Eva Taban Nedir?

Eva taban kısaca yoğunluk seviyesi en az limitte olan ve poliüretan maddesinden üretilmiş olan en hafif ayakkabı tabanıdır.

Rubber ( Kauçuk ) Taban Nedir?

Rubber Taban,  Doğal kauçuk plastik maddeler ile birbirlerine karışım yapılarak elde edilen ve özellikle Poli tabandan daha ağır olup, konfor sağlayan tabandır.

Neolit Taban Nedir? Kauçuk ve sert plastiğin sıkıştırılmasıyla yapılan tabandır. Sert olduğu için köselenin özelliği kazandırılmaya çalışılmıştır. Kırılmama özelliği vardır. Sıcaklık farklılıklarından etkilenmez, estetik olarak güzel olmasına rağmen ağır olduğu için ayağı terletir. Taban nemi emmediğinden koku oluşumunu önleyemez.

Termokauçuk Taban Nedir? Termokauçuk karışımı ile oluşur. Yoğunluğu en yüksek ve sıcaklığa en dayanıklı tabandır.

PVC Nedir? Polivinil klorür’den meydana gelen bir tabandır. Çeşitli finisaj işlemleri ile farklı renk ve parlaklık verilebilir.

Termo poliüretan Nedir? Poliüretan ve termo kauçuğun özel enjeksiyon sistemi ile birleşiminden oluşur. Hafiftir ve kaymama özelliği vardır.

Latex Nedir? Doğal kauçuk ve lateks ile üretilir. Elastikiyeti en yüksek konfor özelliği olan tabandır.

Eva Taban Ayakkabı Modelleri


Ayakkabı dünyasına son dönemlerde katılan ve rahatlıkları ile tercih olarak revaçta olan hem klasik hem spor şıklığa uygun eva taban ayakkabılar çoğu erkeğin vazgeçilmez parçaları olarak dolabımızda yer etmektedirler. Özellikle taban özelliği olarak kalın ve sünger yapıları size rahat hareket etmenizde yardımcı olurken santimetre olarak boy uzunluğu desteğide vermekte, sergilediğiniz duruşa ve ifadeye, seçtiğiniz eva taban ayakkabı modeli ile oluşturduğunuz kombinasyonlara anlam katmaktadırlar.


Bu durumda her açıdan olumlu etkiler sunan eva taban ayakkabılar hayatınızı kolaylaştıran parçalar olmaktadırlar. Eva taban denilince aklımızda canlanması gereken altında kalın kauçuk veya süngerden yapılmış bir tabanın olması gerekmekte, kullanım açısından rahat olan eva taban ayakkabılar casual looklarınıza çok yakışmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.