BLAZER CEKETLERLE HAVANIZI YAKALAYIN

08 Kasım 2018
BLAZER CEKETLERLE HAVANIZI YAKALAYIN

 

            Hem özel davet ve organizasyonların hem de iş hayatının vazgeçilmez parçası olan blazer ceket modelleri, kişisel özelliklere göre keyifli bir tercih imkanı sunuyor. Özellikle sadece erkekler değil aynı zamanda kadınlar için de büyük bir öneme sahip olan bu ceket modelleri, farklı pantolonlarla kombin yaratma imkanı sunduğundan fazlaca beğeni görür. Bu şekilde iş toplantılarında ya da farklı günlerde ofiste değişik pantolon seçenekleri ile her defasında tarz bir görünüm yakalanabilir.

 

 Özel yapısıyla blazer ceketler

 

            En son çıkan özellikleri arasında metal düğmeleri ve cep kısmındaki arması olan blazer ceketler, aynı zamanda dar kesim özelliği sayesinde vücudu tam olarak sarar ve havalı bir görünüm ortaya çıkarır. Ayrıca kişisel isteğe bağlı olarak tek ya da çift düğmeli bir tasarım altında elde edilebilir. Hem resmi olarak hem de sportif bir görünüm altında kullanım imkanı verdiğinden dolayı spor ceketlerden de bu şekilde ayırt edilmektedir. O yüzden özellikle her erkeğin dolabında mutlaka en az bir tane blazer ceket yer alır.

 

 Güzel bir kombin yaratma imkanı

 

            Özellikle birçok farklı pantolon çeşidiyle blazer ceketler eşliğinde muhteşem bir bütünlük yakalama şansı elde edilebilmektedir. İş hayatı için bol bir tasarım altında hazırlanmış klasik pantolon çeşitleri bu ceketlerle bütün hale getirilebilir. Aynı zamanda güzel bir spor ayakkabı ve dar bir kot pantolon ile modern çizgileri yakalamış, çağa ayak uyduran şık bir görünüm yakalanabilir. Bu şekilde özel davet ve organizasyonlara katılabilir, ayrıca günlük olarak dışarı çıkabilecek hoş bir kombin yakalayabilirsiniz.

 

 Farklı modellere göre tercih yapılabilir

 

            Özellikle başta lacivert ve grinin farklı tonları olmak üzere birçok değişik renk altında blazer ceket modellerini tercih etmemiz mümkündür. Tabii burada önemli olan özel ipliklerden ve birinci sınıf kumaş yapısından hazırlanmış olmasıdır. Bu şekilde daha şık, zengin ve havalı bir görünüm yakalayabilir, bulunduğunuz mekanda dikkat çekici bir tarz elde edebilirsiniz. Ayrıca blazerlar farklı aksesuar modelleri ile daha güzel bir görünüm yakalayan özel ceketler arasında bulunmaktadır. Uygun fiyatlarla kişisel tercihinize bağlı kalarak farklı model yapılarına göre bir seçim yapabilir, kategori üzerinden keyifle sipariş verebilirsiniz.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.