Ekose Ceket Tercih Ederken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

10 Eylül 2018
Ekose Ceket Tercih Ederken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Kendi alanlarının öncüsü iki muazzam  parçanın buluşması ile hayatımıza ve erkek moda alanına ismini kazandıran ekose desen ve ceket(blazer)'in  süper uyumundan bahsedeceğimiz bu konuda kullanımından, stil önerilerine en çok tercih edilen ekose ceket modeline birçok konuya değinmeye çalışacağız.

Öncelikle deseninde bahsetmemiz gereken ekose ceket birçok desen arasından ceket ile uyumu kaçınılmaz öncü olarak baş sırayı alan ekose kumaş yerini hem erkek moda alanında hem de erkek dolaplarında yerlerini almaktadırlar. Erkek ceket alanında en çok tercih edilen desen olarak hem üreticilerin hem de erkek moda öncülerinin keyifle kullandıkları parça haline gelmektedirler.

Kullanım olarak en rahat spor kombinlerde kullanabileceğiniz ekose desen erkek ceket modelleri bir jean ve basic bir t-shirtle rahatlıkla kullanabileceğiniz ve kombini şıklaştıran nadir erkek giyim parçalarındandır. Farklı yorumlamaya çok müsait olan ekose blazer ceketler son dönemlerin 90'lar havası ile eşofman altı parçalara ve basic pijama yaka gömleklerle de farklı kombinlerini erkek giyim kuşam alanına sunan moda öncüleri tarafından sergilenmektedirler. 

Ekose ceket'in en çok tercih edilen stili genellikle düz parçalarla görülürken düz bir pantolon ve gömlekle birlikte şık bir duruşu çok rahatlıkla elde edebilirsiniz. En kolay kombinlenebilen ve farklı stilleri içinde barındıran ekose desen erkek ceketler muhakkak kombin parçanız olarak stil çizginizde yerini almalıdır.

Kesim ve model olarak en çok tercih edilen modeli geniş yaka düz slim-fit kesim çift yırtmaç modeli iken son dönemlerin en çok tercih edilen modeli geniş yaka, kruvaze kesim çift yırtmaç slim-fit ekose ceket modelidir. Özellikle moda ile ilgisi olan beyler şık ve spor kombinlerinde rahatlıkla kullandıkları bir model olarak dolaplarında yerlerini almaktadırlarç

Bu bilgiler ışığında sizde hem t-shirtleriniz ile hem de gömlekleriniz ile her türlü ortama ayak uyduran ekose ceket modellerimiz serüvenine bizimle çıkabilirsiniz.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.