Menü
Kapat
Sepetim
Canlı Destek
Dar Kesim Takım Elbise Modellerinde Detaylar | Wessi
11.12.2019

Dar Kesim Takım Elbise Modellerinde Detaylar | Wessi

Erkeklerin seçim yapabileceği giysi çeşitleri az gibi görünse de küçük farklılıklar erkeklerin stillerini en iyi şekilde temsil etmelerine yarıyor. En şık takım elbiseler farklı nüanslarla birbirinden ayrılıyor. Düğmenin renginden konumlandırılma şekline, kesimden renge kadar pek çok farklı nokta giysilerin birbirinden farklılaşmasını sağlıyor.

 

Fit Erkeklere Dar Kesim

 

 Fit erkeklerin takım elbisedeki tercihi dar kesim modeller oluyor. Dar kesim gömlekten cekete kadar tüm detaylarda kendini gösteriyor. Dar kesim modelleri genellikle vücuduna güvenen erkekler tercih ediyor. Bu tercihin nedeni vücut hatlarını kapatmak yerine ortaya çıkarmasıdır.

 

 Omuz bölümünden geniş biçimde başlayan ceket kollarda ve bel hizasında daralmaya gidiyor. Bu da erkeğin hatlarının ortaya çıkmasını sağlıyor. Gününün büyük bölümü spor salonlarında harcayarak fit bir görünüme sahip olan erkekler bu görüntülerini gün içinde sergiledikleri gibi resmi davetlerde de göstermek istiyorlar.

 

 Fit Vücudunuz Resmiyette de Görünsün

 

 Fit görünümlerini düğün, nişan, kına gecesi, özel resepsiyonlar ve diğer organizasyonlarda da göstermek isteyen erkekler tercihlerini dar kesim takım elbise modellerinden yana kullanıyorlar. Dar kesim modeli tercih eden bir erkek, ceketini çıkarsa da bu görüntüsünü sürdürür. Çünkü dar kesim takım elbiselerin içerisine genellikle slim fit gömlekler giyilir. Böylelikle görüntü en iyi şekilde tamamlanır. Telekli modellerde de söz konusu yelek vücuda net bir şekilde oturur. Geniş omuzları ön plana çıkaran bir kesin zamanının büyük bölümünü vücut geliştirmede kullananların ilk tercihidir.

 

 Dar Kesim Pantolon ile Gecenin Yıldızı Olun

 

 Dar kesim pantolonları giymek cesaret ister. Bunun için sıkı bir vücuda ihtiyaç vardır. Vücuduna güvenen erkekler dar kesim pantolonlar ile günün en şık erkeği olabilirler. Erkekler tarafından en çok tercih edilen modellerden olan dar kesim takım elbiseler renk çeşitliliği bakımından da zengindir.

 

 Bu modelleri ideal vücut ölçülerine sahip olan erkekler tercih ettiği için tek renk zorunlu olarak siyah değildir. Bordodan laciverte, kahverengiden desenli modellere kadar alacalı renkler ve modeller dar kesim takım elbiselerde kendine yer bulur. Takım elbiseye ekletilecek saten yaka ile damatlık olarak da kullanılabilir. Çıkarılabilen bu parça, karşınızdaki kişilere farklı takımlar giymişsiniz izlenimi verir.

 

Dar Kesim Takımın Yan Ürünleri

 

Takım elbise ile kullanılan parçaların da dar kesime uygun olması gerekir. Örneğin; bir gömleğinin çok hareketli parçaları vardır. Takım elbise gömleğinin boyun bölgesi gömleğinizle uyum sağlamalıdır. Gömleğin mükemmel oturması için boynunuzla yakanız arasına bir veya iki parmağın sığması gerekir. Bir elbise gömleğinin yakasını düzelttiğinizde bir ya da iki parmağınız boynunuzla yaka arasında rahatça oturmalıdır. Yaka, üst gömlek düğmesini tutturmak için sıkı olmamalıdır. Dar kesim bir takım elbise tercih ettiğinizde diğer aksesuarlara da dikkat etmeniz gerekir. Dar kesim modeller genellikle modern bir görünüm sergiledikleri için bu tip elbiselerin altına klasik ayakkabılar kullanılmamalıdır.

 

 Pantolondan Sarkan Bolluk

 

 Bir takım elbise gömleğinde en sık karşılaşılan sorun, pantolonunuzdan dışarı sarkan ekstra gömlek kumaşıdır. Bunu engellemek için terzinizden gömleği daraltmasını isteyebilir veya slim fit gömlekleri tercih edebilirsiniz. Takım elbise pantolonları ise bele kottan biraz daha yükseğe oturacak şekilde tasarlanmıştır ve genellikle bele biraz daha rahat otururlar.

 

 Pantolonun bel bölümü çok gevşekse, bir kemer deneyin. Standart olarak üretilen takım elbiselerin tamamı vücudunuza tam oturmayacaktır. Bu nedenle satın aldığınız ürünü uygun fiyatlara dilediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz. Beğendiğiniz bir modelin bedeni kalmamışsa bile rahatlıkla satın alabilirsiniz. Çünkü; takım elbiselerin kesim ve dikim yerleri nettir ve her zaman beden büyültmek veya küçültmek için ekstra alana sahiptir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.