Menü
Kapat
Sepetim
Canlı Destek
Centilmen Erkeğin Dolabı
05.12.2017

Centilmen Erkeğin Dolabı

Erkekler için moda maalesef ki geç olgunlaşmaktadır. Ama günümüzde bu süreç hem hızlı hem de yeniliklere açık bir şekilde ilerlemektedir. Daha modern olan çizgiler, daha farklı stillerin görüldüğü moda alanı özellikle şık olmayı seven beylere cesaret vermektedir.
Bu doğrultu da bir erkeğin dolabında olması gereken parçaları konuşacak olur isek eğer öncelikle olmazsa olmazlardan biri olan takım elbiseler ilk sırada yerlerini almaktadırlar. Standart kullanılabilecek renklerin dışında erkek dolabı da canlanmaya başladığı için daha farklı takım elbise çeşitleri dolaplarımızda da yerlerini bulmaktadırlar.
Günümüz de birçok tasarımcı ve firma erkek giyim sektörüne ışık tutmakta yenilik anlayışı çerçevesinde özel farklı parçalar üretmektedir. Bu süreçte ele aldığımız konu da ikinci sırayı gömlekler almakta, hem günlük hayatta da kullanım açısından rahat olan parçalardan olup takım elbiselerle de en çok kullanılan giyim ürünlerinden biridir. Bu yüzden erkeklerin dolaplarında yerlerini almışlardır.
İş sektörüne, çalışan erkeğe daha çok hitap eden bir önceki başlıklarımızın yerini şimdi biraz daha tarz olmayı seven beyleri alarak devam edelim kot şıklığının tam da bu konuya uygun olduğunu düşünmekteyiz. Hem şık hem de asi ruhu içinde barındıran bu parçaların kullanımı alan ve şekillerine göre değişmektedir.
Bunların dışında özellikle yaz aylarının en çok kullanılan parçalarından olan t-shirtler hem klasik tarza hemde günlük ve casual tarza uygunlukları ile kombinlenmesi en rahat parçalardandır ve birçok çeşidini dolabımıza eklediğimiz bu ürünlerin özellikle basic olanları kombin kurtarıcı ve kullanımı en uygun olanlarıdır.
Son olarak siz şık beylerin kendi tarzlarına gösterdiği en önemli nokta olan aksesuarlar, kullanmış olduğunuz günlük parçalarınıza detay olarak eklenerek şıklığınızın özel tarafını gösteren etmenlerdendir. Şapka, gözlük, saat, kravat, cep mendili, yaka süsü gibi birçok çeşidinin de mevcut olduğu günümüzde yüzük bileklik kolye gibi farklılaştırılmış alanları da kullanıma açık ve özgür ruhlu beylerim moda algısı oluşturmada kullandığı ürünlerdir.
Tüm bunların ışığında WSS WESSI ailesi olarak size bazı öneriler sunmaya çalışarak şıklığınıza giden yolda her zaman yanınızda olacağız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.