Blog

Takım Elbisenin Ruhu

05 Aralık 2017

Yaşamımıza dokunan her süreç gibi takım elbise dünyasını da gözlemlediğimiz de üzerimizdeki etkilerini görme şansımız mevcuttur. Öyle ki kıyafetlerin üzerimizdeki etkisi kullandığımız parçaya göre değişkenlik gösterirken kendi ruh halimize de yansımalar yapmaktadır.

Kaşe Kumaş Farkı

05 Aralık 2017

Malum kışa doğru ilerliyoruz ve sebep budur ki erkek giyim sektörüne sezona uyan kumaşlar eklenmeye, birbirinden şık ve farklı tarzlar ilgilileri ile buluşmaya başlamaktadır. Bu güzel buluşmalara eşlik eden bir kumaş çeşidi var ki tamamen hissiyatınıza dokunabilen ve size eşlik ederken şık, sıcak ve rahat olmanızı sağlayan ‘KAŞE’.

Ekose Desenin Uyumu

05 Aralık 2017

Sezon hitlerinden devam edecek olursak yine beyler, Bu blogtaki konumuz ekose desen kumaş ile üretilen takım elbise, ceket, pantolon ve benzeri erkek giyim ürünleri sezonda hit parçalar olarak yerlerini almaya başlamaktadır.

Sezon Trendi 'Kruvaze'

05 Aralık 2017

Şimdi size bir sır veriyoruz, öyle bir şey düşününki sizi her ortamda şıklaştıracak ve her türlü kombinasyonunuza uyacak bir parça. Tam siz hayalini kurmaya başlamışken fazla derinlere dalmadan sizi elinizden tutup çıkaran kruvaze ceketler her daim ve her sezonda hit parçalar olarak hayatımıza dahil olup dolabımızda yer alıyor.

Kat Kat Giyinme Şıklığı

05 Aralık 2017

Kışa girişi yapmış bulunmaktayız havalar bunu gösteriyor bu aralar, sonbaharın etkilerini yaşadığımız kimine göre yılın en güzel zamanları olan duruma göre romantizm vurgusunu yapan ayların içinde bulunduğu mevsim doğal olarak dolabımızı da etkiliyor.

Şehir Sensin

05 Aralık 2017

Günlük yaşamın getirilerinden şehir hayatının yaşanırlılığı ve giyim dünyasının bu süreçte imtihanı her gün gelişmekte ve değişmektedir. Tüm sürece bakıldığında eskiden günümüze bir çok etkenle hayatımıza entegre olmuş giyim-kuşam, günümüz koşullarında daha çok yaşanırlılığa entegre olmuş halde, bu yüzden giyim sektöründe gelecek üzerine kurulu düzende üretim anlayışı yaşanırlılık esaslı olunca tüm şehir senin seçiminle var olmaktadır.

Geleceğe Adım By WESSI

05 Aralık 2017

Gün dönümü gibi mevsim geçişleri artık anlık heyecana kapılıp yaşatıyor renklerini insanlara, her tonu farklı bir duruş katıyor günlük yaşama yeni sezon, yeni emek, yeni hayaller, yeni risk her zaman hayatımızda güzellikleri ile beraber yeni bir soluk getiriyor…

Okula Dönüş

05 Aralık 2017

Haftanın ilgi çeken konuları arasında tüm ailelerinde odak noktası olan okulların açılması eğitim hayatının moda algısını düşünmemize sebep olurken zamanın kullanılan okul üniformalarından yola çıkarak

Bayram‘ a Giyim Önerileri

05 Aralık 2017

Tüm istek ve iyi niyetlerin bir araya geldiği özel günlerden biri olan bayramların mevsimsel süreçleri de baz alındığın da, bu günlere yapacağınız seçimlerin sizi hem rahat hem de şık hissettirmesi gerekmektedir. Bu konuda sizin için bazı bayram önerileri hazırladık.

Doğru Kesim Doğru Pantolon

05 Aralık 2017

Konumuz pantolon olduğuna göre tüm ince detayların üzerinde durulabilinir. Erkek giyim sektöründe bu kategorinin altında da bir çok başlık ön plana çıkmakta, asıl soru hangi kesim ve tarz pantolon bizim için uygundur? Sorusunun açıklamasını da burada yapmaya çalışacağız.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.