Menü
Kapat
Sepetim
Canlı Destek

Erkek Giyim Üretim ve İmalatı

Erkek Giyim Üretimi

Wessi 1982 yılından beri Türkiye’de erkek giyim üretimi yapmaktadır. Büyük üretim hacmi, kaliteli dikimi ve hızlı ürün teslimatı ile birçok büyük markanın ve kendi koleksiyonunun ürünlerini üretmektedir. Müşterilerine erkek giyim ürünleri üretimi konusunda tüm gerekli hizmeti vermektedir.
Dünya standartlarında üretim kalitemiz bulunmaktadır ve fabrikalarımız tüm insan haklarına uygun şekilde çalışmaktadır. Wessi üretimlerinde her şeyden önce kaliteye önem vermektedir ve kalite kontrol ekibi fabrikanın en önemli kısmıdır.
Wessi’nin erkek giyim üretiminde 3 çeşit üretim şekli vardır.


  • Wessi Markası ile Toptan Sipariş
Bu üretim şeklinde Wessi tüm ürünleri kendi markası ile üretir ve ürettiği koleksiyonu kendi stoğuna koyar. Koleksiyonun profesyonel çekimleri yapıldıktan sonra toptan alım ya da üretim için bayilere, toptan alıcılara ulaştırılır, ayrıca www.wessi.com  üzerinden de tüm dünyaya perakende olarak satılır. Toptan alımlarda ürünlerin minimum alım miktarları bulunmaktadır.

  • Kendi Markanız ile Wessi Koleksiyonundaki Ürünlerin Üretimi
Bu üretim şeklinde ürünleri Wessi koleksiyonundan seçiyorsunuz ve bu ürünler sizin markanız ile üretiliyor. Seçtiğiniz ve ürettiğimiz ürünlere sizin bölgenizde sizden başka marka sahip olamıyor. Bu üretim şekli için Wessi Showroom’larından ya da www.wessi.com sitesinden beğendiğiniz ürünleri seçmeniz ve kendi markanızla siparişinizi vermeniz yeterli. Ürünlerin etiket üretimi ekibimiz tarafından yapılabilmektedir. Wessi birçok yerel marka ve butik mağazaya bu yöntem ile üretim yapmaktadır.

Üretim ve İmalatını yaptığımız diğer ürünleri incelemek için aşağıdaki linkleri ziyaret edebilirsiniz.

1. Erkek Takım Elbise Üretim ve İmalat Modelleri: https://www.wessi.com/takim-elbise
2. Erkek Ceket Üretim ve İmalat Modelleri: https://www.wessi.com/erkek-ceket 
3. Erkek Damatlık Üretim ve İmalat Modelleri: https://www.wessi.com/damatlik-smokin-modelleri
4. Erkek Kaban Üretim ve İmalat Modelleri: https://www.wessi.com/erkek-mont
5. Erkek Gömlek Üretim ve İmalat Modelleri: https://www.wessi.com/erkek-gomlek
6. Erkek Yelek Üretim ve İmalat Modelleri: https://www.wessi.com/erkek-yelek
7. Erkek Triko Üretim ve İmalat Modelleri: https://www.wessi.com/erkek-triko
8. Erkek Pantolon Üretim ve İmalatı: https://www.wessi.com/erkek-pantolon
9. Erkek Ayakkabı Üretim ve İmalatı: https://www.wessi.com/erkek-pantolon
  • Kendi Markanız İle Sizin Kendi Koleksiyonunuzun Üretimi
Bu üretim şeklinde Wessi dünya markalarının, yerel markaların ve butiklerin kendi seçtiği koleksiyon üretimlerini yapmaktadır. Bu üretim şeklinde beğendiğiniz kumaşları da Türkiye’de üretebiliyoruz. Bu retimde minimum sipariş adetleri stoktan toptan alım ve Wessi koleksiyonundan seçilen üretime göre biraz daha yüksektir. Wessi birçok dünya markası ve birçok yerel markaya bu yöntem ile üretim yapmaktadır.
Üretim konusunda daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Üretim ekibimiz sizin soracağınız tüm sorulara detaylı olarak cevap verecektir. Bizim ile info@wessi.com üzerinden mail yoluyla veya+90 544 409 31 09 numaralı hattan, WhatsApp / Viber üzerinden iletişime geçebilirsiniz
Ya da aşağıdaki linkten bize bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Üretim ekibimiz size dönüş sağlayacaktır.
TEŞEKKÜRLER
WESSİ

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.