Erkek Deri Mont Modelleri Ve Fiyatları | Wessi

11 Nisan 2019
Erkek Deri Mont Modelleri Ve Fiyatları | Wessi

Erkek dış giyiminde hemen her dönem tercih edilen deri montlar, modası geçmeyen, zamansız bir ürün olarak görülmektedir. Erkeklerin büyük ilgi gösterdiği erkek deri mont modelleri ve fiyatları ise farklı alternatifleri ile değişiklik göstermektedir. Her yıl yenilenen, değişik tarz ve modellerde üretilen modeller içinde bazıları erkekler tarafından daha fazla ilgi görmektedir. Erkek giyiminde modern ve şık duruşu temsil eden bu tip modelleri, günün trendlerini yansıtması bakımından da sıklıkla gündeme gelmektedir.

 

 En Çok Tercih Edilen Erkek Deri Mont Modelleri

 

 Deri montlar erkekler için özellikle mevsim geçişlerinde önemli bir giyim ürünü olarak dikkat çekmektedir. Hem spor hava yaratması hem de asil duruşu ile şıklık sağlamaktadır. Kürklü ve bomber mont modelleri, kapitoneli ya da motorcu tarzı deri mont modelleri erkekler tarafından büyük ilgi görmektedir. Sade tarzı benimseyenler için klasik montlar, her kıyafete uyum sağlaması bakımından, kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Daha asi ruhlu erkekler ise motorcu tarz montlar, şişme deri montlar ya da kapüşonlu spor montları tercih etmektedir. Her tarza uygun seçenekleri ile deri montlar, farklı duruş sergilemeye imkan tanımaktadır.

 Renk seçimi konusunda da son zamanlarda deri mont modellerinde seçenek oldukça fazladır. Siyah, kahve ve taba gibi alışılmış renkler dışında lacivert, bordo ve haki yeşil gibi renkler de sıklıkla tercih edilmeye başlamıştır.

 

 Deri Montlarda Fiyat ve Kalite İlişkisi

 

 Erkek giyiminin en favori parçalarından olan deri montlar fiyat bakımından değişiklik göstermektedir. Bu değişikliğin temel sebebi ise ürünün orijinal olup olmamasıdır. Hakiki deri dışında olarak satılan ürünlerin önemli bir kısmı polyester malzemeden üretilmektedir. Doğal olmayan bu malzeme deri görünümü vermektedir, ancak hakiki deri kalitesinde değildir. Hakiki deri montlar, biraz daha yüksek fiyatlı olmasının yanında, doğru kullanıldığı taktirde çok uzun yıllar rahatlıkla giyilebilmektedir. Dolayısıyla uzun vadede daha avantajlı olmaktadır. Formunu kaybetmeyen deri montlar, yumuşak dokusu ve nefes alan doğal yapısı sayesinde sağlıklı bir ürün olarak tercih edilmektedir. Ayrıca kaliteli duruşu ile fark yaratmaktadır.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.