Erkek Blazer Ceketlerle Kombin Nasıl Oluşturulur? | Wessi

28 Aralık 2018
Erkek Blazer Ceketlerle Kombin Nasıl Oluşturulur? | Wessi

            Özellikle iş yerleri için büyük bir öneme sahip olan ve erkeklerin çok fazla tercih ettiği blazer ceket modelleri, mutlaka doğru tamamlayıcı giysilerle özel bir kombin yaratmalıdır. Bu konuda ilk olarak gömlekler ele alınabilir. Daha çok gri ile birlikte lacivertin farklı tonlarını seçildiği ve daha birçok değişik renkli özel bir bütünlük sağlayan erkek blazer ceket modelleri, gömlek açısından daha çok beyaz ve lacivert ile tarz bir görünüm ortaya çıkarabilmektedir. Desen konusunda ise bu renklerle uyum sağlayacak çizgili ya da pötikare modeller tercih edebilir. Bu sayede daha saygın ve karizmatik bir görünüm yakalayabilir, ön plana çıkardığınız şıklığınız ile göz kamaştırıcı bir etki yaratabilirsiniz.

 Farklı renklerdeki blazer ceketler için özel gömlek modelleri

            Özellikle Blazer ceketler söz konusu olduğunda gömlekler büyük önem taşır. Bu konuda siyah renkli Blazerlar çok fazla ilgi gördüğünden dolayı, gömlek rengi ve modeli açısından da oldukça zengin bir seçenek bulunmaktadır. Lila, gümüş ya da mavi ve beyaz gibi birçok değişik renk eşliğinde farklı model yapılarına göre harika gömleklerle özel bir uyum elde edilebilir. Aynı zamanda çizgili ya da pötikare desenlerin yanı sıra, sade görünümlü desenler altındaki gömlekler de seçimler arasında yer alır.

 Blazer ceketlerde tercih edilecek farklı pantolon modelleri 

            Hem resmi olarak hem de günlük açıdan sportif ölçeklerde tasarımları gerçekleştirilen blazer ceket modelleri, bu yüzden birçok değişik pantolon tarzı ile uyumlu bir hale getirilebilmektedir. Bu konuda şık ve dar bir kot pantolon günlük olarak tercih edilebilir. Aynı zamanda keten ya da klasik pantolon çeşitleri, iş yerindeki ofis alanlarında karizmatik bir hava yaratmanıza olanak tanıyacaktır.

 Rahatlık ve özgürlük için Blazer ceketler 

            Daha özgürlükçü bir hava yaratmak ve kendi karakterinizi çevrenize yansıtmak için blazer ceketler birebir tercihler arasında ön plana çıkmaktadır. Özellik birinci sınıf kaliteli iplik tasarımı ile hazırlanan birbirinden farklı model seçenekleri eşliğinde, bu yıl konsepte uygun olarak katılmak istediğiniz bütün farkı davet ve organizasyonlarda; göz kamaştırıcı bir tarz ortaya çıkarabilirsiniz. Çok uygun fiyatlarla dilediğiniz model yapısı altında Blazer modeller sizleri bekliyor.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.