Ekose Desenin Uyumu

05 Aralık 2017
Ekose Desenin Uyumu

Sezon hitlerinden devam edecek olursak yine beyler, Bu blogtaki konumuz ekose desen kumaş ile üretilen takım elbise, ceket, pantolon ve benzeri erkek giyim ürünleri sezonda hit parçalar olarak yerlerini almaya başlamaktadır.
Öncelikle desen incelemesi yaptığımızda çizgilerin yatay ve dikey olarak buluşmasından oluşan sıklığına göre isim değiştiren ve doğrusallığına göre desen oluşturan ekose kumaş günümüz moda akımında yerini alarak farkını belli etmektedir. Bu durum da tercih edilmesine sebep olmaktadır. Özellikle bugünlerde ince ve kalın çizgilerin birleşiminden oluşan ve gri tonlarda buluşan ekose desen ceket, pantolon veya takım elbise olarak revaçtadır.
Kullanım alanına bakıldığı zaman biraz öncede bahsettiğimiz ürün gruplarında son zamanlarda daha çok görülürken, vazgeçilmez oduncu gömleği ile ünlenen desendir. Ayrıca, kruvaze ceket ve takım elbiselere yakışan bu desen, günümüz moda akımında siz şık beyler için şerit detaylı İtalyan paça slim-fit pantolonlar ile biçim bulmaktadır. Dolabınızda muhakkak olması gereken desen olarak nitelendirebileceğimiz ekose dolabınızdaki parçalarla uyum sürecinde rahatlıkla kombin olabilen bir desen olarak da kendi alanında ön plana çıkmaktadır. Modası geçmeyecek ve her daim revize olabilecek bir desen olma özelliğine de sahiptir.
En çok yakışan durumu ile bir başlık açacak olur isek özellikle casual look’a hitap eden bu desen jeanleriniz, balıkçı yaka kazaklarınız ve trençkotlarınız ile muazzam durabilecek bir üründür. Zevklerinizi ve şıklığınızı belki birazda farkınızı gösterebileceğiniz ve bunu en rahat sunabileceğiniz desen ve ürün gruplarını da içermektedir.
Editörümüzün sizin için seçtiği ekose desen şıklığının detayları;
- Ekose Desen Kruvaze Ceket
- Balıkçı Yaka Triko
- Trençkot
- Jean
- Sneakers
- Uyumlu bir Çorap
- Tamamlayıcı Aksesuarlar
Edinmiş olduğunuz bilgiler ışığında yapacağınız kombinler ile en şık anınızda da WSS WESSI ailesi olarak yanınızda olmaya devam edeceğiz.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.