Blog

2019 Erkek Smokin Modelleri | Wessi

17 Haziran 2019
2019 Erkek Smokin Modelleri | Wessi

İlk bakışta, takım elbise ve smokin oldukça benzer görünebilir. Bir smokin sadece papyon ile giyilen siyah bir takım elbise değildir. Bu açıklama bazı ince detaylarını özlerken, aynı zamanda tüm bu modellerin siyah ve beyaz olduğunu var sayar.

Tarz Takım Elbise | Wessi

14 Haziran 2019
Tarz Takım Elbise | Wessi

Değişik model ve stil yapıları altında moda uzmanları tarafından hayata geçirilen harika tarz takım elbise çeşitleri, her erkeğin tarzına uygun seçenekler vaat ediyor. Özellikle modern çağa ayak uyduran geniş ürün yelpazesi, estetik tarzı ve slim fit modelleriyle bir adım öne çıkmaktadır.

Tek Ceket Modelleri Erkek | Wessi

12 Haziran 2019
Tek Ceket Modelleri Erkek | Wessi

Tek ceket modelleri günümüzde değişik kombinler oluşturmak için, tek başına geniş bir yelpaze altında sunulmuş durumdadır. Tasarım itibarıyla farklı görseller ve kesim tarzı üzerinden değerlendirme imkânı sağlayan tek ceket modelleri, her zevke hitap eden seçenekler vaat ediyor. 

Lacivert Takım Elbise Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir

10 Haziran 2019
Lacivert Takım Elbise Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir

Takım elbise konusunda lacivert en çok tercih edilen renkler arasında yer almaktadır. Özellikle şıklığın ve zarafetin resmi olarak bilinir. Her konsepte uygun şekilde farklı yerler için lacivert takım elbiseler bir adım öne çıkmaktadır. Özel davet ve organizasyonlar, iş toplantıları, damatlık gibi birçok yerde değerlendirilir.

Wessi 'Forum Kayseri AVM' De Yeni Mağazasını Açtı!

02 Haziran 2019
Wessi 'Forum Kayseri AVM' De Yeni Mağazasını Açtı!

Erkek giyimin yavaş yavaş öne çıkan yüzlerinden olan Wessi sizlere daha iyi bir hizmet sunmak için mağazalar zincirine bir yenisini daha ekledi. Türkiye’nin önde gelen alışveriş merkezi gruplarından olan Forum grubun açtığı, Forum Kayseri Alışveriş Merkezinde yeni mağazasıyla sizlerle buluşuyor.

Esmer Erkeğe Hangi Renk Takım Elbise

31 Mayıs 2019
Esmer Erkeğe Hangi Renk Takım Elbise

Birçok erkek için önemli bir giyim tarzıdır. Özel günler, iş toplantıları ve hayatın diğer kısımlarında. Çeşit çeşit modelde takım elbise bulunmaktadır. Özellikle esmer erkeklerde hangi renkler ön plana çıkar? Bu soru çok sorulmakta. Tavsiye edilebilecek modeller arasında spor takım modelleri yer alabilir.

Erkek Gömlek Modelleri ve Fiyatları | Wessi

28 Mayıs 2019
Erkek Gömlek Modelleri ve Fiyatları | Wessi

 Gömlekler, erkeklerin vazgeçilmez giyim öğesi olup, her ortamda kullanılabilen kurtarıcı parçalardır. Hem fiziki özelliklerin daha doğru görünmesini sağlayan hem de şık bir görünüm kazandıran bu ürünlerin kaliteli olması bu nedenle büyük önem taşır. Kalitesi, ince işçiliği, yüksek dikim tekniği ile imal edilen gömlek modellerimiz

Lacivert Pantolon Üzerine Hangi Renk Gömlek Giyilir?

24 Mayıs 2019
Lacivert Pantolon Üzerine Hangi Renk Gömlek Giyilir?

Klasik giyim, takım elbise kombini yapmak kolay bir olaymış gibi görünse de aslında incelik gerektirir ve güzel detaylarla bütünleştirilip, mükemmel bir görüntü oluşturulacak özeni isterler. Neredeyse tüm erkeklerin gardırobunda bulunan lacivert pantolonlar, kumaşın dokusuna ve yapısına uygun bir ile kombin edildiğinde şıklık kaçınılmaz olacaktır.

Erkek Spor Takım Elbise Kombinleri

21 Mayıs 2019
Erkek Spor Takım Elbise Kombinleri

 Yelekler de takım elbiselerin harika görünmesini sağlayan öğelerdir. Yelek tercihini spor takım elbise ile farklı tonda tercih etmeli ve daha spor bir hava katmak için ise zincirlerden yararlanabilirsiniz. Ofis yaşantısında da yelekler ile kombin yaratabilir, spor ayakkabısı ile kombinlediğiniz spor takım elbiseleri daha modernize edebilirsiniz.

Takım Elbise Yelekli Slim Fit

20 Mayıs 2019
Takım Elbise Yelekli Slim Fit

Vücuda oturan ve vücudu olduğundan daha ince gösteren slim fit takım elbise modelleri, erkeklerin dikkatini çeken parçalardandır. Son zamanların trendi olan dar kesim, her yaştan kullanıcıya da hitap ediyor. Yalnızca gençlerin değil, kendini her daim genç hissedenlerin de tercihi slim fit takım elbise ürünlerinden yana oluyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.