Blazer ceket kot pantolon kombinleri erkek

02 Mayıs 2021
Blazer ceket kot pantolon kombinleri erkek

 

Her otama ayak uydurabilen şık tarzı ile her sezon vitrinlerde yerini alan blazer ceketler genel itibari ile spor konseptler oluşturur. Kumaşı, kesimi ve düğmeleri ile diğer spor modellerden ayrılan bu modeller günümüzde çok farklı tasarımlarla karşımıza çıkıyor. 2, 3 ve 6 düğmeli olabilen blazer ceketlerin 6 düğmeli modellerine de kruvaze deniliyor. Kesimi takım elbise ceketlerinin kesimine benzediği için iş konseptlerinizde de şıklığınızı tamamlamak için tercih edilebilir. Günlük ve spor tarzları tamamlayan konseptlerde ise blazer ceket kot pantolon kombinleri erkek uyumları yer alıyor. Özellikle son dönemlerde kot pantolonlar ile tamamlanan blazer ceket uyumları çok beğeniliyor. Hemen hemen her yaşa ve beğeniye hitap eden bu konseptler modern uyumları ile her alanda kullanılabiliyor.

 

Kot Pantolonlar ile Uyumlu Düz Renk Blazer Ceket modelleri

 

Kot pantolon uyumunda Jean tarzı lacivert pantolonlar ile kahve tonlarında blazer ceket modelleri oldukça uyumlu olarak kullanılmaktadır. Kahve tonları her zaman daha rahat ve modern konseptlerde tercih edilir. Ayakkabı ve kemer uyumları ile de kot pantolonlar harika uyumlar oluşturabilir. Daha koyu tonlarda bej ya da açık tonlardan krem ceketlerle ile de Jean uyumları tercih edilebilir. Kot pantolonlarda siyah ve lacivert renklerde çok fazla tercih ediliyor. Bu renk uyumlarında ceket seçimleriniz için açık mavi ya da lacivert tonları klasik bir tarz sunarken bordo ya da krem gibi blazer ceket kot pantolon kombinleri erkek uyumları daha modern tarzlar oluşturacaktır. Aynı renk uyumları ile de ceket ve pantolonlar tercih edilebilir. Özellikle ofis tarzları için ideal uyumlar ortaya çıkabilir.

 

Kot Pantolonlar ile Desenli Blazer Ceket uyumları

 

Desenli blazer modeller daha klasik tarzlar içindir. Daha olgun beylerin tercih ettiği tasarımlar arasında modern ve şık tasarımlarda bulabilirsiniz. Kot pantolon uyumlarında desenlerle aynı tonlarda seçimler yapılabilir. Lacivert bir kot pantolon modeli bordo bir ceket ve kahve tonlarında ayakkabılar ile aradığınız şıklığı sunabilir. Gömlek olarak düz renk beyaz klasik modeller kullanılabilir. Spor tarzlar için bisiklet yaka tişörtler daha çok tercih edilmektedir. Kot pantolon uyumlarında gömlek kullananlar da olsa da tişört tercih edenler çok daha fazla olmaktadır. Desenli blazer modellerde kendiliğinden desenli kumaşlar kullanılabildiği gibi çok daha tarz konseptler içerisinde yatay ya da dikey çizgili modellerde tercih edilebiliyor.

 

Kot Pantolon ve Blazer Ceket Kombinlerine Ayakkabı Uyumu

 

Ayakkabı uyumu için blazer ceket kot pantolon kombinleri erkek konseptlerinde ceket ile uyumlu renk tonlarında ayakkabılar oldukça şık olabilir. Pantolon ile uyumlarda koyu tonlar tercih edilse de dikkatleri ayakkabınıza çekmek için ceket ile uyumlu renk ve tarz tercih edilebilir. Ceketlerle birlikte yelek konseptleri de kullanılabilir. Kot pantolon seçimi ile tişört ya da gömlek renk uyumu sağlanarak daha klas bir imaj elde edebilirsiniz.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.