketler, hemen her ortam için giyilebilmesi yanında, erkek giyiminde şıklık ve ağırlık da sağlamaktadır. Önceki yıllarda daha çok iş ve davet kıyafeti olarak gardıroplarda kendine yer bulmuş olsa da son zamanlarda günlük hayatın her anına uyum sağlayacak modellerle kullanım alanı artmıştır. Modayı takip eden insanlar yeni piyasaya sürülen ceket modelleri ile de ilgilenmekte ve kombinlerinde sıkça kullanmaktadır. Yıllardır modası geçmeyen bazı modeller ise her dönem tercih edilmektedir.

 Blazer Ceketler

 Genellikle giyimine ve şıklığına önem veren erkekler için ceket konusu son derece önemli olmaktadır. Yaratmak istedikleri etkileyici görünüme kavuşmak isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alan blazer ceket modelleri ise oldukça ilgi görmektedir. Hem spor hem de klasik kombin edilebilmesi ise avantaj sağlamaktadır. Gömlek ve balıkçı yaka kazakların üstüne giyilebilmesi sebebiyle günün her anına uyum sağlamaktadır. Modern, şehirli erkek görüntüsünü yakalamak bu sayede çok daha kolay olmaktadır.

 Slim Fit Ceketler

 Ceket seçimi yaparken en kusursuz görüntüyü yakalamak gerekmektedir. Hem renk hem de model olarak doğru tercihler yapmak şıklığa ulaşmayı sağlamaktadır. Kişinin vücut yapısı da bu noktada çok belirleyici olmaktadır. Son yıllarda çok sık rastlanan slim fit ceketler ise hemen her vücuda uyum sağlayarak beden kusurlarını minimuma indirmektedir. Ceketin kesim tarzı bu sihirli etkiyi yaratmaktadır. Burada önemli olan ise beden seçiminin doğru yapılmış olması yanında kombin edilecek parçaların tarz olarak uyum sağlamasının gözetilmesidir.

 Kadife Ceketler

 Modası yıllardır geçmeyen kadife ceketler, hemen her dönem en fazla aranan parçalardan biri olmuştur. Yumuşak dokusu yanında sağladığı modern görüntü, tercih edilmesinin en önemli nedenlerindendir. Birçok kadife ceket modeli bulunması yanında, daha çok spor giyimi tercih edenler, çoğunlukla fitilli kadife modelleri tercih etmektedir. Jean pantolonlarla bile rahatlıkla kullanılabilen bu modeller, genç ve dinamik bir görüntü vermektedir. Renk seçeneği fazla olan kadife ceketler, kendinden desenli de olabilmektedir. Klasik pantolonlarla da rahatlıkla kullanılmaktadır. Yine kadife ceketin kesimi ve kişinin beden yapısı ile uyumu önemlidir.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.