Ceket Çeşitleri ve Kullanımı

05 Aralık 2017
Ceket Çeşitleri ve Kullanımı

Her zaman hayatında çoğu şeyin kolaylıkla hallolmasını ister insan, hafif ve rahat hissetmek ve yoluna devam ederken daha emin adımlarla ilerleyebilmek için.
Konu kolaylığa geldiğinde is her erkeğin hem hayatını kolaylaştıran hem de dolabını şıklaştıran en kullanışlı parçalardan biri de cekettir. Her erkeğin şıklık yolunda ki rakipsiz desteklerinden biri olarak gardırobunuza girerken, her mevsim ve her durumda kullanış açısından stilinizi belirleyen yapbozlardan biridir.
Farklı çeşit ve modelleriyle WSS WESSI ailesi olarak size sunduğumuz ceketler slim fit, modelli, kaşe, kruvaze, pamuk, keten, klasik, velvet, penye kumaşlara sahip her yere uygun kullanımlarıyla da size şıklık yolunuzda eşlik etmek için hazır durumdalar.
Bu konudan yola çıkarsak gündelik yaşamda olmak ile birlikte, her adımda ve her mekânda kullanılan biraz romantik biraz ciddi tohumla ekilmiş ceketlerin hayatımızdaki yeri yadsınamaz bir gerçekken bize de sizin için bu nadide parçaların kombinsel uyarlanışlarını tavsiyelerle süslemek kalıyor.
Öncelikle ceket çeşitleri ile işe başlamalı ayrımlarını iyi yapabilmeli ve uygun olanına karar verip doğru tercihle uygulanarak hayatınızda yer etmelidir. Spor ve klasik ayrımını yaptıktan sonra hangi kumaşın nerede, nasıl kullanılması gerektiği ile ilgili ufak dipnotlarla yapacağınız kombinleri biraz renklendirelim…
Spor kesim ceketler günümüzde kullanım açısından daha çok tercih edilirken yorumlama biçimlerine bakacak olur isek daha çok Jean ile uyumları dikkat çekmektedir. Onun haricinde spor yorumlanan kumaşla da kullanılabilen İtalyan kesim özellikle son zamanlarda çizgili ve kruvaze ceketler sıralamada önü çekmektedir. En çok kullanım açısından her şeye uygun olanları ise düz renk ve spor kesim ceketler olarak vazgeçilmez yerlerini korumaktadırlar.
Klasiklere girdiğimizde ise kullanım yaş aralığı daha olgun olmasına rağmen sevilen moda döngüsü geleneklerince günümüz şartlarında babalarımızın dolaplarından fırlayan akım özellikle 70’ler kokusu taşıyarak hayatımıza girmiş durumdadır. İkon olmayı seven beylerin bu tür parçaları modernize edip tekrardan yorumlayarak kullanmaları günümüz moda alanında epey karşımıza çıkmaktadır.
Yaz aylarında ise karşınıza ketenlerin hâkim olduğu bir kapı açılmakta ceketler aleminde, kumaşı ve dokusu rahatlık açısından her kombininize uygundur. Havaların sizdeki güzel etkisi sizin görünümünüze de yansıdığı için gardırop şıklığınıza dâhil etmeniz hem rahatlığınıza destek hem de kombininize eşlik edecek parça olması gerekliliği taşımaktadır.
Eğer sizde ceket şıklığı sevenlerdenseniz WSS WESSI size çok yakışacak… 

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.