En Şık Spor Takım Elbise Kombini Nasıl Yapılır?

17 Aralık 2020
En Şık Spor Takım Elbise Kombini Nasıl Yapılır?

Erkek giyim markaları 2020-2021 kış sezonuna ait trend ürünlerini açıkladı. Erkek giyim markaları yeni sezon 2021 erkek spor takım elbiseleri hakkında sezonun koleksiyonlarında şıklık ve konfor ön planda tutulduğu gözlemleniyor.

 

Sezonun yeni trendleri ile alakalı açıklama yapan modacılar bu sezonda kurtarıcı renklerin siyah ağırlıklı olduğu ve bu yıl da cool tarzın ön planda çıkmasına rağmen erkekler bu sezon ne giyeceklerine modacılarının yorumlarıyla karar vermeye çalışıyor.

 

Ünlü moda markaları arasında yerini alan 'Wessi' siyah rengin ve tonlarının bir araya gelerek sweatshirt modelleriyle her model pantolon ve ceketlerin bulunduğu Men 2021  koleksiyonunu tanıttı. Wessi koleksiyonu hakkında "Siyahtan vazgeçemeyen erkekler için hazırladık" açıklamasını yaptı.

 

 Moda yaratıcılığının aktarıldığı özgün olan bu koleksiyon her ortam da her saat diliminde kullanabilme imkanını kullanıcılarına sunuyor. Özellikle kış sezonunun olmazsa olmaz parçalarından biri olan kazaklar her stil tipine kolay uyum sağladığı için erkeklerin kendi tarzlarını korumasını sağlıyor. 

Kumaş Tasarımlarıyla Takım Ebliseler

Elegan ve soft renkli kadife pantolonlar yumuşak görüntüsüyle kışın sıcak tarzını oluşturacaktır. 2021 spor takım elbise tasatımlarında bu yıl birbirine rakip olacak kürklü montlar, radikal çizgiler 2021 spor takım elbiselere eşlik ederek erkek takım elbisesi modellerinin ihtişamını iki katına çıkartacak. 

Özellikle sportif tarzda ceketler jogger tarz pantolon ile, kareli gömleklerle sweatshirtler günlük ritme rahatlıkla uyum sağlayacaktır. 

ERKEK GİYİMDE ŞIKLIK RAHATLIKTAN GEÇİYOR

 

Kış sezonunun olmazsa olmaz elbiselere eşlik eden mont,palto,pardesüler de tasarlanan rahat görünüm spor takım elbiselerine farklı bir görünüm sağlıyor.

Noniron gömlekler ile nano tip takım elbiseler iş ortamlarında hem dikkat çekici hem de şıklığı yaratacak. Ayrıca klasik giyimden iyice sıkılan spor giyim seven erkekler, kış 2021 yılının bütün mevsimlerinde spor şıklığını sürdüreceğe benziyor. 

Stilden ödün verilmeden en son moda teknolojileriyle geliştirilmiş olan inovatif ürünler sayesinde erkeklerin moda sektöründen talep ettiği rahatlığı yakalayacağı söyleniyor. İş gereği sürekli takım elbise giymek zorunda kalan erkek müşteriler için kolay kırışmayan yapısı sayesinde ütü yapılma problemini neredeyse ortadan kaldıran bu tasarımlar su ve leke de tutmayan yapısı sayesinde kolay kullanım imkanı sağlamaktadır. 

Bedeninize Göre Tasarlayın

Takım elbiselerin bedene uygun şekilde doğru seçilmesi erkeklerin daha cool ve karizmatik görünmelerini sağlayacaktır. Takım elbiseler işyerlerinde giyilen birer üniforma değil artık tarzı ve statüyü ifade etmektedir. Günümüzde spor takım elbiselere olan yoğun ilgi 2021 sezonunun 4 mevsiminde de ön plana çıkacak. 

Bununla birlikte üç parçadan meydana gelen takım elbiselerde yine spor tarzı modacıların kadrajına girmeyi başardı. Genç-yaşlı farketmeksizin her yaş grubu erkeğin kullanabileceği 2021 spor takım elbiseler içerisinde bu yıl ekose desenlerde ön planda trendler arasında olacağı düşünülüyor. Geçtiğimiz yılda oldukça fazla kullanılan ekose desenler spor giyim de de kullanılmaya başlandı.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.