Dikkat Çeken Slimfit Modelleri

13 Kasım 2018
Dikkat Çeken Slimfit Modelleri

En Dikkat Çeken Slim Fit Ceket Modelleri

Çalışan pek çok erkek günlük hayatında ve iş yaşantısında genellikle takım elbise ve ceket giymek zorunda kalıyor. Yeni moda olan son zamanlarda erkeklerin kombinlerinde en çok kullanmayı tercih ettiği slim fit ceket modelleri, vücuda oturan yapısı sayesinde erkeklerin daha zayıf ve genç görünmesine yardımcı oluyor. Bu modeller, son zamanlarda hem klasik hem de spor kombinlerle kullanılıyor.

Tarzınızı Ön Plana Çıkaracak Slim Fit Ceket Modelleri

2018 yaz sezonunda açık renk slim fit ceketler, büyük ilgi görüyor. Özellikle de kareli ve desenli ceketler, şık ve modern bir görünüme kavuşmanızı sağlayacak. Hem spor hem de klasik kombinlerle uyumlu ve şık tarzlar oluşturabileceğiniz ceketler ile karizmatik bir duruş sergileyebilirsiniz. Kış aylarında ise sizi sıcacık saracak ve şık bir görünüme ulaşmanızı sağlayacak kadife ceket modelleri büyük ilgi görüyor.

Slim Fit Ceketler ile Yapabileceğiniz Farklı Kombin Önerileri

Spor kesim slim fit modelleri, sadece klasik tarzınızı tamamlamak için değil spor şıklığınızı da ön plana çıkarmak için kotlarla şık kombinler yaparak kullanabilirsiniz. Şık cep detayları ile spor bir görünüm kazanan slim fit ceket modelleri, şık ve tarz bir görünüme ulaşmanızı sağlar. Bu kombinlerinizi farklı kravatlar ile tamamlayarak daha gösterişli bir hale getirebilirsiniz.

2018 Ceket Modası

Erkekler her sene olduğu gibi bu sezonda da şık ceketlerle farklı kombinleri tamamlayabilir ve farklı bir tarz ortaya çıkarabilir. Bu sezon kareli ve çizgili ceket modelleri büyük ilgi görüyor. Uzun ceketlerle yapacağınız kış kombinlerinizle de şık bir görünüme kavuşabilirsiniz. Havaların dengesinin bozulduğu bahar aylarında hem şık görünebilir hem de sıcak bir kombin yapabilirsiniz. Seçeceğiniz şık ceket modelleri ile sade ve spor bir kombini bile daha şık ve gösterişli bir hale getirebilirsiniz. Yaptığınız kombinlerde renk uyumlarına daha çok dikkat etmelisiniz. Kombinlerinizi daha gösterişli hale getirecek ve yakışıklılığınızı ön plana çıkaracak renklerdeki şık ceket modellerini tercih etmeniz gerekir. Özellikle de renkli düğme, arma ve cep detayları ile hareketlendirilen slim fit ceketler her ortama girdiğinizde tüm gözleri üzerinizde toplamanızı da sağlayacak.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.