Ekose Takım Elbiseler İçin Renk Seçenekleri | Wessi

24 Ocak 2019
Ekose Takım Elbiseler İçin Renk Seçenekleri | Wessi

Ekoseli Takım Elbise Nedir?

            Takım elbise, özellikle erkek giyiminde köklü bir geçmişe sahip trend parçalardan biridir. Kendi modasını oluşturmuş olan takım elbiseler çok sayıda kategoriye ve farklı seçeneğe sahiptir. Takım elbise slim fit, italyan kesim, kruvaze ya da yelekli olmak üzere farklı modellere sahiptir. Son sezonun en gözde trendi ise ekoseli takım elbise modelleridir.

 Ekose Takım Elbise Parçaları 

            Ekose, şerit çizgilerin birleştirilmesi ile oluşturulan bir kumaş deseni olarak bilinmektedir. Farklı renklerin kullanıldığı bu kumaşlar takım elbiselerde de oldukça şık görüntüler elde edilmesini sağlamaktadır. Ekose kumaştan yapılmış klasik bir takım elbise; ceket, yelek ve pantolondan oluşmaktadır. Takıma ait ceket ve yelekler ekose kumaştan üretilirken, pantolonlarda genellikle düz renkler tercih edilmektedir.

 Ekose Takım Elbise İçin Renk Seçenekleri

            Doğru gömlek ve aksesuarlar ile kombin yapıldığında, her yere uyum sağlayan ekose takım elbise modelleri hem yazlık hem de kışlık kullanıma uygun olarak Wessi tarafından üretilmektedir. Yaz sezonu için genelde açık mavi ve bordo tonları tercih edilen ekose takımların, kış sezonunda ise gri, kahverengi ya da lacivert gibi koyu tonları tercih edilmektedir. Son dönemde takım elbiselerde renk yelpazesi de genişlemiş durumda. Klasik şekilde tek bir renge bağlı kalmak istemeyenler yelek ve pantolon ikilisini aynı renkte kullanırken, takım elbiseye ait cekette farklı bir renge yönebilirler. Wessi ürünleri arasında en göze çarpan renk birleşimi şu an için lacivert yelek ve pantolon ile kombinlenmiş kahverengi ceketler gibi gözüküyor.

 Ekose Takım Elbise Nasıl Kullanılır?

            Takım elbise ne kadar kaliteli olursa olsun, parçayı ön plana çıkarmak için doğru gömlek ve aksesuar seçimine oldukça dikkat etmek gerekiyor. Çizgi aralıklarının geniş ve renklerin canlı olduğu ekose takım elbiselerde gömlek slim fit kesimde ve beyaz olmalıdır. Bu tarz takımlar yeterli gösterişe sahip olduğundan kravat için desensiz bir model tercih edilmeli ve başka herhangi bir aksesuar kullanılmamalıdır. Yoksa ortaya oldukça karmaşık bir görüntü çıkabilir. Gri ya da kahverengi tonları tercih edilen ekose takımlarda ise durum biraz daha farklıdır. Desenli bir kravat ya da kol düğmeleri ile sade bir görüntü veren takım elbisenizi rahatlıkla renklendirebilirsiniz.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.