Bayram‘ a Giyim Önerileri

05 Aralık 2017
Bayram‘ a Giyim Önerileri

Tüm istek ve iyi niyetlerin bir araya geldiği özel günlerden biri olan bayramların mevsimsel süreçleri de baz alındığın da, bu günlere yapacağınız seçimlerin sizi hem rahat hem de şık hissettirmesi gerekmektedir. Bu konuda sizin için bazı bayram önerileri hazırladık.
Hem detayların hem de kullanacağınız parçaların ayrıntılı bilgisi ile sunacağımız outfitlerimiz sizin moda algınız ile birleştiğinde güzel sonuçlar elde edeceğinizi umuyoruz.
Özel günün resmi şıklığından başlayacak olur isek bilindiği üzere devlet dairelerinin bayramlaşma merasimlerinde veya özel organizasyonlara katılımda seçeceğiniz parçalarında konsepti hak eder şekilde olması gerekliliği sizi daha şık ve klasik tavra bürünmenizi sağlamaktadır.
Bu durumlar için tercih edebileceğiniz yelekli takım elbise modellerimiz sizi hem şık hem de rahat tutmak adına uygundur. Etkinliğin ilerleyen saatlerine doğru ceketten uzaklaşarak sadece yelekli görünümünüzle hareketlerinizi rahatlatıcı durumundan faydalanabilir, kullanacağınız aksesuarlar ile de şıklığınızı korumaya devam edebilirsiniz.
Diğer yandan aile ziyaretlerini içeren özel bir gün olması yaz ayları sebebi ile seçeceğiniz parçaların rahat ve şık olmasını kapsamaktadır. Bu sebep ile yola çıkarak oluşturacağınız casual görüntü seçmiş olduğunuz parçalar ile güne anlam katacaktır. Yarı resmi ortamlar olması sebebi ile klasik ve spor şıklığı bir araya getirebileceğiniz aile gezmelerini ceket, gömlek ve pantolon üçlemesi ile soft renklerin uyumunda ve kullanacağınız aksesuarlarda yakalayabileceğinizi düşünmekteyiz.
Tüm bu süreçleri aştıktan sonra akşam için yapılan planlara uygun olabilecek görünümünüzü seçmiş olduğunuz mekana göre belirleyebileceğiniz gibi daha çok eğlenme daha çok eğlenme havasına giren bir süreç olduğu için içinde uyumlu ve tarzınızı yansıtacağınız parçalar ortama heyecan katmanızı sağlayabilir. Sizi keyifli hissettirecek seçimlerinizi şık bir gömlek ve pantolon ikilemesinde bulabileceğinizi ve bu görünümünüzü seçeceğiniz aksesuarlar ile stilinizi de yansıtabileceğinizi düşünmekteyiz.
Tüm bu detaylar doğrultusunda günün anlamına uygun her tercihin sizdeki şık halini yansıtabilmek için WSS WESSI ailesi olarak yanınızda olmaya devam edeceğiz.
Herkese Güzel Bayramlar Dileğiyle…

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.