Değişen Bakış Açısı

05 Aralık 2017
Değişen Bakış Açısı

Gelenekselci bir bakış açısı ile yetiştiğimiz hayat standartlarımıza baktığımızda aşikâr bir şekilde görülmektedir. Günümüz koşullarında tüm yaşanılan ortamda ki durumlar o kadar hızlı gelişmekte ki geleneksel bakış açımız post- modernizm algısı ile kaynaşmaktan kaçınamaz hale gelmektedir.
Bu çerçevede giyim- kuşam alanına baktığımız da modanın tekerrür edişi dışında yeni revize ürünlerin, geleneksel bakış ve post- modern dokunuşların eşlik etmesi günlük hayatımızın izlerini yansıtmaktadır. ‘Peki ya uygulama konusuna geldiğimizde ilerleyiş şeklimiz nasıl olmalı?’ Sorusuna biraz değinelim.
Öncelikle geleneksel algı hiçbir zaman yıkılamayacak şekilde dogmatik olarak benimsendiği için farklı pencerelerden bakmamız sadece bizim geleneksel algı üzerinde ufak dokunuşların eşliğinde hayatımıza yansıtabileceğimiz bir alan olarak kalmaktadır.
Demek oluyor ki şu anda mevcut olan tüm ürünlerin geleneksel yapı da fakat post-modern izler yaşattığı bir dolaba sahibiz. Şöyle ki tüm basic olan ürünlerin bulunuşundan bu yana değiştirildiği noktalar, post-modern izler dediğimiz detaylar ile sınırlı olarak kalmaktadır.
Bu süreçte takım elbiseye değinecek olur isek aynı nizamda tüm gelişme sürecinde ilk halinin üzerine dokunmuş farklı akış açıları taşıyan detaylarla sunulan günümüz takım elbiseleri tüm beylerin gardıroplarında yer etmektedir.
Daha önce de bahsettiğimiz gibi erkek modası gelişimini son yıllarda hızlandırmıştır. Bu yüzden kıyafet açısından günümüz de erkekler için daha çok olanak bulunmaktadır. Siz çizgisini belli etmeyi ve şık olmayı seven beylerin bu süreçte en destekçi kombin ürünleri olan aksesuarlar,  yaptığınız görseller geleneksel algının soft şekilde modernize hallerini sunmaktadır. 
Biz de WSS WESSI ailesi olarak geleneksel algıyla birleşen ve modernize edilmiş tüm koleksiyonumz da sürecin bir parçası olarak sizin yanınızda olmaya çalışmaktayız.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.