Gündelik hayatta da kullanıma yatkın gömlek kategorisinde buluşan gömlek çeşitlerinden olan armalı gömleklerimiz renk ve çeşit olarak tüm modelleri ile alışveriş serüveninde size eşlik etmek için hazır olarak raflarımızda yerini almış ve beğeninize sunulmaktadırlar.
...

Armalı Gömlek


Son dönemin ilgi gören ürünlerinden olan arma detaylı erkek  gömlekler, gömlek ailesine de girerek kendini ön sıralara taşımayı başarmaktadır.  Özellikle kamuflaj renklerinde uygulanışı siz şık ve trend olmayı seven beylerin dikkatini çekmektedir.  Spor olarak yorumlanmaya daha müsait olan bu gömlek grubu diğer gömleklerden farkı moda döngüsünde modernize olmuş dönemsel parçalar olarak kullanılmasıdır.  Bu yüzden dolabınızda saklı kalsa dahi döngüden etkilenerek tekrardan kullanabileceğiniz bir ürün olarak hayatımız da yer bulmaktadır.

Armalı Erkek Gömlek Modelleri


Armalı gömleklerde özellikle omuz apoletlerinde,sırt kısmında ve göğüs kısmında duruşu ile dikkat çeken armalar,gömlek kategorisi ve gömlek çeşitlerine, armalı gömlek olarak yerlerini almakta ve birbirinden farklı modeli ile beğeninize sunulmaktadır. Old school ve army tredlarine uyumlu yenilenen ve modaya ayak uyduran armalı gömlekler, keyifli alışveriş serüvenine sizi de dahil ediyor.
...

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.