Neden Açık Bordo Takım Elbise Tercih Etmeliyiz?

21 Ocak 2021
Neden Açık Bordo Takım Elbise Tercih Etmeliyiz?

2021 moda sezonunda artık takı elbiselerin standart renk kombinasyonlarından olmasına gerek yok !

 

Siyah ve lacivert renkli takım elbiseler ne kadar şık olursa olsun artık erkek modasında alternatif renk tasarımları talep ediliyor.

 

Alternatif renkli takım elbise tasarımlarında bu yıl açık bordo takım elbiseler ön plana çıkacak.

 

Açık bordo, zengin bir kraliyet simgesini ifade eder. Genel olarak renk tonlarına bakıldığında ne kadar açık tonlar olursa o kadar sofistik bir görünüm elde edilir.

 

Her ne kadar resmi ya da gayri resmi ortamlarda çok alışılmadık olsa da siyah kravatla açık bordo takım elbiseler tercih edebilirsiniz.

 

Açık bordo takım elbiseler çok şık görünerek gösterişli olmadan siyah ceket kalabalığından sıyrılarak dikkat çekici olmaktadır.

 

Açık bordo takımlar gece etkinlikleri içinse harika bir tercih.

 

Bu radikal seçimle yapılan kombinler 2021 etkinlikleri için çok iyi bir seçim olacak.

 

Kuşkusuz takım elbise renklerin de güzel görünmenin en önemli noktası seçilen takım elbisenin rengidir. Wessi etiketli takım elbiselerle renk ve tasarım uyumunu yakalayarak ortamların prensi olun.

 

Klasik tasarım açık borda takım elbiseler giyilirken şık bir görünüm yakalanarak çağdaş moda stilinin yakalanması sağlanır.

 

Açık Bordo Takım Elbiselerinin Uyumu

 

Açık bordo tonu, inanılmaz ölçü de zengin bir renktir. Siyah ile beyaz renk eski takım elbise kombinasyonlarında kolaylık sağlayabilir. Fakat modern tasarım sürecin de açık bordo rengin seçiminden korkmayın.

 

 Wessi tasarımcıları açık bordo rengin asilliğini takım elbise tasarımlarıyla birleştirdi.

 

Açık bordo takım elbiseler de gri tonlarda aksesuarlar kullanılması nötr bir ifade bırakarak modern bir görünüm sağlanır. Çünkü açık bordo rengi ile gri tonlarda mendil, kravat kombini yumuşak bir geçiş sağlayacaktır.

 

Bordo renk genel de sonbahar rengi olarak bilinir o yüzden de açık bordo takım elbiseler de sonbahar tonları aksesuarları tercih etmek rustik bir kombinasyonu oluşturacaktır.

 

Açık bordo tonu takım elbiseler de çok açık tonlar da pembe gömlekler tercih edilse de en sağlıklı görünüm beyaz gömleklerle elde edilir. Çünkü beyaz rengi bordo tonlarını ön plana çıkartır.

 Aksesuarla Bordo Renk

Eğer açık bordo renk takım elbisenizi zerafetin zirvesin de bulunmasını istiyorsanız kravat renklerinde ya da papyon renklerinde siyah renk ilk tercihiniz olmalı. Çünkü siyah renk standarttır.

 

Açık bordo renginde sonbahar tonu olarak bilinen kahverengi tonlarda tercih edilebilir. Çünkü kahverengi tonları cesur olan açık bordo takım elbiselerinin görünümünü yumuşatacaktır. İlk başlarda kahverengi tonu kravatla açık bordo takım elbiseler beklenmedik bir eşleşme olsa da asla gözden kaçırılmaması gereken bir kombinasyondur.

 

Açık bordo tonlarda ki takım elbiseniz ile aynı tonlarda bulunan kravat ya da papyon kombinasyonu oldukça havalı görünürken daha koyu tonlarda bordo ile aksesuarlar daha ön planda olacaktır. Her takım elbisede olduğu gibi kural burada da geçerlidir. Asla aynı renk takım elbiseyle aynı renk aksesuarları kullanmayın. Çünkü bu şekilde kombinleriniz birbirini boğacaktır.

 

En iyi açık bordo takım elbise kombinlerini incelemek için Wessi Online Sitemiz de kombinlerimizi inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

 

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.