Beyaz pantolon altına ayakkabı erkek

02 Mayıs 2021
Beyaz pantolon altına ayakkabı erkek

 

İlkbahar yaz sezonunda olduğu kadar sonbahar kış sezonunda da beyaz pantolon en iyi erkek konseptlerinde kullanılabiliyor. Şıklığınızı tamamlarken, günlük konseptlerinizde sadelik kullanılırken, spor tarzınıza modern bir hava katarken beyaz pantolon kombinlerinden faydalanabilirsiniz. Beyaz pantolon kombinlerinde doğru renk seçimi önemlidir. Özellikle beyaz pantolon altına ayakkabı erkek konseptlerinde model ve renk uyumu kombininizin tamamını etkiler.

 

Beyaz Pantolon Altına Kahve Ayakkabılar

 

Beyaz nötr bir renk olduğu için hemen hemen her renk ile uyumlu olarak kullanılabilir. Kombinlerde ayakkabı uyumu için üst parçayı baz alabilirsiniz. Bu şekilde şık ve uyumlu bir tarz elde edilebilir. Üst kombin parçasına göre kemer ve ayakkabı seçimi yaparken aynı renk tonları seçebilir, birbirini tamamlayan modeller tercih edilebilir. Beyaz pantolon üzerinde lacivert, bordo gömlek ya da tişört gibi kullanımlar tercih edildiğinde laofer kahve ayakkabılar ve kahve kemer ile tarzınızı tamamlayabilirsiniz. Beyaz pantolonlar ile kombinler yapılırken kemer detayına da önem verilmelidir.

 

Beyaz Pantolonlar ile Bordo ve Lacivert Ayakkabı Uyumu

 

Bordo ayakkabı uyumu için kombininizin üst parçasının bordo ya da yakın tonlarda bir renk olmasına dikkat edebilirsiniz. Bunun yanında lacivert, siyah hatta yeşil ve mavi tonlarda üst parçalarla beyaz pantolonlar kombine edilebilir. Renkli seçimlerle uyum sağlayan bordo ayakkabılar konseptinize zenginlik katar. Lacivert tonlarındaki ayakkabılarda beylerin gar dolaplarında mutlaka olan modellerdir. Beyaz pantolon altında kullanılacağı zaman üst kıyafet renkleri lacivert ya da gri gibi koyu tonlar olabilir. Laofer, nubuk ya da bez ayakkabılar beyaz pantolon ile spor bir tarz elde etmek isteyenler için iyi bir seçim olabilir. Bordo ve lacivert birbirini şık bir şekilde tamamlayan renkler olarak üst parça seçimlerinde beyaz pantolon altına ayakkabı erkek konseptleri için kullanılabilir.

 

Beyaz Pantolonlar ile Siyah ve Gri Ayakkabı Uyumu

 

Siyah ve beyazı uyumu hiçbir zaman tartışmaya bile gerek olmayan bir konudur. Özellikle şık kombinlerde bu uyumlara çok fazla rastlanır. Siyah gömlek ve beyaz pantolon uyumlarında siyah ayakkabılar kombinin ayrılmaz parçaları olacaktır. Gri ayakkabılarda her zaman görülmese de spor tarzlarda kullanılır. Üst parçalarda füme, lacivert, gri tonlarında seçimler yapıldığında ayakkabılar için spor gri modeller öne çıkar. Bu tarz beyaz pantolon altına ayakkabı erkek konseptlerinde daha güçlü bir kombin için gözlük ve saat gibi aksesuarlar kullanılabilir.

 

Beyaz Pantolon ile Uyumlu Olabilecek Diğer Renkler

 

Vizon ayakkabılarda beyaz pantolonlar ile kullanılabilir. Hatta bu rengin joker gibi her renk ile mükemmel bir uyumu söz konusudur. Şık bir konseptte vizon ayakkabılarınız ile beyaz pantolonunuzu çok şık bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Haki yeşil ayakkabılarda beyaz pantolonlar için oldukça tatlı bir uyum sunar. En merak edilen konsept ise beyaz pantolon ile beyaz ayakkabı uyumudur. Sade bir şıklık için tercih edilebilecek bu tarzlar için senakers model beyaz ayakkabılar kombinlerinizde mutlaka denemeniz gerekecek bir uyum oluşturacaktır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.