Açık mavi gömlek kombinleri erkek

02 Mayıs 2021
Açık mavi gömlek kombinleri erkek

Tarz sahibi beylerin gar dolaplarında mutlaka olan mavi gömlekler pek çok tarz için bir kurtarıcı olabiliyor. Casula ve business tarzlar için açık mavi gömlek kombinleri erkek konseptleri risksiz bir seçim olacaktır. Özellikle lacivert chino pantolonlar ya da Jean pantolon uyumları ile tamamlayabileceğiniz bu gömlekler, spor ayakkabılar ile kullanılabilir. Daha şık bir uyum için laofer modeller tercih edilebilir. Gömlekler genellikle slim fit kalıplarda sunulmaktadır. Düz renkli modeller her alanda kullanılabilir. Takım elbise içerisinde ya da spor tarzınızı tamamlayacak şekilde kullanılabileceği gibi özel tarzlarınızı tamamlamak içinde kullanılabilir. Desenli model seçimleri yapmak isteyenler ise ekose, beyaz, çizgili desenli modeller arasında seçimler yapabilir. Buz mavisi renk tonu ise kot pantolonlar ile kombine edilebilecek en tarz konsept seçenekleri arasında yer alıyor.

 

Mavi Gömlekler ile Pantolon Uyumları

 

İlkbahar yaz konseptleri için beyaz pantolon uyumlarını tercih edebilir, krem ya da bej gibi renklerle de casul tarzınıza şıklık katabilirsiniz. Yaz konseptlerinde olduğu kadar sonbahar kış konseptlerinde de kullanılabilir. Siyah, lacivert ve füme renk pantolonlar ile aranılan cool tarz yakalanabilir, daha business bir hava elde edilebilir. Özellikle ofis tarzları için ideal bir uyum tercihi olabilir. Günlük ve ofis kullanımlarının yanında özel kullanımlarınız içinde kendi tarzınızı koruyabileceğiniz bir seçenek olabilir. Kot gömlekler ile daha spor tarzlar için konseptler oluşturabilirsiniz. Bu tarz gömlek modelleri kargo pantolonlar ile son dönemlerde oldukça fazla tercih edilmektedir. Kombinlerinizde renk tercihine göre ayakkabı uyumları elde edebilirsiniz. Ancak kahve tonlarında kemer ve ayakkabı tarz açık mavi gömlek kombinleri erkek konseptlerinde oldukça tarz bir görüntü oluşturuyor.

 

Mavi Gömlek Kombinlerinde Kullanılabilecek Diğer Parçalar

 

İlkbahar yaz konseptlerinde gömleklerin altında tişört, sonbahar kış konseptlerinde gömleklerin üzerinde süveter ya da triko kazak kullanımı tercih edilebiliyor. Açık mavi gömlekler içinde tişört kullanmak için beyaz, bej, krem gibi seçenekler öne çıkıyor. Koyu tonlarda tişörtler aranılan uyumu sunmayacaktır. Gömlek üzerine kazak kullanılırken ise daha koyu tonlar kullanılabilir. Siyah, lacivert, füme ya da kahve tonları ve bordo gibi triko kazaklarda açık mavi gömleklerle aradığınız tarzı oluştururken kullanabileceğiniz renk tonları arasında yer alır.

 

Mavi Gömlekler ile Ayakkabı ve Pantolon Uyumu

 

Kumaş pantolonlar ile açık mavi gömlek kombinleri erkek konseptleri oluşturacaklar kemer ve ayakkabı uyumuna çok dikkat etmelidir. Kargo pantolon tercih edecekler ise outdoor botlar kullanabilir, deri bileklikler ile kendi tarzlarını tamamlayabilir. Kot pantolon seçimlerinde ise uyumlu spor ayakkabılar kullanılmalıdır. Spor ayakkabı seçimlerinde renk olarak beyaz ya da beyaz şeritleri olan modeller öne çıkıyor. Bu şekilde tarzınıza özel bir hava katabilirsiniz. Spor tarzların rahatlığı ve cool havası ile günlük ya da casual tarzlarınızı da kombine edebilirsiniz. Özellikle toprak renkleri açık mavi gömleklerin kombine edilebileceği pantolon seçimleri arasında yer alıyor.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.