Beyaz Takım Elbise Modelleri

08 Eylül 2020
Beyaz Takım Elbise Modelleri

Öncelikle belirtmeliyiz ki beyaz kadar asil ve iddialı bir rengi giymek her kese göre değildir. Genellikle düğün günü damatların tercih ettiği beyaz takımlar, aslında içten içe hepinizin en az gelinlik kadar hayali. Üstelik gelinliğin yanına en çok yakışan renk beyazdır. Beyaz takımlar oldukça şık, asil ve modern görünmek isteyen damatlara hitap ediyor. Asil duruşu ile sizde hayatınızın en özel günü için beyaz damatlık tercih edebilirsiniz. Siyah parlak kuşak ve papyon ile bu şıklığı taçlandırmanız mümkün.

 

Baştan Ayağa Bembeyaz

 

Oldukça şık bir damatlık önerisi sunuyoruz size. Baştan aşağı bembeyaz bir damatlık modeli ile altın sarısı bir mendili match ederseniz ortaya muhteşem bir sonuç çıkacağına emin olabilirsiniz.

 

Beyaz Takım Elbiseyi Renkler İle Taçlandır

 

Beyaz bir çok renk ile uyum sağlayabilen son derece asil bir renktir. Bu nedenle farklı renklerden destek alarak hareketlilik kazandırmanız mümkün. Pudra tonlarında bir kravat ile yine aynı tonda bir mendili bir araya getirerek kombininize zarif bir görünüm kazandırabilirsiniz.

 

Yakalar İle Oynamak;

 

Baştan aşağı bem beyaz giyindiğiniz bu kombine bir imza atmak istiyorsanız eğer, faklı yakalara sahip gömlekleri bir incelemenizde fayda var. Tamamen aynı renk olmasına rağmen sıra dışı bir yaka sayesinde görünümünüzü top noktaya çıkarabilirsiniz. Değişiklikten ve farklılıktan korkmayın!

 

Tek Düğme Net Tavır

 

Eğer üçgen vücut tipine sahipseniz, tek düğmeli ceket modellerine kesinlikle göz atmalısınız. Kusursuz geniş omuzlarınıza eşlik eden ince bel yapınızı daha iyi ne vurgulaya bilir ki? Renkli bir cep mendili ile de bu kombini hareket katabilirsiniz.

 

Dar Kesim

 

Mono yaka dar kalıplı takım elbiseler fit bir fiziğe sahip beyler için biçilmiş kaftan. Ceketinizi beyaz, pantolonu ise siyah tercih edebilirsiniz. Siyah cep mendili ve papyon ile de bu kombine hoş bir eda katarsınız. Siyah bir kol saati de takıldıktan sonra şov başlasın. Kimse gözlerini sizden alamayacak.

 

Tek Düğmeli Beyaz Smokin

 

Yakasında siyah şerit detayı olan tek düğmeli beyaz bir smokinin, dikdörtgen vücut tipine sahip beyler için yaratıldığı kesin. Geniş omuz formuna sahip bu takımlar fiziğinizi çok daha iyi ve orantılı gösterecektir.

 

Slim Fit

 

Siyah yaka ve cep detayına sahip slim fit kesim bir takımla havuz başında yürüyüşünüzü adeta görüyor gibiyim. Bu kesimle kusursuz fiziğinizi vurgulayacak, güncel tarzınız ile ortama damganızı vuracaksınız.

 

Kırlangıç Yaka Beyaz Smokin

 

Parlak bir kumaşa sahip olan, Kırlangıç yaka beyaz smokin ile iddialı bir stile sahip olduğunuzu vurgulaya bilirisiniz. Yakanıza iliştireceğiniz bir çiçek sayesinde partneriniz ile uyum içinde süzülürsünüz.

 

Şal Yaka

 

Şal yaka , siyah detaylı beyaz bir smokini, üçgen vücut tipine sahip beyler hiç tereddüt etmeden tercih edebilirler. Tek düğmeli ve rahat bir kalıba sahip olmasına da önem verilmelidir. İçinde rahat olmadığınız bir takım ile bütün gece size işkence olacaktır.

 

Yazlık Beyaz

 

Keten kumaşa sahip bembeyaz bir kombin de yapabilirsiniz. Bu sizi yaz ayında hem efil efil tutar, hemde ketenin cool tavrı ile göz doldurursunuz. Özellikle marina ve kumsal tarzı ortamlarda mükemmel bir görünüm olacağı kesin.

 

Beyazın Kardeşi

 

Ekru için beyazın kardeşi desek iki rengide küstürmemiş oluruz herhalde. Kırık beyaz takım elbise tercih etmek beyaz kadar iddialı olmasa da yine de iyi bir seçim olabilir. Ekru bir ceketi siyah şal yaka ve cep detayı hareketlendirir. Uyumu yakalamak adına pantolon tercihinizi de siyahdan yana kullanabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.