Blog

Takım Elbiseye Hafif Dokunuşlar

16 Nisan 2018

Yoğun bir haftayıbaharın enerjisi ile geride bıraktık ve yepyeni bir haftaya merhaba diyoruz, hepinizin enerjiye ve tutkuya ihtiyaç durumu, tatminkarlık boyutunda kıyafetlerimizede yansıyor. Özellikle gündem moda ise ve erkek giyim koleksiyonu üzerine konuşacaksak öncelikle ana başlığımızı belirleyelim.

Gündem Şıklığı

10 Nisan 2018

Baharın esintisini yaşattığı bu aralar gündem şıklığına yansıyan etkilerinide konuşmak gerek, öyle ki sezonluk değişimler her noktayı etkilediği gibi gibi dolabımızada hareket katmakta. Özellikle takım elbise, ceket, pantolon ve gömlek kategorilerinin etkilendiği bu süreç, sezonluk renklerin desenlerin ve tasarımların harmanlanması ile devam ediyor.

Giyimde Baharın Tonları

02 Nisan 2018

Hafifçe değişmeye başlayan havaların bize verdiği sıcaklığı yaşarken aynı durumu dolabımızı oluşturan kıyafetlerinde yaşaması kaçınılmaz. Yeni bitirdiğimiz fashion week döneminden sonra en alıcı renkleri ve çarpıcı parçaları hafızalara kazıdığımız ve tüm sezonda etkilerini göreceğimiz kesin.

Takım Elbiseden Fazlası II

26 Mart 2018

Önceki bloğumuzda doğum ve oluşum esasını konu aldığımız takım elbise ki bizim alanımız ama genel olarak giyim kuşamı ele alan üretim aşamasının bir önceki kısmı...

Bir Takım Elbiseden Fazlası

19 Mart 2018

Serüvenimiz kumaş oluşumundan başlayarak günlük hayatta bize yaşattığı heyecanlara kadar uzayacak, her adımda nasıl bilr işlem gördüğünü ve nasıl izlenimlere şahit olduğunu hep birlikte anlmaya ve hissetmeye çalışacağız.
Her hikayede olduğu gibi...

Takım Elbisenin Ruhu

05 Aralık 2017

Yaşamımıza dokunan her süreç gibi takım elbise dünyasını da gözlemlediğimiz de üzerimizdeki etkilerini görme şansımız mevcuttur. Öyle ki kıyafetlerin üzerimizdeki etkisi kullandığımız parçaya göre değişkenlik gösterirken kendi ruh halimize de yansımalar yapmaktadır.

Kaşe Kumaş Farkı

05 Aralık 2017

Malum kışa doğru ilerliyoruz ve sebep budur ki erkek giyim sektörüne sezona uyan kumaşlar eklenmeye, birbirinden şık ve farklı tarzlar ilgilileri ile buluşmaya başlamaktadır. Bu güzel buluşmalara eşlik eden bir kumaş çeşidi var ki tamamen hissiyatınıza dokunabilen ve size eşlik ederken şık, sıcak ve rahat olmanızı sağlayan ‘KAŞE’.

Ekose Desenin Uyumu

05 Aralık 2017

Sezon hitlerinden devam edecek olursak yine beyler, Bu blogtaki konumuz ekose desen kumaş ile üretilen takım elbise, ceket, pantolon ve benzeri erkek giyim ürünleri sezonda hit parçalar olarak yerlerini almaya başlamaktadır.

Sezon Trendi 'Kruvaze'

05 Aralık 2017

Şimdi size bir sır veriyoruz, öyle bir şey düşününki sizi her ortamda şıklaştıracak ve her türlü kombinasyonunuza uyacak bir parça. Tam siz hayalini kurmaya başlamışken fazla derinlere dalmadan sizi elinizden tutup çıkaran kruvaze ceketler her daim ve her sezonda hit parçalar olarak hayatımıza dahil olup dolabımızda yer alıyor.

Kat Kat Giyinme Şıklığı

05 Aralık 2017

Kışa girişi yapmış bulunmaktayız havalar bunu gösteriyor bu aralar, sonbaharın etkilerini yaşadığımız kimine göre yılın en güzel zamanları olan duruma göre romantizm vurgusunu yapan ayların içinde bulunduğu mevsim doğal olarak dolabımızı da etkiliyor.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.