Açık Bordo Takım Elbise Nasıl Kombinlenir?

30 Nisan 2020
Açık Bordo Takım Elbise Nasıl Kombinlenir?

İlkbahar ve yaz düğünlerine giymek için bir takım mı arıyorsunuz? Anneler Günü yemeğinde en iyi giyinen kişi olmak ister misiniz? Doğum gününüz için dikkat çekici bir takıma mı ihtiyacınız var? Öyleyse bu yıl gardırobunuza açık bordo takım elbise eklemeye hazır olun!

Açık bordolar veya pembeler takım elbisede görmeye alışık olmadığımız ancak 2019’dan beri erkek modasına giriş yapmış ve hızla yükselen bir trende sahipler. Dilerseniz birlikte açık bordo takım elbiseleri nasıl kullanabileceğimizi inceleyelim.

Açık Bordo Takım Elbise Nasıl Kullanılır?

Geçmişte pembe ve açık bordo renkleri feminenliği çağrıştırırken artık günümüzde sağlık ve gençliği temsil ediyor. Bu yüzden formel bir etkinlikte açık bordo takım elbisenizi seçmeniz kesinlikle yanlış bir tercih olmayacaktır. Seçeceğiniz 3 parça açık bordo takım elbiseniz üzerinizdeki star parça olacağı için bunu doğru aksesuarlarla desteklemeniz çok önemli. Klasik bir beyaz gömlek, hareketsiz ve doğal nüde tonlarında bir kravat uygun tamamlayıcılar olacaktır. Daha fazla hareket katmaya ihtiyacınız varsa lacivert kravat iyi bir tercih olabilir. Açık bordo takım elbise giymek ayakkabı seçiminizde ikilemde kalmanıza yok açabilir. Eğer lacivert aksesuar tercih ettiyseniz lacivert ayakkabı güzel bir tamamlayıcı olacaktır. Aksesuar kullanmadan daha spor bir görünüm yakalamayı amaçlıyorsanız desensiz beyaz bir gömleğin altına buz mavi klasik bir ayakkabı da seçebilirsiniz.

Takım Elbise Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bir takım elbiseye yatırım yaparken çok yönlü düşünmek gerekir. Satın aldığınız takım elbiseyi birden fazla kez ve farklı kombinlerle kullanmak istiyorsanız; gardırobunuzu bir puzzle gibi hayal etmeli ve hangi parçaları ekleyip çıkararak nasıl farklı sonuçlar alabileceğinizi tasarlamalısınız. Açık bordo takım elbise bunun en iyi yapabileceğiniz parça olacaktır. Paranızın karşılığını almanın en şık ve kurtarıcı yoludur. Açık bordo takım elbisenizin yeleğini çıkarıp içinize giyeceğiniz beyaz veya nüde tonlarında bir tişört ile anında sokak stilinize uyarlayabilirsiniz. Hatta floral baskılı bir tişört ile farklı bir şıklık da elde edebilirsiniz. Giyeceğiniz tek renk bir spor ayakkabı ile kombininiz tamamlanmış olacaktır. Yine spor bir şıklık için ise düz beyaz gömleğinizin üzerine açık bordo takım elbisenizin yeleğini giyebilirsiniz. Mavi bir kot pantolon ve spor ayakkabı ile spor şık kombininiz hazır. Aynı kombini biraz daha şıklaştırmak için kot pantolon yerine takımın kendi pantolonunu giyebilir ve doğal tonlarda kravat ile bej renk klasik bir ayakkabı ile tamamlayabilirsiniz.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.