Bordo Blazer Ceket için En İyi Kombin Önerileri | Wss

06 Aralık 2018
Bordo Blazer Ceket için En İyi Kombin Önerileri | Wss

Dikkat çekici ve özel bir renk olan bordo rengi ile en iyi gri ve siyah rengi harika bir uyum sağlamaktadır. Bunun yanı sıra ten rengi, krem rengi ve pudra rengi gibi renkler de bordo ile uyum sağlayan renkler olmaktadır. Haki rengin açık tonları, kahverenginin çok koyu olmayan tonları ve lacivert rengi de bordo ile şık bir kombin oluşturmaktadır. Fakat bu rengi aynı tonlara yakın kemer ve ayakkabı ile kombinlemek gerekir. 

Erkek Borda Blazer Ceketle Hangi Kravat Takılır?


Bordo blazer ceket ile takılacak kravat kombinin renk uyumuna göre değişmektedir. Üst giyim parçası olarak siyah gömlek ve gri pantolon tercih ettiyseniz eğer, düz ya da desenli gri kravat takabilirsiniz. Bu kombin de ayrıca bordo ya da desenli siyah kravat da tercih edilebilir. Gömlek rengi gri ya da siyah ise düz siyah kravat modeli de tercih edilebilir. Sade ya da desenli bordo kravat, desenli modele sahip gri kravat ve ya gömleğin rengi ile uyum sağlayacak ton da renk tercihi yapılabilir. Gömlek açık gri ise koyu gri kravat, gömlek koyu gri ise açık renk kravat tercih edilebilir.

Bordo Blazer Ceket Jean Pantolonlar İle Nasıl Kombinlenir?


Bordo blazer ceket jean pantolonlar ile de şık bir görünüm oluşturmaktadır. Siyah ya da gri kot pantolonların yanı sıra klasik mavi tonları ile de şık bir şekilde kombinlenebilir. Jean pantalonlarda çok açık mavi tonları bordo ceket erkek modeli ile şık bir görüntü oluşturmaktadır. Bu şekilde şık bir kombin oluşturmak için aynı renkte kemer ve ayakkabı tercih edilebilir. Bunun dışında pantalon ya da üstle aynı renkte ayakkabı giyme gibi taktikler kullanabilirsiniz.


Vücudu Fazla Bölmeyecek Tarzda Kombinler Yapılmalıdır


Bordo blazer ceket kombini yaparken gri, siyah, kırık beyaz ve krem tonlarını kombin içerisinde kullanmaktan korkmayın. Çünkü bu renkler de harika bir uyum sağlamaktadır. Fazla kilo sorununuz var ise, vücudunuzu fazla bölmeyecek tarzda kombinler yapmalısınız. Pantolon ve ayakkabı ya da kemer ve ayakkabı aynı renkte olmalı. Bu tarz kombinler erkeği ince ve uzun gösterir.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.