Bordo pantolon kombin erkek

02 Mayıs 2021
Bordo pantolon kombin erkek

 

 

Bordo renk olarak kırmızıya çalan tonu ile sıcak renkler arasındadır. Her mevsim kombinlerde yeri olan bu renk hem erkek hem de kadın giyiminde önemlidir. Şık bir konsept için zıt renklerle uyumuna yer verilmelidir. Erkek giyimde bordo pantolon kombin erkek konseptleri casual, ofis hatta özel davetler için hazırlayacağınız şık konseptlerde tercih edilebilir. Modern tarzı ile çok başarılı kombinler ortaya çıkarmaktadır. En çok gri, siyah, lacivert, krem ve beyaz gibi renk tonları ile uyumlu şekillerde kullanılabilir.

 

Bordo Pantolon Üzerine Gömlek Seçimi

 

Ofis ya da özel davetler için seçimler yaparken bordo pantolon üzerine gri, beyaz ya da siyah gömlekler ile aradığınız uyumu elde edebilirsiniz. Bordo pantolon üzerine açık mavi gömlek ve lacivert ceketinizi kullanabilir, kahve tonlarında ayakkabılar ile oldukça şık bir imaj oluşturabilirsiniz. Siyah gömlek ve cekette özel davetler için kullanılabilecek farklı bir kombin olabilir. Ceket kullanılmayacak ise lacivert bir gömlek ile ofis tarzınıza şık bir çizgi katabilirsiniz. Kombinlerinizde mevsim koleksiyonlarına göre krem, beyaz, bej, ekru, somon rengi, ten rengi, mercan hata pudra gibi renk tonlarında gömlekler ile de aradığınız başarılı uyumu elde edebilirsiniz.

 

İlkbahar Yaz Kombinlerinde Bordo Pantolon Uyumu

 

İlkbahar yaz sezonunda daha çok tişört kullanımları öne çıkar. Üzerinde ceket kullanılacak ise basic tişörtler uygun olabilirken, tek kullanımlar için daha beden ölçüsüne uygun modellerden yana tercihler kullanılabilir. Polo yakalı modeller casual tarzlarda bordo pantolon kombin erkek konseptlerinde idealdir. Kombinlerinizde bordoyu ana renk olarak kullanabilir ve pantolon seçimlerinizde kot, kumaş, keten gibi kumaş seçenekleri ile hem tarzınıza hem de kullanımlarınıza uyum getirebilirsiniz. Günlük kombinlerde tişört seçimlerinde desenli modellerde öne çıkıyor. Lacivert detaylı açık tonlarda pudra tişörtler birbirine yakın renkler olarak şık bir imaj oluşturabiliyor. Kot pantolon seçiminin kısa kollu gömleklerde tercih edilebilir. Kot gömlekler ya da beyaz, krem, somon renklerinde modeller bu renk tonu ile aradığınız uyumu sağlayacaktır.

 

Bordo Pantolonlar ile Ayakkabı Uyumu

 

Bordo, pantolon rengi olarak tercih edildiğinde ayakkabı seçimleri için üst kombin parçası ile uyum aranabilir. Bordo renk ile aynı ya da yakın tonlarda bir ayakkabı seçimi bordo pantolon kombin erkek konseptlerinizde ayakkabıları görünmez öğe haline getirebilir. Beyaz üst tercih edilmiş ise kot pantolon seçimlerinde beyaz spor ayakkabılar tarzınızı cool bir şekilde tamamlayabilir. Siyah, lacivert, füme gibi koyu tonlarda bir üst seçilmiş ise hem kemer hem de ayakkabıda aynı tonlarda modeller ile aranılan uyum sağlanabilir. Kumaş pantolon seçimleri var ise laofer ayakkabılar tercih edilebilir, klasik tarzlarda günlük ayakkabılar casual tarzlarda kullanılabilir. Özel bir davet içinde seçimler yapılıyor ise Oxford ayakkabı modelleri ile konseptinize şık ve asil bir çizgi katabilirsiniz. Her kombininizde kendi tarzınızı öne çıkarmak için saat ve bileklik gibi aksesuar seçimlerine yer verebilir, bordo ağırlıklı renk tonları ile farklılık elde edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.