Blog

Spor Siyah Ceketler İle Rahat Ve Şık Anlar | Wessi

20 Şubat 2019
Spor Siyah Ceketler İle Rahat Ve Şık Anlar | Wessi

Erkekler için özel olarak tasarlanan spor ceketler ile her erkek hangi boyda ya da kiloda olurlarsa olsun muhteşem bir görüntüye kavuşabilecektir. Çalışan erkeklerin gün boyunca hem rahat hem de oldukça çekici bir görüntü sunabilmeleri için çeşit çeşit renklerdeki spor ceketler web sitesi aracılığıyla erkeklerin kullanımına sunulmaktadır.

Dar Kesim Takım Elbise Nedir? | Wessi

19 Şubat 2019
Dar Kesim Takım Elbise Nedir? | Wessi

 Erkekler, özel zamanlarda giyecekleri takım elbiselerin vücutlarına oturması için dar olmasına dikkat etmektedir. Dar takım elbise modellerinin etkin olması, dikkat çekmesini sağlar. Şık bir görünümde veren bu takım elbise modelleri, özel gün ve gecelerde fazlasıyla tercih edilmektedir. Hafif olan bu takım elbise modelleri, erkek bireyi rahatsız etmeyecek olan kumaştan tasarlanır. Tercih edilen ortama ve bireyin mesleğiyle uyum içinde duran dar takım elbise modelleri, hayat tarzını da ortaya koyar.

Takım Elbise Üstünde Kaban Nasıl Kullanılır?

18 Şubat 2019
Takım Elbise Üstünde Kaban Nasıl Kullanılır?

  İş hayatında takım elbiseler ciddiyet açısından vazgeçilmez parçalardır. Özellikle kış mevsiminde takım elbise ile dış giyim kombini zorlaşır. Fakat takım elbise üzerine modern kabanlar tercih edilebilir. Kabanlar iki farklı şekilde kullanılabilir. Takım elbise ile aynı boyda kaban tercih edebilirsiniz. Ayrıca, takım elbiseden daha uzun klasik kaban modeli de kullanabilirsiniz. Önemli olan doğru kombin yapabilmektir. Takım elbiseyle kaban kullanımında tek bir noktaya dikkat etmek gerekir. 

Tarzınıza Uygun En Şık Damatlık Modelleri | Wessi

15 Şubat 2019
Tarzınıza Uygun En Şık Damatlık Modelleri | Wessi

Türk gelenek ve göreneklerine göre, gelin ve damat düğün gününde özenle hazırlık yaparlar. Neredeyse 1 sene öncesinden hazırlıklar ve alışverişler yapılmaya başlar. Oturulacak evin seçilmesi, eşya dizaynı, ev eşyalarının yerleştirilmesi vb. sırasıyla hazırlıklar devam eder. Düğün öncesi kuşkusuz en heyecanlı seçim, gelinlik ve damatlık seçimidir. Hem şık hem güncel giyinme tercihleri bu özel gün için tasarlanır. Modeller incelenir, araştırmalar yapılır, trendler takip edilir ve sonuç olarak karar verilir. Gelinlik seçimi ve aksesuarlar kararlaştırıldıktan sonra sıra damada gelir.

Slim Fit Gömlek Modelleri ve Erkek Giyim Tarzına Uygun Renkler - Wessi

14 Şubat 2019
Slim Fit Gömlek Modelleri ve Erkek Giyim Tarzına Uygun Renkler - Wessi

Gömlekler, uzun zamandır erkekler tarafından rahat ve şık görünmek için kullanılan giyim parçalarından birisidir. Kolay giyilebilmesi, rahat duruşlarıyla erkekler tarafından tercih edilmektedir. Yapılan seçimlerde vücuda uygunluk ilk tercihtir. Renk, beden, tarz gibi unsurlar göz önünde bulundurularak tercihler şekillenir.

2019 İtalyan Kesim Takım Elbise Modelleri | Wessi

13 Şubat 2019
2019 İtalyan Kesim Takım Elbise Modelleri | Wessi

 2019 yılında damatlık olarak da tercih edilen İtalyan kesim takım elbise modelleri, özel gün ve gecelerin vazgeçilmezi olmuştur. Sade olması ve ağır durması sebebi ile klasik tarzda şıklık yakalamak isteyen erkeklerin hedefine ulaşmasında yardımcı olur. Ciddiyet isteyen ortamlar için İtalyan kesim takım elbise tercih edilmelidir. İş toplantıları ve ofis ortamı gibi yerlerde, beyaz gömlekle kombinlenen İtalyan kesim takım elbise çok dikkat çeker. İtalyan kesim takım elbise giyecek biri, kravat tercihini çizgili veya düzden yana yapmalıdır. Giyilecek olan İtalyan kesim takım elbise, erkek bireyin vücut ölçülerine uygun olması gerekir. Vücuda tam oturan bu takım elbise modeli, erkek bireylerde oldukça şık durmaktadır.

Vücut Tiplerine Göre Erkek Kaban Modelleri | Wessi

12 Şubat 2019
Vücut Tiplerine Göre Erkek Kaban Modelleri | Wessi

    Vücut tipiyle uyumlu giyinerek bulunduğunuz her yerde şıklığın temsilcisi olmayı başarabilirsiniz. Seçilen her bir parça kadar üst giyim alternatiflerinin de beden ölçülerinizle uyumlu olması gerekir. Uzun boylu erkekler kaban seçerken sezon trendlerine ek olarak; kumaş, uzunluk ve renk gibi detaylar üzerinde de özenle durmalıdır.

Gündelik Yaşam İçerisinde Tercih Edilen Gömlekler | Wessi

11 Şubat 2019
Gündelik Yaşam İçerisinde Tercih Edilen Gömlekler | Wessi

 Her erkeğin özel davet ve geceler için gardrobunda olması gereken kıyafet gömlektir. Erkek gömlekleri çok çeşitlidir ve bu çeşitler arasında tercih yapmak zor hale gelmektedir. Özel davet ve gecelerde bakışları üzerinde toplamak isteyen bir erkek gömlek seçimini iyi yapmalı ve gömleğini doğru parçalar ile kombinlemelidir. Klasik tarzdaki düz sade gömlekler, özel davet ve geceler için birebirdir. Sade gömlek, bir kravat ile kombinlenebildiği gibi aksesuar olarak da saat mutlaka takılmalıdır. Gömleğin vücuda uygun olması ve renk seçiminin abartılı olmamasına özen gösterilmelidir. Uzun sade gömlekler, kış mevsimi içerisindeki özel gecelerde tercih edilirken, kısa kollu gömlekler yaz mevsimindeki özel davetlerde tercih edilir.

2019 Yılı Kabanlarda En Çok Kullanılacak Renkler | Wessi

08 Şubat 2019
2019 Yılı Kabanlarda En Çok Kullanılacak Renkler | Wessi

            2019 kış kreasyonunda klasik modelli kabanlar ön plandadır. Klasik modeller söz konusu olunca koyu tonlar hakimiyeti korumuştur. 2019 kaban renkleri iki farklı şekilde ele alınmaktadır. İlk olarak klasik giyim ikincisi ise spor giyimdir. Klasik giyimde her yıl olduğu gibi renkler aynıdır. Klasik giyim tercih ediyorsanız koyu renkleri ön plana çıkartmalısınız. 2019 yılının hakim renkleriyse siyah ve laciverttir. Spor giyimde ise renkler daha farklıdır. Özellikle kırmızı ve turuncu

Erkek Takım Elbise Modasına Uygun Kombinler Wessi.com'da

07 Şubat 2019
Erkek Takım Elbise Modasına Uygun Kombinler Wessi.com'da

 Bir erkeğin vazgeçilmezleri arasında olan takım elbiseler genellikle dolapların demirbaş giysileri arasındadır. Günümüzde oldukça şık ve göz alıcı tasarımlarıyla önümüze çıkmaktadır. Wessi  her geçen yıl daha farklı tarzlarda, takım elbise tasarımlarına yenilikler katarak ürünlerini vitrinlere koymaktadır. Erkek takım elbisesi iş ve ofis ortamı için, düğün ve yemek davetleri için ya da birçok erkeğin klasik giyim tarzı olarak sıklıkla tercih edilmektedir. Asla modası geçmeyecek bir erkek giyim tarzı şeklidir. WSS Wessi takım elbise modasında gayet iddialı ve yenilikçi bir duruş sergilemektedir. Kullanmış olduğu kumaş kalitesi ile vermiş olduğu stil, tarz ve dikişlerle, erkek takım elbise modasında birçok ülke ile boy ölçüşmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.