Blog

Erkeklerin Çekiciliğini Ön Plana Çıkaran Takım Elbiseler | WSS

18 Aralık 2018
Erkeklerin Çekiciliğini Ön Plana Çıkaran Takım Elbiseler | WSS

Erkekler için giyim-kuşam son derece önemlidir. Çünkü giyim tarzı ve çeşidi kişilerin toplum içerisindeki yerini ve saygınlığını gösterir. Erkeklerin çoğu için vazgeçilmez kıyafetlerden biri de takım elbıse tarzındaki kıyafetlerdir. Erkekler için tasarlanmış olan takım elbiselerin çeşitli form, model ve kalıpları vardır. Bunlar içerisinde en çok bilinenleri slim fit takım elbise, İtalyan kesim, ekose, kaşe, kruvaze, yelekli, çizgili ve düz takım elbise modelleridir. Takım elbise erkeği daha şık ve resmi gösterdiği için özel gün ve davetlerde, resmi iş toplantılarında sıklıkla kullanılmaktadır.

Erkek Spor Takım Elbiselerle Etkileyici Görünmenin Yolları | WSS

17 Aralık 2018
Erkek Spor Takım Elbiselerle Etkileyici Görünmenin Yolları | WSS

    Moda tasarımcıları günümüzde artık farklı kesimler ile tasarımlarını gerçekleştirdiği takım elbiseleri, daha çok spor ölçekli bir görünüm altında hazırlamaktadır. Günlük olarak tercih edilebilecek ya da özel davet ve organizasyonlarda giyilmek istenen erkek spor takım elbise modelleri, modern çağa uyum sağlayan özel çizgileri ile karizmatik bir görünüm sunuyor. Havalı tarzı, birinci sınıf kalite kumaş yapısı ve özel ipliklerle hazırlanan sportif takım elbiseler, en çok da yaz aylarında fazlaca değerlendirilmektedir. İç kısma giyilecek açık renkli güzel bir gömlek ya da farklı bir kazak ve Sweet shirt sayesinde, sportif bir görünüm yakalanabilir. Özellikle spor tarzı takım elbiseler kullanılırken kravat ile papyon giymeye gerek olmadığından dolayı, erkekler kendilerini daha özgür ve öz güven dolu hissetmektedir.

Erkeklerde Şıklığını Arttıran Ceket Modası | WSS

14 Aralık 2018
Erkeklerde Şıklığını Arttıran Ceket Modası | WSS

  Erkek ceket modellerine bakıldığında deri, kaşe, keten, klasik, kruvaze, spor, pamuk, penye, slim fit ceket ve velvet ceket gibi modellerin olduğu görülmektedir. ceket modelleri erkek tarzına en uygun olan ve giyildiğinde çok şık gösteren kıyafetlerden biridir. Ceketlerin türü mevsime göre değişkenlik göstermektedir. Özellikle kış mevsiminde erkek kıyafetinde ceketin vazgeçilmez bir önemi vardır. Kış aylarında daha çok yünlü ve kaban tarzı ceketler kullanılırken, ilkbahar aylarında ise insanı serin tutacak ince penye ceket türleri giyilmektedir.

Erkek Giyimin Vazgeçilmezi Ceket Modelleri | WSS

13 Aralık 2018
Erkek Giyimin Vazgeçilmezi Ceket Modelleri | WSS

Yıllardır erkek giyiminin en önemli parçası olan ceketler, hemen her ortam için giyilebilmesi yanında, erkek giyiminde şıklık ve ağırlık da sağlamaktadır. Önceki yıllarda daha çok iş ve davet kıyafeti olarak gardıroplarda kendine yer bulmuş olsa da son zamanlarda günlük hayatın her anına uyum sağlayacak modellerle kullanım alanı artmıştır. Modayı takip eden insanlar yeni piyasaya sürülen ceket modelleri ile de ilgilenmekte ve kombinlerinde sıkça kullanmaktadır. Yıllardır modası geçmeyen bazı modeller ise her dönem tercih edilmektedir.

Takım Elbiselerde Doğru Seçim Yapmak İçin 3 Püf Nokta | WSS

12 Aralık 2018
Takım Elbiselerde Doğru Seçim Yapmak İçin 3 Püf Nokta | WSS

            Tercih edilecek doğru bir takım elbise bir erkeği ulaşılması zor bir noktaya çıkarabilir. Yani diğer bir deyişle seçimi yapılacak takım elbiseler erkeği vezir de edebilir rezil de! Düzgün bir kesim altında hazırlanmamış dünyanın en pahalı ve kaliteli takımı olsa dahi pek bir önemi kalmaz. Önemli olan konsepte uygun olarak tercih yapmak ve vücudu tam olarak saran, özel bir kesim eşliğinde üretime gerçekleştirilmiş modelleri ön plana almaktı. Bir erkeğin karakter yapısını, keskin hatlarını ve olgun tarafına her daim takım elbiseler ortaya çıkarır. O yüzden mutlaka kullanılacak yere bağlı olarak size en uygun takım elbiseyi tercih etmeniz büyük önem taşır.

Gözleri Üzerinizde Toplayacak Lacivert Ceket Kombinleri | WSS

11 Aralık 2018
Gözleri Üzerinizde Toplayacak Lacivert Ceket Kombinleri | WSS

Erkekler günlük kombinlerini büyük bir özenle yapmaya dikkat eder. Kombinlerini yaparken renk uyumlarına ve kombinlerinde kullandıkları parçaların tarz uyumlarına ayrıca özen göstermeleri gerekir. Şık ve tarz bir görünüme ulaşmak için tarzınızı ortaya çıkaracak özgün modelleri tercih etmelisiniz. Bu sezon özellikle de kadife lacivert ceket kombinleri büyük dikkat çekiyor. Bu modeller, size spor bir görünüm katarken aynı zamanda da gün boyu rahat hareket etmenize yardımcı oluyor.

Seçeceğiniz Şık Bir Takım Elbise ile Kendinizi Şımartın | Wessi

10 Aralık 2018
Seçeceğiniz Şık Bir Takım Elbise ile Kendinizi Şımartın | Wessi

            Belki farklı giyim örneklerinde isteğe bağlı olarak değişik tercihler gerçekleştirilebilir. Ancak konu takım elbiseler olduğu zaman, mutlaka her açıdan kusursuz bir görünümü ortaya çıkarması büyük bir önem taşır. Bir erkeğin tarzını yansıtacak, karakterini ortaya çıkaracak ve havalı bir görünüm verecek en güzel takım elbiseler, gidilmek istenen farklı mekanlarda doğru bir izlenim yaratabilir. Dünyanın en pahalı giysisi olsa dahi, doğru kalıp altında üretimi gerçekleştirilmemiş ve konsepte uygun olmayan takım elbiseler; yanlış bir tercih olur. Bu yüzden tercih yaparken çok dikkat etmek gerekir.

Şık Olmanın Sırrı Takım Elbiselerde Saklı

07 Aralık 2018
Şık Olmanın Sırrı Takım Elbiselerde Saklı

 İnsanlar toplumda kişiliklerinden önce giyim kuşamları ve duruşları ile tanınmaktadırlar. Bu sebep ile giyilmiş olan kıyafet ayrı bir önem arz eder. Giyilmiş olan kıyafetler karşıdaki kişi hakkında fikir sahibi edinmemiz konusunda yardımcı olmaktadır. Takım elbise de üzerinde durulması gereken bir giysi çeşididir. Günümüzde takım elbise yalnızca plaza vb. işlerinde giyilmeyen günlük hayata da taşınan bir tarzın kıyafeti olmuştur. Takım elbise giymek oldukça kolaylaşmış ve yaygınlaşmıştır. Her tarz ve yaşa uygun şekilde tasarlanmış olan takım elbiseler giyim sektöründe mevcut durumdadır.

2019 Yeni Model Kabanlar Nasıl Kullanılmalı | Wessi

07 Aralık 2018
2019 Yeni Model Kabanlar Nasıl Kullanılmalı | Wessi

    Kış aylarının gelmesiyle birlikte erkekler kaban mevsimini de açmaktadır. Kaban seçerken dikkat etmeniz gereken birçok noktayı atlamamanız gerekmektedir. Özellikle kumaşı ve yapısı size uygun olmalıdır. Eğer böyle bir kaban seçimi yapmıyorsanız senelerce dolabınızda boş yere asılmasını istemezsiniz. Kaban seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan biri hangi mevsim için seçtiğinizdir. Eğer ilkbahar ya da sonbahar için seçiyorsanız çok kalın olmasına ve sıcak tutmasına gerek yoktur. Kış mevsimi için tercih edecekseniz kesinlikle sizi sıcak tutmalı ve soğuklara karşı korumalıdır. Kar ve yağmur nedeniyle kış mevsimleri oldukça sert geçtiği için hasta olmamanız gerekmektedir.

Bordo Blazer Ceket için En İyi Kombin Önerileri | Wss

06 Aralık 2018
Bordo Blazer Ceket için En İyi Kombin Önerileri | Wss

Dikkat çekici ve özel bir renk olan bordo rengi ile en iyi gri ve siyah rengi harika bir uyum sağlamaktadır. Bunun yanı sıra ten rengi, krem rengi ve pudra rengi gibi renkler de bordo ile uyum sağlayan renkler olmaktadır. Haki rengin açık tonları, kahverenginin çok koyu olmayan tonları ve lacivert rengi de bordo ile şık bir kombin oluşturmaktadır. Fakat bu rengi aynı tonlara yakın kemer ve ayakkabı ile kombinlemek gerekir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.