Erkek Ceket

Günümüzde her erkek kendi tarzını oluştururken kalite ve şıklıktan ödün vermek istemiyor. Hem günlük hem de klasik tarzın en önemli parçalarından olan erkek ceket modelleri ise kendi stilini yansıtan erkekler için oldukça önem taşıyor.

Klasik kesim, blazer ve deri ceket gibi çeşitler arasından ister spor, isterseniz klasik bir şıklık yaratabilirsiniz. Günlük hayatta tercih edebileceğiniz blazer ceketleri daha spor parçalarla kombinleyebilir, kumaş pantolon ve klasik gömleklerle de klasik tarzda seçeceğiniz ceket kombinleri yapabilirsiniz.

Erkek Ceket Kombinleri

Ceket Kombinleri Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Elbette ceket tercihiniz için en önemli nokta giyeceğiniz ceketin üstünüze tam ve kusursuz olarak oturduğundan emin olmaktır. Aksi halde ceket üstünüzde bol ve büyük duracak ve şık bir görüntü oluşmayacaktır. Ceket tercihi yaparken bir başka önemli nokta da rengidir. Giydiğiniz diğer parçalarla renk olarak uyum sağlayacak bir ceket, şıklığınızı tamamlayacaktır.

Siyah ceket birçok pantolon ve gömlek için oldukça ideal bir tercihtir. Her erkeğin dolabında olması gereken siyah ceketler için de birbirinden farklı modeller bulabilirsiniz. Özellikle sonbahar ve kış aylarında tercih edilen koyu renklerin aksine siyah ceket, açık renkli parçalar için de bütünleyici olabilir. Hem takım elbiselerin, hem de spor kombinlerin üzerine giyilen siyah ceketler, oldukça elegan bir görüntü yaratacaktır.

Aynı zamanda bir kot pantolon ve tshirtle giyilen deri ceketler de son zamanlarda oldukça trend bir tarz oluşturmaktadır. Slim fit gömleklerin üzerine giyilen blazer ceketler ise günümüzde sıkça tercih edilmektedir. Bu tarz kombinlerinizi birbirinden şık yeleklerle tamamlayıp farklı bir stil yaratabilirsiniz. Klasik modellerde ise kullanacağınız farklı renk kravatlar ile modern bir çizgi yakalayabilirsiniz.

Kaliteden Ödün Vermeyin

Ceketler giyim tarzınızı tamamlayan en önemli parçalardan biridir. Ceketinizin duruşu, rengi kadar önem vermeniz gereken bir husus da aldığınız ürünün kalitesidir. Kalitesiz kumaşlardan üretilmiş ceketlerin bir süre sonra üzerinizde ki duruşu bile değişmektedir. Bir kaç yıkamayla deforme olan kumaşlardan kesinlikle uzak durmalısınız.

İyi bir kumaşa sahip olan bir ceketi uzun yıllar giymeniz mümkündür. Ayrıca mutlaka ceketinizin etiketinde bulunan kullanma talimatlarına uymanız gerekmektedir. Çoğu ceket makinede yıkanmaya uygun değildir ve kuru temizleme gerektirir. Kullanma talimatlarını mutlaka uygulamanız gerekir, yoksa ceketiniz zarar görebilir.

Trend Modelleri Takip Edin

Günümüzde her sene farklı moda trendleri ile karşılaşıyoruz. Elbette moda olan her ceket tarzınıza uygun olmayabilir ancak trend ceketler arasından mutlaka kendi stilinize uygun bir model bulabilirsiniz. Önemli olan en uygun parçaları modanın gerisinde kalmadan doğru şekilde kombin edebilmektir. Ceket tercih ederken de yapmanız gereken; vücut tipinize, giyim tarzınıza ve diğer parçalarınız ile uyumu yakalayabilmektir. Ceketlerde kullanılan desenlerde şıklığınızı tamamlamak için farklı alternatifler yaratabilir. Ekose desenli, çizgili, armalı ceketler ile günlük hayatınızda ve iş yaşamınızda farklı bir stil yaratabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.