Blog

Erkek Stili ; Beyaz Gömlek

18 Haziran 2018

Jean, pantolon, t-shirt vb. gibi erkek dolabının olmazsa olmazlarından gömleklerin öncülüğünü yapan beyaz gömlek vazgeçilmez şıklık temsilcilerinden biri haline gelmiş gömlek ailesinin en çok tercih edilen gömlek rengidir.

Erkek Giyiminde Yanlış Bilinenler'

11 Haziran 2018

Peki asıl konumuza gelecek olur isek erkek giyim alanında ; pantolon , gömlek, takım elbise vb. yapılan bu tavsiyeler , görseller veya kombinler ki kombinler asıl konumuz ne kadar doğru yapılıyor. Erkek tarz ve trendleri arasında kullanılan erkek kıyafetleri ne kadar doğru uygulanıyor.

Düğün Sezonu Starı Olun

05 Haziran 2018

Sezonun en trend organizasyonu mağlumdur ki düğünler. Bahar ayları sıcaklığını hissettirmeye başladığında açılan düğün sezonu kadınların dolaplarına da heyecan getirirken biz beylerinde günün anlamına uygun giyinmenin, buna yönelik kombinlerimizin ve kıyafetlerimizin olması gerekliliği kapısını açmaktadır.

Vücut Tipine Göre Stil Önerileri

29 Mayıs 2018

En mühim konulardan biri olan ve hayatımıza da etkisi büyük olan giyim-kuşam alanına büyük soru işaretleri oluşturan bu haftaki konumuz hangi vücut tipine hangi stil daha iyi uyum sağlar. Vücut tipimizin kıyafet seçimindeki yeri ve daha bir çok detay paylaşacağımız blogumuz sizlerle buluşuyor.

Erkek Trendinde Yazın Rengi

10 Mayıs 2018

Tam zamanı şimdi evrenin bize sunduğu güzelliklerin verdiği canlılıkla hayatımıza dahil olan bahar ve yaz renklerinin dolabımızla buluşmasının. Hayatı yaşanılabilir hale getiren renklerin önmei kıyafet seçimlerimizde de etkileri büyük ölçüde görülüyor.

Erkekler İçin Mezuniyet Balosu Stil Önerileri

07 Mayıs 2018

Eğitim sürecinin son demlerine yaklaştığımız, baharın yaz ile buluşmasına eşlik eden mezuniyet balosu serüveni başlamış bulunmaktadır. Her özel anımıza eşlik eden giyim kuşamımızın önemli seçimlerinden olan mezuniyet baloları kadınların heyecana kapılmasına sebep olurken erkekleri de es geçmiyor. Evet asıl sorumuza gelecek olursak, Ne seçmeliyiz? Neleri giymeliyiz gibi sorular kulak dolduruyor.

Dönüşebilir Şıklık

01 Mayıs 2018

Her Durumda olduğu gibi giyim-kuşam konusunda da kullanışlı parçaları hayatlarına dahilt etmeyi seven moda severlerin özellikle yoğun olduğu günlerde dönüşebilir parçalar hayatlarını kolaylaştırırken, şıklıklarından ödün vermemelerine de yardımcı oluyor. Ana amaç ufak dokunuşların etkilerinden bahsettiğimiz bir önceki bloğumuzun etkileri ile birlikte seçtiğiniz ana parçaların bütünlük uyumunu değiştirebilecek dokunuşlarıda hayatınıza katmadan olmayacağını düşününce bu başlığı oluşturduk.

Takım Elbiseye Hafif Dokunuşlar

16 Nisan 2018

Yoğun bir haftayıbaharın enerjisi ile geride bıraktık ve yepyeni bir haftaya merhaba diyoruz, hepinizin enerjiye ve tutkuya ihtiyaç durumu, tatminkarlık boyutunda kıyafetlerimizede yansıyor. Özellikle gündem moda ise ve erkek giyim koleksiyonu üzerine konuşacaksak öncelikle ana başlığımızı belirleyelim.

Gündem Şıklığı

10 Nisan 2018

Baharın esintisini yaşattığı bu aralar gündem şıklığına yansıyan etkilerinide konuşmak gerek, öyle ki sezonluk değişimler her noktayı etkilediği gibi gibi dolabımızada hareket katmakta. Özellikle takım elbise, ceket, pantolon ve gömlek kategorilerinin etkilendiği bu süreç, sezonluk renklerin desenlerin ve tasarımların harmanlanması ile devam ediyor.

Giyimde Baharın Tonları

02 Nisan 2018

Hafifçe değişmeye başlayan havaların bize verdiği sıcaklığı yaşarken aynı durumu dolabımızı oluşturan kıyafetlerinde yaşaması kaçınılmaz. Yeni bitirdiğimiz fashion week döneminden sonra en alıcı renkleri ve çarpıcı parçaları hafızalara kazıdığımız ve tüm sezonda etkilerini göreceğimiz kesin.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.