Blog

Spor Takım Elbise

13 Ağustos 2018

Günlük Şıklığınıza en çok hitap edecek takım elbise modellerinden olan ve takım elbise alanında son zamanlarda en çok tercih edilen takım elbise modelidir. Slim-fit takım elbise, italyan kesim takım elbise, kaşe takım elbise, düz takım elbise, kruvaze takım elbise, klasik takım elbise, çizgili takım elbise, yelekli takım elbise gibi kategorilere ayrılabilen takım elbise giyim-kuşam alanında tüm takım elbise kategorilerine uygulanabilirliği ile öne çıkmaktadırlar.

Damatlık Modelleri'

06 Ağustos 2018

Her erkeğin hayatında özel anını paylaşan bir damatlık ve o anlamlı güne sizi şıklaştıran ve aradığınız bir damatlık modeli muhakkak mevcuttur. Bu durumu aydınlatmak adına tüm damat adaylarımız için tüm damatlık modellerini blogumuza yatırıyoruz.

PANTOLON

30 Temmuz 2018

On bin yıl önce bulunduğunu doğrulayan araştırmalar neticesinde pantolon hayatımıza girmiştir. Erkek giyim alanının ilk gelişen parçası olarak nitelendirebiliriz. Günümüze kadar bir çok gelişim gösteren pantolon ve pantolon modellerinin geniş bir seçenek yelpazesi mevcuttur.

Siyah Takım Elbise'

24 Temmuz 2018

Erkek moda algısının şıklık anlayışının öncülüğünü çeken takım elbiseler kesimlerine, modellerine, kumaşlarına ve en çok tercih edilen ve bugünkü konumuzu oluşturacak renklerine özellikle siyah rengine göre seçim opsiyonları sunmaktadırlar siz moda severlere.

Spor Gömlek

16 Temmuz 2018

Erkek gardrobunun en öncelikli ve şıklık tamamlayıcısı gömlek ve gömlek çeşitleri tüm heyecanı hayatımıza getirirken son dönem gömlek trendleri ve erkek gömlek çeşitlerini ayrıntıları ile blogumuzda inceleyecek ve özellikle erkek spor gömlek üzerinde daha detaylı duracağız.

Erkek Yaşamında Smokin

09 Temmuz 2018
Erkeklerin belkide en önemli anlarından birine eşlik eden ve erkek giyim kuşamında takım elbise, ceket, gömlek ve pantolonu bile geride bırakabilen star parçalardan olan bir çeşit takım elbise modeldir smokin.
Öyleki düğün sezonlarında damatlık yerine kullanılabilen ve özel davetlerde beyleri şıklaştıran smokin kesim, modelleri ve tarzı ile elit ve özel anların bekçisi olarak dolaplarımızda yer almaktadır.

Genç Takım Elbise

02 Temmuz 2018

Geniş bir kesime hakim olan erkek giyim kuşamının önemli parçalarından olan takım elbiseler yaş ortalaması aldığımızda farklılıklar göstererek bazı ayrımlara uğramaktadırlar. Yeni nesil erkek ürünlerinin hitap şekli gibi takım elbiseninde hitap ettiği kesim ayrılmaktadır. Bu blogumuzda da genç nesil takım elbise trendlerini konuşacağız.

2018 Takım Elbise Modası'

26 Haziran 2018

Çekinmeden konusunu açabileceğimiz ve gittikçe uzmanı olduğumuz erkek giyim özelliklede takım elbise alanındaki son dönem modasının trendinin biraz nabzını tutalım dedik. Öncelikle dolabınızdaki kıyafetleri bir aklınızda canlandırın ve 2018 erkek modasının özelliklede takım elbise alanındaki durumunu dolabınıza uygulayabileceğiniz kombinleri oluşturur.

Erkek Stili ; Beyaz Gömlek

18 Haziran 2018

Jean, pantolon, t-shirt vb. gibi erkek dolabının olmazsa olmazlarından gömleklerin öncülüğünü yapan beyaz gömlek vazgeçilmez şıklık temsilcilerinden biri haline gelmiş gömlek ailesinin en çok tercih edilen gömlek rengidir.

Erkek Giyiminde Yanlış Bilinenler'

11 Haziran 2018

Peki asıl konumuza gelecek olur isek erkek giyim alanında ; pantolon , gömlek, takım elbise vb. yapılan bu tavsiyeler , görseller veya kombinler ki kombinler asıl konumuz ne kadar doğru yapılıyor. Erkek tarz ve trendleri arasında kullanılan erkek kıyafetleri ne kadar doğru uygulanıyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.