DENEME

04 December 2020
DENEME

 Bordo renk, kırmızının güzel bir tonu olup klasik takım elbise renklerinden farklılık yaratacak bir mükemmelliğe sahiptir. Siz de sitemizde yer alan açık bordo takım elbise modellerimizi inceleyerek değişik stiller ile farklı tarzlar ortaya koyabilirsiniz. Bordonun şıklığından yararlanarak göze hitap edebilirsiniz.

 

Bordo Takım Elbisede Model Seçimi

 

 Slim fit takımlardan, yelekli çeşitlere kadar her türlü tarzı bulabileceğiniz Wessi, özel günlerinizde sizi yalnız bırakmıyor! Birbirinden tarz kreasyonlarımız ile tanışarak kaliteyi ve şıklığı üzerinizde taşıyabilirsiniz.

 

 Düz modellerin dışında sıradanlığa farklı bir bakış açısı getiren kareli bordo takımlarımızdan dilediğinizi seçebilirsiniz. Çok özel davetlerinizde ya da damatlık olarak kullanabileceğiniz smokin takım elbise çeşitlerimizi de tercih edebilirsiniz.

 

Gömlek Seçimi

 

 Bir takım elbisede pantolon ve ceket kadar gömlek seçimi de çok önemlidir. Hem doğru bir kombin oluşturması açısından hem de ceketsiz kullanımlara karşı tabiri caizse jilet gibi bir gömlek, kusursuz kombin elde etmenizi sağlayacaktır. Açık bordo renkli bir takımın içine siyah ya da beyaz gömlek tercih ederek giyebilirsiniz. Beyaz, takımın rengini ortaya çıkaracak; siyah ise takıma başka bir hava katacaktır.

 

 Bebe mavisi olarak tabir edilen çok açık mavi renge sahip bir gömlek, açık bordo takım elbise ile uyum gösterecektir. Dilerseniz bu gömleği de kombinlerinize ekleyebilirsiniz.

 

 Yapı olarak vücudunuzun şeklini alan kalıplara sahip gömlek modellerini tercih etmeye özen göstermelisiniz. Pot duran bir model ile hem rahat edemeyecek hem de şık bir görüntüden uzaklaşmış olacaksınız.

 

 Tercihiniz smokin takımlardan yana ise giyeceğiniz gömlek modeli ata yaka olmalıdır. Smokinin yapısı gereği papyon aksesuarı ön plana çıkarılır. Bu sebeple, ata yaka gömlekler papyon takımına müsaade etmektedirler.

 

Aksesuarla Kombinlemek

 

 Kravat, papyon, yaka mendili, saat, kemer ve yaka zinciri gibi aksesuarlar, takım elbiseleriniz ile kombin yapabileceğiniz aksesuarlardır. Gri, siyah, mavi, lacivert, kırmızı ya da bej renklerinden oluşan çeşitleri bordo takımınız ile bir araya getirebilirsiniz.

 

 İsterseniz birkaç farklı rengi bir arada kullanabilirsiniz. Kravat ve kemeriniz siyah; yaka mendiliniz beyaz olabilir. Arzuya bağlı olarak desenli kravat seçimi de yapabilirsiniz.

 

 Bordo smokin takım elbisenize siyah papyon detayı en uyum gösteren parça olmakla birlikte, başka renklerle de kombininizi tamamlayabilirsiniz.

 

Ayakkabıları Dikkat Etmek Gerekir

 

 Açık bordo takım elbiseye yakışacak olan en uygun model, siyah renge sahip olan ayakkabı çeşitleridir. Zira bu klasik bir kullanımdır zaten! Ancak bordo takıma yine aynı renkten oluşan bordo ayakkabı da kombin edilebilir. Koyu lacivert ayakkabı modelleri ise tercihinize bağlı olarak kullanabileceğiniz diğer bir seçenek arasında gelmektedir.

 

 Ayakkabı modeline gelecek olursak, bağcıklı klasik türlerden süetlere; ruganlardan bağcıksız düz türlere kadar hepsini takımlarınız ile kombin edebilirsiniz.

 

Gidilecek mekana göre spor ayakkabı da giyebilir, hem spor hem şık gözükebilirsiniz.

Share :
Prepared by  T-Soft E-Commerce.