Bir Takım Elbiseden Fazlası

19 Mart 2018
Bir Takım Elbiseden Fazlası

Herkese merhaba sevgili blog okurları, bundan sonra sizin içinde keyifli hale gelecek bir oluşum içine girerek hem size öneri olabilecek hemde hayatınızdan parçalar bulabileceğiniz hikayeştirilmiş blog alanına geçerek farklı bir deneyimi sizlere sunuyoruz. Bundan sonra ki tüm bloglarımız sezonluk ve birbirinin devamı niteliğinde bir hikaye biçiminde sizlerle buluşacaktır.
Serüvenimiz kumaş oluşumundan başlayarak günlük hayatta bize yaşattığı heyecanlara kadar uzayacak, her adımda nasıl bilr işlem gördüğünü ve nasıl izlenimlere şahit olduğunu hep birlikte anlmaya ve hissetmeye çalışacağız.
Herşeyin bir başlangıç, doğum ve oluşum hikayesi var muhakkak öyle ki en ufak detaylarını bile görebildiğimiz bu zamanda farklı bir büyüme hikayesi bize göz atıyor topraktan hayatımıza. Ufak tohumların buluştuğu toprak esasını yerine getiriyor su ile harmanlanarak, filiz vermeye başlayan tohumlar güneşin sevgi ve sıcaklığı ile buluşuyor aynı bizim sizinle buluşma esasımız gibi. filizler biz de buradayız dercesine uzanıyor gökyüzüne ürünlerini göstermek için varoluş hikayelerinde olduğu gbi en içten şekilde güzelliklerini yansıtıyorlar doğaya...
Olgunlaşıp hazır hale geldiklerinde beyazlara bürünüp bir elmas misali tek gonca halinde buluşuyor toplayıcıları ile en özel duruşalrını takınıyorlar sonra hepsi bir araya geldiklerinde uçsuz bucaksız hayal diyarı gibi bembeyaz.
Artık hazırlar yaşlı ama koca dünyanın uğraşında yerlerini almaya, özenle toplanan pamuklar...
İşimizin en sevdiğimiz kısmı hikayesi bu yüzden üretmekte olduğumuz takım elbise, ceket, damatlık ve benzeri ürünler kendisinden fazlasını içeriyor ve 'Takım Elbiseden Fazlası' sloganı ile buluşuyor.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.